Bank Asya 1.Lig 33.hafta / Gaziantep B.B - Samsunspor'umuz: 3-1

Başlatan Forvetim, 30 Nisan 2011, 22:29:54

« önceki - sonraki »

Rentboy

Alparslan'ı karnaval halı sahada görmeye bile tahammül edemem. Diyarbakır maçında gördük ne olduğunu.

55.hakan

Maçımızı Trt 6 veriyor.Napalım bir şekilde izleyeceğiz sonuçta maçı

kumköylü ahmet

TRT 6 Inanilmaz Bir olay Arkadas Sampiyonun macini hanki kanal veriyor.
TRT`yi Siddetle Kiniyorum Son Macimizida Dönüsümlü Olarak vereceklerdi Ama Mersin ön Plana cikdi Hatta Ilk Yari Mersinin Maci bittigi halde Bizimki Devam Ederken mersine Baglandilar.TRT Birdaha GöRüsmemek Dileklerimizle.

Ahmeti

artık çoşkuyu bir kenara bırakıp gbb maçının hazırlıklarına ciddi bir şekilde hazırlanmamız gerekiyor yoksa son maça bu kalp dayanmaz

twitter

Mersinle eşitleyip son hafta Rizeye koyup Kupayı kaldırmak hoş olurdu ama her yerde "şampiyon" olarak lanse edildikten sonra olmamak koyar bana. Çakıp gelelim, 1-0 olsun bizim olsun.

Burak

1 puan kafi nasılsa şampiyonluğa beraberlikte yeter

abuz89

cembaba

mehmet yılmaz

İkinci devrenin başından beri hep "turu Antep'te atarız" düşüncesi vardı bizlerde. Çok şükür, iş erken bitti. Ancak ben aylar öncesinden planladığım o Antep deplasmanını yine de yapacağım. Şampiyon takımın da yalnız kalacağını sanmıyorum. ( Engin abiye attım topu :) ) Daha önce görmediğim Antep'te, o meşhur mutfağından birşeyler tadalım. ( Burada Sercan'a attım topu :) )

Maçın sonucu çıkacak kadroya da bağlı biraz ama yenelim, tadı olsun. Bir de Zenke atsın, kral olsun. Tarihinde çok sayıda kral bulunan Samsunspor'umuza da bu yakışır.

Burak

aslında söyle bir gece kalmalı tur tarzında birşey olsa çok eğleniriz belki ütopik oldu ama  :D

Ayberk

Alıntı yapılan: Burak - 02 Mayıs 2011, 20:56:15
aslında söyle bir gece kalmalı tur tarzında birşey olsa çok eğleniriz belki ütopik oldu ama  :D

Valla tam benlik olur haa :D Antep'e ben de gideceğim inşallah, hatta annemin de semineri var bu hafta sonu orada. Sizinle mi onunla mı gideceğime karar veremedim :D :-\

lucarelli

Ertuğrul Sağlam

King Of The North

Hala Antep belediye Rize mi var sırada of yavs, yeni sezon başlasa da şu eziklerle savaşsak...

samet_55

g b b istedigi kadar bilet verecekmiş samsunspor tarafdarına ;D ;D