Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sol Açık

https://www.transfermarkt.com.tr/1-lig/marktwerteverein/wettbewerb/TR2

Kadromuzun kalitesizliğinden dem vurup, rakiplerin kalitesinden sürekli bahsediyoruz.

Açıkçası kadromuzda kalite sorununu ben de sürekli söylüyordum, ama rakiplerin pek kaliteli olmadıklarını da vurgulayarak. Transfermarkt'da güncel rakamlara göre en pahalı kadro biziz. Bizi ADS, onu da Bursa izliyor. Sonrası çok arkada kalmış. Bursa'da da esasen 3 oyuncu maliyetin çoğunu oluşturmuş.

Özetle, biraz kalite enjeksiyonu bizi sınıf atlatacaktı, umarım yeni transferler ve Tomane'nin katılımı bunu sağlar...

_SoN_

Tomane için hiç ümitli değilim, uzun bir süre daha faydalanamayacağız hissi var bende, iyi bir forvet almamız şart, yoksa bunca emeği riske atmış oluruz.

AhmetDenizci

Tomane için Ertuğrul Hoca lig radyoda olumlu konuşmuştu, fakat sosyal medyada hazır değilmiş haberleri var. Ertuğrul hoca ya da kulüpten Tomane'nin durumu hakkında yeni bir bilgi paylaşıldı mı ?

KocumVolkan

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 18 Ocak 2021, 12:08:12Tomane için Ertuğrul Hoca lig radyoda olumlu konuşmuştu, fakat sosyal medyada hazır değilmiş haberleri var. Ertuğrul hoca ya da kulüpten Tomane'nin durumu hakkında yeni bir bilgi paylaşıldı mı ?

Fatsa maçından sonra tekrar açıklama yaptı hoca. Tomane sorusuna olumsuz yanıt verdi. Tomane bu hafta dönecek ama hala iyileşmedi maalesef.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 17 Ocak 2021, 21:13:08https://www.transfermarkt.com.tr/1-lig/marktwerteverein/wettbewerb/TR2

Kadromuzun kalitesizliğinden dem vurup, rakiplerin kalitesinden sürekli bahsediyoruz.

Açıkçası kadromuzda kalite sorununu ben de sürekli söylüyordum, ama rakiplerin pek kaliteli olmadıklarını da vurgulayarak. Transfermarkt'da güncel rakamlara göre en pahalı kadro biziz. Bizi ADS, onu da Bursa izliyor. Sonrası çok arkada kalmış. Bursa'da da esasen 3 oyuncu maliyetin çoğunu oluşturmuş.

Özetle, biraz kalite enjeksiyonu bizi sınıf atlatacaktı, umarım yeni transferler ve Tomane'nin katılımı bunu sağlar...

Listeye tekrar baktım. 1.sıradayız 2 m euro farkla :)

Sadece Samsunspor

Sbb tv youtube sayfasinda guzel program var izleyin. Senol gunesde baglandi. Samsunda milli mac sozu verdi. Yuksel baskanda bir gun size vizyonumu hedeflerimi analatacam size ofisimde kahveye bekliyorum dedi. Emin kar ve ali gultiken da var.

evolution55

Sadece Samsunspor

Federasyonda toplanti olmus. Baskanda gitmis istanbul baskani biseler zirvalamis baskanda hadlerini bildirmis. Uzun zamandir kulubumuzu savunan bir yigit yoktu. Cok sevindim.

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Ocak 2021, 00:56:47Federasyonda toplanti olmus. Baskanda gitmis istanbul baskani biseler zirvalamis baskanda hadlerini bildirmis. Uzun zamandir kulubumuzu savunan bir yigit yoktu. Cok sevindim.

Konu hakkında detaylı bilgiye sahip misiniz hocam? Tartışmanın konusu neymiş, İstanbulspor başkanı ne demiş?

Sadece Samsunspor

isyan

5trawberry

Eses başkanı haksız rekabet var, Samsunspor müthiş paralar harcıyor deyince Yüksel Başkan geçmişte 500-600milyon lira harcadınız, kendi paraniz olmadığı için harcadınız. Samsunspor yok oluyordu. Ben Samsunspor A.S yi satın aldım ve kendi paramı harcıyorum. Siz de satın alın siz de harcayın demiş.

İstanbul Başkanı mevzusu da şu, Yüksel Başkan yabancı sınırlaması 5+2 olsun demiş. Süper Ligi düşünüyoruz yabancıların da kendisini göstermesi için sahada olmasını istiyorum, tribünde oturmasın oynayatalim proje takımıyız deyince İstanbul Başkanı mevzuya atlamış itiraz etmiş.

eprianu

Zaten şampiyon olursak en çok İstanbulspor yönetimi üzülecek. Sol bek transferinde de yamuk yaptılar bize. Malum şehirli olunca Samsunspor'a karşı alerjileri oluyor haliyle.

evolution55

bu saral ortamı germeye çalışıyor, bunu tetikleyecek açıklamalar yapıyor. allahtan maçlar seyircisiz, yoksa istanbuldaki maç çok daha gergin geçerdi

5trawberry

Ömer Saral denen çakma Hacıosmanoğlu Twitter'dan Yüksel Yildirima satasiyor. Bir de büyük harflerle haddini bil yazmış.