Bank Asya 1.Lig 33.hafta / Gaziantep B.B - Samsunspor'umuz: 3-1

Başlatan Forvetim, 30 Nisan 2011, 22:29:54

« önceki - sonraki »

KareAs55

Birdahaki sene bank asyadaki takımlar Alparslan için savaşacaklar  :) Adamın gittiği takım şampiyon oluyor  ;D

hala kızı

anteple ilk yarı 1-1 biter,ikinci yarı 2-1 lik skorumuzla maç sona erer tersi de olsa farketmez diğer haftaya rizeye 3 tane çakar şampiyonluk tahtımıza yakışır şekilde evimize geçer,kapıyı  kapatırız :)
bu arada rize maçının saatini bilen var mı arkadaşlar?buradan geliyoruz ama dönemeyebiliriz

kumköylü ahmet

55ertan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 30 Nisan 2011, 22:39:14
yenilmek asla istemem ama son maça iddaasız çıkalım istemiyorum

bende böyle düsünüyorum, ama oldu ya aksilik son mac da kirmizi kart felan... maci kayip ettik ozamanda kafayi yerim.
hem sampiyonlugu hediye etmis oluruz hemde primden oluruz. 10 mio az para degil.

2antep takimin süper ligde sacma.

Ahmeti

herşey bir yana şu lanet olası yan sahalarda son kez oynayacağızya oda ayrı bir mutluluk

twitter

isa55

tahminimi üzülerek söylicem. bize puanlar gerekliyken geçen sene antepli olan kalpar oradan galibiyet almıştı ya da vermişlerdi. şimdide bunun geri ödemesi olacak.

kıbrıslı_mete

mersin ve rize çıkmasında maçlar nolursa olsun. tabi bizde ligi en az 62 puanla tamamlarsak daha iyi olur

antepte beraberlik rizeye de çaktık mı 62 olduk demektir

Forvetim

antepte beraberlik yeter çok asılıp yıpranmaya kırılmaya sarıya kırmızıya kart cezasına vs. gerek yok yenilmeyelim yeter ama ne olursa olsun rizeye vuracaz. bu lig evimizde böyle bitmeli kupayı galibiyetle kaldırmalıyız.

berusa55

Biz Süper Lig'e çıkmışız; gerisi umrumda değil. Mersin çıkmış, Antep çıkmış biz ilgilendirmez. Bize yakışan, hiçbir dedikoduya kötü söyleme mahal vermeden çıkıp sahaya çatır çatır, şampiyona yakışan şekilde oynamaktır. Samsunspor olmanın gereği budur.

birdost

Samsunsporun süper lige merhaba demesi bizleride en az  sizler kadar mutlu etmiştir.Samsunsporun süper lige çıkmasını kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.Adanadan Adanasporludan dostumuz Samsuna selam olsun.Süper lig camianıza hayırlı uğurlu olsun  >l< >l< >l< .

celebi

cembaba

Şu başlığı açın artık; STSL 1. Hafta / Samsunspor - Trabzonspor

Bıktım ula Bank Asya'dan. :)

celebi

cem bu ene kesin süper ligdeyiz be kardeşim o da olacak :)

Ayberk

Yok ya ilk maç orda olsun,deplasman yasağı gelsin, gelemesinler buraya :D