Samsunlu şehidin evine ateş düştü

Başlatan bengülü, 18 Ağustos 2009, 00:56:56

« önceki - sonraki »

eLLis

Akyol

Allah'ım sabır versin şehidimizin ailesine ciğerimizi yanıyor :( Mekanın cennet olsun şehidimizin... Allah askerimize zeval vermesin...

55.hakan

Allah rahmet eylesin şehidimiz rahat uyusun

berkay55

Allah rahmet eylesin kardeşimize geride kalanlara Allah tan sabır dilerim :((

mehmet yılmaz

AlıntıŞehit Piyade Er İbrahim Yaman'ın cenazesi, Elazığ'dan askeri uçakla Samsun, Çarşamba Havaalanı'na getirildi. Cenaze, Saat 15.00'te havaalanına gelen uçaktan askerler tarafından indirildi ve bir süre omuzlarda taşındıktan sonra cenaze aracına konuldu.

Belki de 20 yıllık kısacık ömründe hiç uçağa binememişti benim gül yüzlü hemşerim. İnsan buna da yanıyor işte, uçağa bindiremediğimiz kardeşlerimizin cenazeleri uçakla geliyor...

Allah rahmet eylesin, ailesine büyük sabır diliyorum. Mekanı cennet inşaallah...

kadir55ist

samsun salıpazarlı  ve krdeşim gibi 88/3 devre olan kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.
ailemize, komşu köyümüze ,salıpazarımıza rabbim sabırlar versin...
vatan sağolsun...

cem

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANIN CENNET RUHUM ŞAD OLSUN ŞEHİDİM....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

serdaryavuz

SSBiz Gençlik

Şehidimize Allah'tan rahmet , acılı ailesine sabır diliyorum ...

:'(

Tribün_ali

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine allah sabırlık versin benim ilçemden salıpazarından  :'(

celebi

Alıntı yapılan: Akyol55 - 18 Ağustos 2009, 20:08:58
Allah'ım sabır versin şehidimizin ailesine ciğerimizi yanıyor :( Mekanın cennet olsun şehidimizin... Allah askerimize zeval vermesin...

Pergani 55

Allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

HoliganSamSunLu

elinde bomba patlatan asker diyarbakırlıymış arkadaş bunların dağa çıkanıda başa dert askere gelenide ....

allah şehidimeze rahmet eylesin

europe_55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 18 Ağustos 2009, 20:08:58