TFF 2.LİG 30.HAFTA -SAMSUNSPOR'umuz - Sarıyer

Başlatan orucreis, 03 Nisan 2019, 17:44:35

« önceki - sonraki »

senol

hoca bir bak erhan Şentürk oyuna girdi ne yaptı sence. umarım play oflara ismetle gitmeyiz.1-0 skor değil.atacaksın2,3 olacak yoksa böyle basarlar adama.oyunu ilerde tutan ramazanı aldın,ortada dolaşan erhanı aldın.sana yazıklar olsun.

55.hakan

07 Nisan 2019, 17:27:36 #61 Son düzenlenme: 07 Nisan 2019, 18:09:34 55.hakan
Bu futbolcuların kapasitesi bu arkadaşlar. Maalesef yönetim transfer politikasında ciddi hatalar yaptı. Bu kadar para varken üst lig yerine bu ligin iyilerini aldık. Yani fark yaratacak oyuncular değildi bunlar.İsmail başkanı bu komite yanılttı. Para var deniyor alınan oyuncular Yılmaz özeren, Onur Eriş. Bunlar mı bizi üste taşıyacak. Şimdi yenemediğimiz ilk 5 teki takımı mı yeneceğiz play off ta...

eprianu

Şampiyonluk iddiası olan takımın hocası, sezonun en kritik iki maçında koca 2. yarıları 1-0'a yatarak geçirdi.

Futbolcular zaten kafasında ligi bitirmişti. Olağanüstü bir değişiklik veya olay olmazsa bu sezon bitmiştir.

Geçmiş olsun

havzalı55

GurbetciFanatik

07 Nisan 2019, 17:38:44 #64 Son düzenlenme: 07 Nisan 2019, 17:49:18 GurbetciFanatik
Hocaaaa
Geri kalan 4 macta
Ilyas Ramazan Savas Okan Cenk Aytac bunlaari oynatma.
Bunlari dinlendir play offa hazirla azicik aklin varsa.
Sen Erhani Abdülkadiri oynatmaya devam et geri kalan 4 macta

tactician

Alıntı yapılan: ngonge - 07 Nisan 2019, 17:07:01
Bu sene kaçıncı kez aynı senaryoyu izledik. T.direktör değişiyor senaryo değişmiyor.

Bunun temel nedeni takımın fizik güç olarak kötü durumda oluşu.
Takım iyi çalışmamış, ya da çalıştırılmamış.
Bir çok ikinci yarıda ayakta duramayıp zaman zaman ruhsuz topçular moduna gelen eleştirilerin nedeni budur.
Çocukların adım atacak halleri kalmıyor.
İlk yarıları tempolu oynamasan daha uzun gidiyor benzinleri ama tempo yaptığımız her maçta skoru da 2-0'a getiremedi isek cevap veremiyoruz mücadeleye.
Bundan idmanların dışında standart bir oyuncu grubu ile oynamamamız da etken oldu. İdman eksikliği bir şekilde maç oynaya oynaya da giderilebilrdi ama 11 deki oyuncularımız o kadar sık değişti ki takımın fizik seviyesi yükselemedi.

Bu kondisyon eksikliği 3 günde bir maç oynanacak play-off periyodu için çok büyük handikap.

orucreis

Şu bariz belli ki takım içinde sıkıntı var kimsenin kafasında şampiyonluk yok. 3 oyuncu değişikliği yapmış beni değiştir diyorsun İshak kafa kim bilir nerede.
Takım kafada yeni sezonda 2. Ligde mucadele etmeye odaklanmış

oguz_5528

Playoff A kalmamız garanti gibi bi şey madem çok iyi yönetimiz diyorsunuz bu adamı yollayın , Playoff a odaklı çalışın.Ayrıca her futbolcuyu şu son 4 hafta oynatın ki Playoffta adamlar takıma yabancılık çekmesin.

cembaba

Bence bu seneyi yiyelim. Bu takım play off un ilk maçında elenir. Çünkü dengesiz saçma bir kadroyuz. Hocamız da Erhan sevdalısı. İlk defa böyle dengesiz bir takım seyrediyorum.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ata55

Bizim futbolcu kadrosu ya gerçekten yeteneksiz ya da karaktersiz.
Yazıklar olsun.   >:(

Raqua55

2 final Maci 2 defa one gectik sonra beraberlik. Baska takimlar nasil oluyorda bu tur maclari kazaniyor biz hic kazanamiyoruz. Play off bize cok yaramiyor. Hayirlisi demekten yorulduk. Ama eger play off sampiyonu olursak.Herhalde mucize olmus olur

orucreis

Bu takım bu kafa , ruhsuzluk ile play off 2. Maçı göremez.

evolution55

İlyasın sakatlığı ile ilgili bilgi var mı arkadaşlar?

