18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Eylül 2011, 21:50:07
bance nasıl teleffuz ediliyor arkadaşlar..
yazıldığı gibimi ? bir bilen varmıdır acep ??
okunuşu bans sanırım

samuray

transferin son günü geldi 4 . 5 günlük antremanla takıma biranda uyum sağladı vede golünü attı süper transfer bu sene ekeghoyal adından çok sık bahsettirecektir

sersa

G.Birliği karşılaşmasındaki üst düzey mücadelesiyle herkesin beğenisini kazanan yıldız futbolcu Bance, kısa sürede takımına ve şehire alıştığını söyledi. Bance, "Samsunspor'un teklifini iyi ki kabul etmişim" dedi
SÜPER BİR İSİM
Samsunspor'un transferin son saatlerinde renklerine kattığı Bance, Gençlerbirliği maçındaki başarılı performansıyla Türkiye'nin gündemine oturdu. Daha ilk maçta sergilediği yüksek başarı grafiği ve attığı golle yıldızlaşan Fildişili oyuncu, kırmızı beyazlı taraftarlarında gönlünde adeta taht kurdu.

UYUM SORUNU YAŞAMAM
2011-2012 sezonunun ilk golünü atarakda tarihe geçen yıldız futbolcu, haftaya oynanacak Galatasaray maçını düşünmeye başladıklarını söyledi. Kısa sürede Samsunspor'a alıştığını ifade eden yıldız futbolcu, taraftarın kendisine gösterdiği sıcak ilgi ve alakadan da son derece memnun olduğunu ifade etti.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=62902

hacettepeli

Gsye 2 gol atar Bance. Ehiosun'da 1 gol atar maç 3-0 biter.

berlinli55

Alıntı yapılan: samuray - 11 Eylül 2011, 18:38:41
   okunuşu bans sanırım

almanyada banse diye okuyolardi ismini

samuray

basketçi gibi nerdeyse iki met.ye yakın boyuyla servet veya ufalaji ikilisi oynyayacak muhtemelen stporde g.sda hadi bance top gösterme onlara boy avantajı bacaklarının uzun olması fuleli adımlar yıanındaki bance bir adım atıyorsu o iki adım atmak zorunda kalıyor maç eksiği takıma yeni katılmasına rağmen bunları yapabiliyorsa 4.5 hatfa sora ço k daha iyi olacak diye düşünüyorum

sersa

hacettepeli

kaptan 55

kuzey55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 15 Eylül 2011, 10:17:40

bende ne zamandır bana tanıdık gelio dyorum ciddi ciddi avatara benziyo :)

salihcakir

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 15 Eylül 2011, 10:17:40

aynen...
diyorum ki ben de, bir yerlerden tanıdık bir sima bu ama kim?
"avatar bance" mış hakikaten...

kalptenþimþek

fifa 12 ye yükleme yapıyorlar herhalde :-\

LisandroLopez

o bacak bi insana ait olamaz..

lucarelli

İnşallah Trabzona da takarsın.

samuray

he ya bacak bacak değil dana budu sanki mübarek ;D ;D ;D ;D hadi bance g.s ye de at golünü ;D