Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Allah rahmet eylesin insanoglu bir var bir yok alt yapi tesisleri falan derken nasip olmadi devamini gormek

cembaba

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Virüs vakaları o kadar çok arttı ki...

mehmet yılmaz

Allah rahmet eylesin.
Bence Samsunspor Futbol Akademisi'ne Mustafa Kemal Erkanat'ın adı verilmeli. Çok emek harcamış, çok hayal kurmuştu orası için.

Nuri Asan

Ah be güzel yürekli abim. Böyle mi olacaktı. Resmen parça parça oldum. Çok değerli birisini kaybettik.

kavak_55

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Camiamıza sabırlar diliyorum. Çok üzgünüm bende Şahsen tanımasamda SAMSUNSPOR ımıza yaptığı hizmetleri biliyorum. Yüksel başkanımızın yanında dimdik duran değerli buyüğümüzü Başkanı mızı kaybettik. ALLAH Başta Yüksel başkan olmak üzere tüm camiamızın geride kalanları na uzun ömürler versin inşallah.

Nuri Asan

11 Aralık 2020, 16:32:26 #47795 Son düzenlenme: 11 Aralık 2020, 16:37:44 Nuri Asan
trabzonspor
giresunspor
sakaryaspor
beşikaş

haricinde ki Bütün takımlar (fb ve gs dahil) resmi sosyal medya hesapları üzerinden başsağlığı gönderdi. Baş sağlığı göndermeyen, acımızı paylaşmayan sadece bu 4 ezik takım.

Göztepe ve  Kocaelispor bile Baş sağlığı diledi.

Yalamalık olsun diye Başakşehir'e Respect yanınızdayız diyen trabzon'a zaten şaşırmadım, senin kardeşlik mesajlarına zaten kimsenin inancı yoktu. Eziksiniz oğlum hepiniz. Bunu da unutmayacağız. Renginizi, ne kadar samimi olduğunuzu! iyi belli ettiniz

alperen_55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 11 Aralık 2020, 16:32:26trabzonspor
giresunspor
sakaryaspor
beşikaş

haricinde ki Bütün takımlar (fb ve gs dahil) resmi sosyal medya hesapları üzerinden başsağlığı gönderdi. Baş sağlığı göndermeyen, acımızı paylaşmayan sadece bu 4 ezik takım.

Göztepe ve  Kocaelispor bile Baş sağlığı diledi.

Yalamalık olsun diye Başakşehir'e Respect yanınızdayız diyen trabzon'a zaten şaşırmadım, senin kardeşlik mesajlarına zaten kimsenin inancı yoktu. Eziksiniz oğlum hepiniz. Bunu da unutmayacağız. Renginizi, ne kadar samimi olduğunuzu! iyi belli ettiniz

Benimde dikkatimi çekti özellikle trabzon.karın ağrıları var demekki

futbolcu

Yönetim artık birşeyler yapması lazım.
Futbolcuların maaşını mı kesiyorsunuz, ceza mı veriyorsun. Ben bir reaksiyon görmek istiyorum.

Sadece Samsunspor

Takimimizi maglup eden Bursasporu tebrik ederim. Alkislar genc cocuklara gelsin

5trawberry

Hadi geçen sene ciftbaslilik vardı. Bu sene kaç başlılık var.
Demek ki sıkıntı ayyuka çıktı.
Transferler fiyasko, takımda ruh yok.
Var mı ihale yıkılacak bir İsmail Uyanık klüpte.
Yoksa Mustafa Aztopal ve Yücel Uyar defolup gitmeli.
Birinci dereceden kendileri sorumludur.

Sol Açık

Balıkesir, Bolu, Ankara ve Adana maçları ile seri yapmaktan başka çare kalmadı. Bu 4 maçı alırsak ki alabiliriz, son puan kayıpları telafi edilir...

Ama öncelikle takım gol atmanın yollarını bulmalı...

Sadece Samsunspor

Baskan gerekeni yap 4 mac seri galibiyet yapmayana odeme yapma sonrada devre arasi yolla

eprianu

Alt yapıyı yakından takip eden bir arkadaşımız var mı? Çok merak ediyorum bu kadar rezil bir futbol sergileye Keremcan ve Erhan'ı kesebilecek sol bek ve sağ bek yok mu alt yapıda? Alt yapımız bu kadar mı kötü? Nadir Çiftçi'yi kesemese bile son 30 dakika yerine oynayabilecek bir tane forvetimiz yok mu alt yapıda? Şu soruların cevabını gerçekten çok merak ediyorum.

Ayayorgi Tekfuru

Hiç bu kadar umutsuz bir şekilde samsunspor maçı izlediğimi hatırlamıyorum.

Nuri Asan

2 senedir Yücel Uyar ve Mustafa Aztopalin bize hiç bir şey vermediğini, veremeyeceğini hatta önümüze taş koyduklarını söylüyorum..

Söylüyorum da daha da söylemem. Şimdi karakol polis, mahkeme hiç çekecek havada değilim

Şimdi Samsunsporu küçük düşürmekten!???!! ertesi sabah polisi kapıda görmeyelim Mahkemelerde sürünürsünüz, en iyi ihtimalle 6222 den bir kaç ay men alırsınız. Mutlaka karakol yüzü görülür. Seyircisiz oynanan maçlarda her hafta sonu karakola imzaya gidersiniz Allah korusun.

Yanlış anlaşılmasın. Haşa bunları ben demiyorum. Dayımın oğlu yazmamı söyledi. Onun burada hesabı yokta Yoksa bu yapılan transferler süper. En kötü Avrupa'da oynar..

(Sonuçta Edirne'de Avrupa sayılıyor)

Birinci amatör Lig için saldır Edirnespor.