SBK-BJK maçı ekibi

Başlatan HA55AN, 25 Ekim 2008, 20:01:34

« önceki - sonraki »

berkay55

samsuni abıı ellerıne saglık halal olsunn sana olee fatıh resmı gorunce bende aynısını dedım bız neymısız bee dıgerr resımlerıde bulabılırmıyızz samsunıı abıı

mehmet yılmaz

Diğerleri için söz veremem, ama gittiğiniz deplasmanlarda fotoğraflarınız çekildikçe bulmaya çalışırım.

kuzey55

artık bugünki abimiz çeker fotograflarımızı bol bol dimi abi :)

mehmet yılmaz

O pek gitmiyor deplasmanlara, dışardaki maçlara başkası gidiyor ama ben almaya çalışırım Kartal maçında olduğu gibi.

Yalnızca BİZ

Her akşam sbk maçını seyrediyorum. Harika bir takım olmuşuz son saniyedeki sayıyı baskete çevirsek maçı kazancaktık kısmet olmadı. Molalarda uyuz oldum kanala. BJK'nin antrenörünü yakın mesafeden çekerken, bizimkileri uzak kameradan görmek nasıl bir anlayışsa anlamış değilim. Playofflar için takımımız büyük umut veriyor. Devamını bekliyoruz takımımızdan...

oguz_5528

Sezgin Gümüşte vardı ..Bjk hakem sayesinde almış bikaç hata yakmış takımı ama takım süper ilk 3 kesin diyorum..Julie de manyak abii kız her yere girioo ..HElal:D

beşnumara

bjk-samsun bk maçını d-spordan canlı izledim maça kötü başladılar ama zamanla maça iyi motive oldular.farkı kapattılar. maçı kaybettik ama lige yeni çıkmamıza rağmen takım çok iyi mücadele etti julia maça iyi başlasaydı bu maç bizimdi.aslında maçı yine de alabilirdik fakat şanssızdık veya bjk şanslıydı attığı üçlükler potaya girince yapacak başka bir şey yoktu.ik uzatma da berabere bitince takım iyice yorulmuştu.ikinci uzatmaya kadar iyi olan elarne de yorulunca sayı bulamadık ve bjk maçtan galip ayrıldı.ben takımın mücadelesini beğendim.gelecek için olumlu sinyaller verdi.taraftar da arkasında olunca içerde maç vermeyiz zaten. ben çukurovada okuduğum için bu çevredeki maçlara gideceğim isteyen olursa resim de çekerim yapılacak maçlarda.

CurvaSudSamsunspor

ewt bol bol foto isteriz çok da seviniriz...