PTT 1.LİG 4.Hafta Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan fanatik, 15 Eylül 2012, 18:41:38

« önceki - sonraki »

fanatik

15 Eylül 2012, 18:41:38 Son düzenlenme: 15 Eylül 2012, 18:48:35 fanatik
 4. Hafta Samsunspor'umuz - Boluspor
Tarihi    23 Eylül 2012
Yer   Samsun 19 Mayıs Stadı
Saat  16.00

Mutlaka kazanacağımızı düşünüyorum hem takım için hem taraftar için iyi bir moral olacağını düşünüyorum   samsunspor_x  samsunspor_x

twitter

kızdık sövdük ama takım yeni. başka oyuncularda katılacak.

musa gibi bir yetenek var.
halil'i oynatmak yerine, ahmet arı seçeneği olacak.
turgay kaptan değil de nsumbu'da var.
şenol kondisyon olarak gelişiyor.

deplasmanda yenilme, evinde kazan.

Yunusemre55

Bolu maçı bizim inşallah kartal maçı yüzünden inşallah ceza almayız . Erhan hoca inşallah Musa Aydını Ahmet Arıyı N'Sumbuyu son dakikalarda almaz

5trawberry

Soner

Ozan Kere Lokman Şaban

Nsumbu

Hakan Ahmet

Musa Aydın    Musa Sinan

Roberts

İdeal kadro bu olmalı.

Sol Açık

Çok ama çok zor bir maç olacağını düşünüyorum. Bolu iyi takım. Bizim takım ise ilk maç da dahil, deplasman takımı formatında oynuyor.

Umarım Bolu bu hafta Göztepe'yi yenemez ve bizim maça mutlak kazanmak zorunda olduğu bir maç gözüyle bakar, o zaman işimiz kolaylaşır...

Lusage

Defansları çok ama çok kötü.. Tabi biz hücum futbolu oynayacakmıyız? Önce buna bakmak gerek..

burakbas

Yeni kurulan bir taraftar toplulugunun Bld. Evleri kale arkasinda olacagi soyleniyor. Orada bulunacak olan 2 grup arasi da biraz karisik. Gecen sene Ordu macinda yasanan olaylar gibi birsey basimiza gelirse bu olaylarin artik tadi kacar. Maca gelecek olursak takimimiz elinden geleni yapacaktir. Yanliz boyle taraftar olaylari futbolcularinda moralini bozuyor, bunlar olmamali. Ornek verecek olursak Lokman twitterd da resmen isyan etmiş...

Theofanis Gekas

hayvan gibi mücadele edip bi gol atarız,son dakikalarda mal gibi gol yer apışırız senaryo belli

twitter

90'da biri atar:)

bkz; samsunspor - tavşanlı
bkz; göztepe - samsunspor
bkz; kartalspor - samsunspor

orucreis

kartal_x ı elimizden kaçırdık ama  bolu_x nun şansı yok alıcaz bu maçı başka çaresi yok.hem futbolcularda  kendılerını affettırmek hemde verilen sevgiyi karşılıksız bırakmayacaktır

jean

bolu biraz sakat vallahi cok saglam takimlari var ins saha avantajimizi guzel kullaniriz

muzaffer4

celebi

berusa55

Takımımız ilk 3 hafta oynadığı maçların ikisini hem de üstüste deplasmanda oynayarak evine dönüyor hem de mağlup olmadan. Düşünün; Temmuz ortasında ortada takım yoktu takım. Şimdi ilk 3 haftada namağlup şekilde giden ve ilerleyen haftalarda yanlışları da düzelterek çok daha pozitif futbol oyanayan bir Samsunspor izleyeceğiz; ben buna yürekten inanıyorum. Son dakikalarda puanlar kaybetmenin acısını yaşadık evet ama düşünün neye üzülüyoruz; takım galibiyeti kaçırdı diye! Olaya bu açıdan baktığımızda hakikaten Temmuz ortasından bu yana ne mesafe almışız inanılır gibi değil. Allah Emin Kar ve ekibinden; onlara maddi manevi destek verenlerden razı olsun; ne mutlu ki galibiyet kaçırmalarımıza üzülüyoruz. Kayyumlardan döndüğümüz aklımıza bile gelmiyor. Sevinelim ve umutla bakalım önümüzdeki haftalara.

Şimdi önemli bir Bolu maçı var. Kazandığımızda Kartal maçını unutacağız bile. Yine tepelerde dolaşacağız. Haa eleştirmeyelim mi yanlışları söylemeyelim mi? Tabi ki söyleyelim; buraları okuyan yönetimden arkadaşlarımız, futbolcu kardeşlerimiz var. Mutlaka kale alıyorlardır. Ama kırmadan dökmeden yapalım ki işe yarayalım. Şimdi hadi gel la Bolu maçı geeel. Özledik daaa; bir ay oldu

target_t.t.b

bu ligte takımlar arasında fazla bifark olmadığını alınan sonulardan rahatça görüyoruz.kartal bence en zorlarındandı bolu dan aşağı kalacağını hiç zannetmiyorum.daha dikkatli olup hatalardan ders çıkarabilirsek 3 puan bizimdir Allah ın izniyle:)