18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

55_samsun_55

idmanda gördüğüm kadarıyla çok kavgası var bu sene arıza bi tip.takımda huzursuzluk yapmaz umarım

minci

Alıntı yapılan: 55_samsun_55 - 07 Eylül 2011, 20:44:57
idmanda gördüğüm kadarıyla çok kavgası var bu sene arıza bi tip.takımda huzursuzluk yapmaz umarım
İki gündür idmanlara gidiyorum ama öyle anormal diyebileceğimiz bir hareketini de görmedim.

ahmetsefa55

ne adebayor ne bikoko.
sırtı donuk ıyı oynuyo.ayakları cok duz degıl ama kıvrak fln da degıl.
yararlı olur ancak arıza cıkaracaksa da vazgecılmez degıl.

minci

Gördüğüm kadarıyla bitirici bir santrafor değil. Ancak topu iyi saklayıp diğer arkadaşlarına servis edebiliyor. Yani yanına toplara isabetli vuran bir santrafor (Zenke olabilir) gerekir diye düşünüyorum. Yalnız bu sene takım durantoplardan çok gol atar. Kafa gölü sayısı ayaklardan daha fazla olursa kimse şaşırmasın.

mehmet yılmaz

Saç boyası için Apo abiyle konuşacağım. Sponsor olsunlar :)

Çok iyi bir fiziği var, boylu poslu. Ersin'i mahvetti idman boyunca.
Ben antrenmanları pek sevmediğini -ki çalıştı yine de- düşünüyorum. Maç oyuncusu bu.
Sağlam topçu.

5trawberry

Kırmızı daha iyi gider, hem de formaya yakışır  :D

kalptenþimþek

kazıtsın spartacus blood and sand olsun

Sercan

kalptenþimþek

Sercan

kalptenþimþek

sì, orta boye bol malzemesos pizza :ok

SSKLA

Alıntı yapılan: minci - 07 Eylül 2011, 21:45:18
Gördüğüm kadarıyla bitirici bir santrafor değil. Ancak topu iyi saklayıp diğer arkadaşlarına servis edebiliyor. Yani yanına toplara isabetli vuran bir santrafor (Zenke olabilir) gerekir diye düşünüyorum. Yalnız bu sene takım durantoplardan çok gol atar. Kafa gölü sayısı ayaklardan daha fazla olursa kimse şaşırmasın.

Öncelikle şunu belirtiyim Zenke mi isabetli vuran forvet?   :o
Ayrıca Bance yeterince bitirici bir santrafor.Yani öyle Billy gibi sırtı dönük pas dağıtan bir forvet değil.Ayrıca Kafa golü ayaklarından daha az olabilir çünkü senin kafanda nasıl bir oyuncu oluştu bilmiyorum fakat bu adamın şutlarıda düzgün.

ChucKeR

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 08 Eylül 2011, 13:04:12
Bance ile ilgili bi yazı yazmışlar

http://devrimderki.blogspot.com/2011/09/aristide-bance-samsunsporda.html

yazan adam almanya ligi hakkında en bilgililerden biridir türkiyede. sayfasıda en popüler bloglardan. uzunpaslar gibi değil yani okuyabilirsiniz afiyetle :D

##kdc##

"saatli bomba gibi bi anda ilginç hareketler sergiyebilir ":P  
ts maçınca bekliyoruz ne istersen yap lütfen  :)