18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

maviay55

Alıntı
Bance hırs küpü
Kırmızı beyazlı ekibin golcüsü Bance, dün yapılan çalışmada son derece başarılı göründü. Teknik direktör Petkoviç, golcü oyuncuyla yakından ilgilendi
BAŞARILI OLACAĞIM
Samsunspor'un çiçeği burnunda forveti Bance, dün yapılan çalışmada son derece başarılı bir performans sergiledi. Teknik direktör Vladimir Petkoviç'in yakından ilgilendiği Fildişili oyuncu, başarılı hareketleriyle dikkat çekti. Takım arkadaşlarıyla kısa sürede uyum sağlayan kırmızı beyazlı oyuncu, takımının başarısı için elinden geleni yapacağını söyledi.

GÜZEL BİR ORTAM
Kırmızı beyazlı ekipte çok güzel bir ortam bulduğunu söyleyen golcü futbolcu, "En kısa sürede istenilen form düzeyine ulaşıp takımım için faydalı olmak istiyorum. Güzel bir sezon geçirmek adına elimden geleni yapacağım. Atacağım gollerle Samsunspor'u ligde hakettiği yerlere getirmek istiyorum. Bu konuda bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim" dedi.

denge   :holey: :holey:

Stoper

Daha önce verildimi bilmiyorum , resmi web sitesi

http://www.aristide-bance.com/

##kdc##

08 Eylül 2011, 16:56:25 #122 Son düzenlenme: 08 Eylül 2011, 17:07:14 Cüneyt
Alıntı yapılan: Stoper55 - 08 Eylül 2011, 15:26:25
Daha önce verildimi bilmiyorum , resmi web sitesi

http://www.aristide-bance.com/

adamın sitesi bile klas  :) ne güzel bi siteymiş yahu;

Tribün_ali

Bance trabzon macında yap şeklini o hamsileri çiğ çiğ ye  :ok

samuray

izlediğim görüntüler süper her türlü topa vurması uzak yakın driplingleri bence buraktan kaliteli bi santrafor gibi hadi bance yanıltma bizi süper lige ve samsunsorumuza bi hava getirecek ;D samsunspor_x samsunspor_x ;D

SSKLA

Alıntı yapılan: samuray - 08 Eylül 2011, 19:50:17
izlediğim görüntüler süper her türlü topa vurması uzak yakın driplingleri bence buraktan kaliteli bi santrafor gibi hadi bance yanıltma bizi süper lige ve samsunsorumuza bi hava getirecek ;D samsunspor_x samsunspor_x ;D

Hangi Burak ?  :-\

babasamsunlu

bance nasıl teleffuz ediliyor arkadaşlar..
yazıldığı gibimi ? bir bilen varmıdır acep ??

Lusage

Bonsi yada Bansi denir abi.

twitter

aristihd bonsii diyorum ben

Ayberk

Bansi daha bir dilimize yatkın sanki. Bonsi daha zor  :evet:

babasamsunlu

bansiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bansiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
trabzona yasliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :evet: :evet: :kanka: :kanka: :ok :ok :ok

ahmetsefa55

ben banke banke dıye bagırdım bakmadı.sinema işte  :-X

Sercan

Alıntı yapılan: muhalif - 08 Eylül 2011, 22:39:06
ben banke banke dıye bagırdım bakmadı.sinema işte  :-X

ne konuştun la karıyla :)

babasamsunlu

gir la içeri  :x(( :x(( :x(( :x((

##kdc##

Alıntı yapılan: Sercan - 08 Eylül 2011, 22:40:54
ne konuştun la karıyla :)

kim?? o ahmetle konuşmuştur kesin, sonra da telefonunu masa da unuttuğu için arkasından bağırmıştır ahmet mutlaka değilmi ? :)