Bir de acaba bizim cezai yaptırım politikamız var mı yoksa hep el bebek gül bebek mi tutuluyor bunlar, o yüzden mi bu kadar rahatlar anlamıyorum.

jean

Ne yapsak olmuyor arkadas ismail baskan geldi para var yinede keyifli sezon geciremiyoruz  elimizle ligde biraktigimiz denizli bile elini sallayarak cikti super lige icim icimi yiyor deli oluyorum play off zor bizim icin sanirim bu sene bitti

cakir55

Üşenmedim 90 dakiyayı izledim. Müthiş denilecek bir 60 dakika oynamışız. Yılmaz, Bahattin ve Ramazan gerçekten çok iyi oynamışlar. Defansın önünde bundan sonra sakatlık veya cezalı olmadığımız takdirde Yılmaz oynamalı tam bir Regista. Ramazan'a gelecek olursak bence bu ligin en iyi kanat oyuncusu o kadar takımı izlemedim hiçbir takımda bu kadar hareketli, teknik hem defansta hem ofansta basmadık yer bırakmıyor ilk 11'e en başta yazılacak adamlardan. Bahattin'i de boşuna bunca hafta kanatta oynatmışız. Kesinlikle ve kesinlikle bu haftadan sonra kanat falan oynamamalı adam forvet her türlü özellik var sprinter, güçlü o da 90 dk boyunca basılmadık yer bırakmamış. Bir parantezde Cenk'e açmak istiyorum. Çok agresif bir oyuncu top forvete gelir gelmez arkasına yapışıyor ama bu özelliği bizim başımızı yakabilir ve yaktıda. Yediğimiz golde yerini kaybediyor ve Aytaç yetişmeye çalışıyor ama kafayı vurduruyor.
60.dakikadan sonra oyunda kopmalarımız başlamış ve ikinci topları alamamaya başlamışız. O ara Enes yerine Bünyamin-Savaş değişikliği gelse orta sahada daha sağlam olurduk. Savaş çok özverili ama o da gereksiz presler yapmış ve çoğu pozisyonda yerini kaybetmiş. Kalan 4 maçta Bünyamin'i denemek lazım. Belkide tam aradığımız oyuncu. Onur'u o bölgeye koydu ama Onur oranın oyuncusu değil çok sırıtmış ve mücadele etmeyen daha çok ayağına isteyen yavaş ve çevre kontrolü olmayan bir oyuncu. Orta sahada Yılmaz-Oğuz-Bünyamin(Savaş) ile oynamak lazım. Zaten Kubilay sezonu kapatmış bu dezavantaj gibi gözükse de böyle zorlu maçlarda orta sahayı sağlam tutmakta önemli.

Ahmet Altın
Erhan Kartal-Cenk-Nuri(Aytaç)-Canberk
Savaş(Bünyamin)-Yılmaz-Oğuz
Ramazan-Bahattin-Samet

Sakatlık, cezalı vs bir şey olmadığı sürece bizim ilk 11'imiz budur fantezi aramaya hiç gerek yok inşallah bu gördüklerimi İsmet hocada görmüştür. Mutlak ve mutlak Bünyamin'i kalan maçlarda forma sokmamız lazım. Bünyamin'i daha önce izleyen arkadaşlarla konuştum oyun görüşü iyi olan paslarıyla takımı rahatlatan bir oyuncu olduğunu söylüyorlar.

Enes İslam'a gelince hiçbir şekilde böyle zorlu karşılaşmalarda oynatılmamalı futbol sadece hızlanma değil bunu hala kavrayamamış durumda kafasını kaldırmadan kafası kesilmiş tavuk gibi koşuyor.