Özyazanlar’dan Onurlu Davranış

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Kasım 2009, 22:27:22

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıÖzyazanlar'dan Onurlu Davranış

Sezon başı Samsunspor'u çalıştıran teknik direktör Turhan Özyazanlar, yönetim tarafından hesabına yatırılan parayı "hak etmedim" diyerek iade etti.

Özyazanlar parayı iade etti

Samsunspor'da yıllarca pek çok teknik direktör çalıştı. Kimisi parasını almadan sözleşmesini feshetmedi. Kimisi kulübü üç-beş kuruş için mahkemelere verdi. Ancak Turhan Özyazanlar, önceki gün hesabına yatırılan 25.000 liralık ücreti hak etmediği düşüncesiyle kabul etmedi ve iade etti.

Yöneticileri arayan Özyazanlar, "ben Samsun'da dostluklar kurdum. Bu dostluklar paradan daha önemlidir. Bu yüzden zaten hak etmediğim bu parayı kabul edemem." Derken yöneticiler "aslında hak ettiği bir paraydı ancak onun Samsunspor'a oaln duygusal bağlılığını biliyoruz. Kendisine camiamız adına teşekkür ediyoruz." Dediler.

Y.Ziya Çakır- Halk Gazetesi

Turhan Hocaya bir Samsunspor taraftarı olarak teşekkür ederim. Neticede bizi yanıltmadı. Çünkü çoğumuz çok kaliteli ve beyefendi bir insan olduğunu söylemiş, adamlığına tek laf etmemiştik ama kabul etmek gerekir ki yeterli bir teknik adam olamadı Samsunspor'umuz için. Bu delikanlıca tavrı için bir kez daha teşekkür ederim.

Ollivanders

Karakteri bakimindan kimse soz soyleyemez ancak samsunspor a teknik direktor olabilecek kadar yeterli değildi. Davranisi için tesekkur ediyoruz. Hayatinda basarili olmasi dileğiyle.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 25 Kasım 2009, 22:32:50
Karakteri bakimindan kimse soz soyleyemez ancak samsunspor a teknik direktor olabilecek kadar yeterli değildi. Davranisi için tesekkur ediyoruz. Hayatinda basarili olmasi dileğiyle.

kayacan

Bu devirde,böyle bir ekonomik krizde parayı iade etmesi ne kadar onurlu ve kaliteli bir insan olduğunu gösterir.Teknikdirektör olarak başarılı sayılmazdı ancak insanlığı büyükmüş.

55.hakan

Bu onurlu davranışı çoğu kimse yapmaz harcadığı emekleri helal etsin ne diyelim

berusa55

Bu onurlu davranışından dolayı sayın Özyazanlar'ı tebrik ederim. Örnek davranış...

KocumVolkan

Samsunluyum diye geçinen adamlarıda gördük bu sene.. Turhan hocaya teşekkürler Allah razı olsun.. herkes böyle yapsa işini .. keşke turhan hocayla başarılı olabiliyseydik.. futbol yaşamında başarılar hocaya

radikal-fma

adamlık dersi verdi helal olsun allah yolunu açık etsin hocam allah gönlüne göre versin.....sevgi ve saygı ile............fma

alperen

güzel bi davranış..bundan sonraki antrenörlük hayatında başarılar dilerim

Recep

gerçekten çok onurlu bir davranış teşekkürler hocam bu kaliteli davranışın için

Dartagnan

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Kasım 2009, 22:49:25
Bu onurlu davranışından dolayı sayın Özyazanlar'ı tebrik ederim. Örnek davranış...

gozgoz yýlmaz

Özyazanlar, Buca fiyaskosu sonrasında istifa ederek ve geri dönmeyerek onurlu bir davranış sergilemişti zaten. Darısı o onurlu davranışı sergileyemeyen, lafı eveleyip geveleyenlerin başına olsun.

Özyazanlar kötü hoca ama iyi insan, bu kesin...

Kaya

Hocam ellerinizden öperiz,teşekkürler...

bezgınbekır