PTT 1.LİG 4.Hafta Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan fanatik, 15 Eylül 2012, 18:41:38

« önceki - sonraki »

SSKLA

Ne olursa olsun bu takım çok umut veriyor bana. Her işin hayılısı demek ki 3 puan bizim için hayırlı değilmiş. Boluyu yeneceğiz bence ve bu takım bu mücadelesiyle bizi evimize döndürecek inşallah :)

brigand

55.hakan

Artık Musa Aydın ve Nsumbu kadroda yer alsın istiyorum.Ahmet Arı'da cezası bitip girerse kadro kalitemiz yükselecektir.

TurgayGölbaşı55

Bence Bu Takımın Üst üste 2 kere deplasman perfonmansı süper ancak son dakikalarda biraz maçı bırakıyoruz tek sorunumuz bu Kartalspor zaten takmını her zaman koruyor adamlar ne yapacaklarını biliyor bizim takım ise 3 haftalık Boluspor iyi takım ancak bizim kadar iyi değiller.

cezayir55

bir pivot santrafor bulamadık şu takıma ileriye giden top hemen geri geliyor

TurgayGölbaşı55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 16 Eylül 2012, 12:55:04
bir pivot santrafor bulamadık şu takıma ileriye giden top hemen geri geliyor
:kafa:  :kafa:  :kafa:

atalanta8

germencisse

3 haftadan anlasıldıgı uzere,takımda konsantrasyon eksikligi var bu hafta o eksigimizi kapatmıs olur boluyu paramparca ederiz..

samsunmania

Agbetu kırmızı gördü, bizim maçta yok. Kıyağını yaptı koçum benim. ;D
Bolu güçlü bir rakip, kadrosu bu ligin en iyisi bence. Ama maçları kadolar almıyor. İnanırsak bu maçı alırız. Acemice hataları tekrar etmeyiz umarım.

cezayir55

Alıntı yapılan: samsunmania - 16 Eylül 2012, 18:23:31
agbetu kırmızı gördü, bizim maçta yok. Kıyağını yaptı koçum benim.
cafercan da oynamasa ne güzel olur

cembaba

3 salladılar Göztepe'ye. Çok çok zor bir maç bizi bekliyor.

berusa55

Cafercan tehlikeli; iki gol atmis bugun. Kilitleme gorevi Lokman'in :)

cezayir55

bolusporla oynarken  kesinlikle frikik vermememiz lazım cafercan çok tehlikeli

SametYılmaz55

takımımız galibiyete kitlenirse öyle yada böyle bu maçı alırız.taraftarımızın desteği ile takımımızın maç performansını olumlu yönde etkileyerek Boluyu eli boş göndereceğiz inşallah.umarım Kartalspor maçında yaşananlar yüzünden seyircisiz oynama yada saha kapatma cezası almayız.Kartal maçını telafi etmek istiyorsak taraftarımızın desteği çok önemli bu maçta.

samuray

geriye yaslanıp kalmassak maçı kazanırız inşallah tavşanlı ve kartal maçlarındaki hatayı tekrarlamazlarsa. erhan hoca da artık bu olayı çözmeli orta sahamızdaki sorunumuz devam ediyor malesef