Bank Asya 1.Lig 33.hafta / Gaziantep B.B - Samsunspor'umuz: 3-1

Başlatan Forvetim, 30 Nisan 2011, 22:29:54

« önceki - sonraki »

5trawberry

Akhisar ve Kartal; Tavşanlı ve Bolu ile yapıyorlar Güngören de Karşıyaka ile.. Hepsi deplasmana gidiyor.
Altay'da adana deplasmanına, Adanannda düşme durumu var.
Ah altay ahh

erdem

14 haftada yediğimiz gol sayısını tek maçta yedik..salmış bizim topçular,başka türlü açıklaması yok

Atakumlu

saldınız gitti bu macı ama rize macında aynı hatayı yapmayın sakın...

YaSeF55

binikalamadım

hakkımızın yendiği bir rize maçı yaşarsak şampiyon olamayacağız

engin55

Böyle bir rezillik olamaz ya. Önceki maçlardaki defans nasıldı. bu maçtaki defans nasıldı. Şimdi hüseyin kalpara soruyorum hani şampiyona yakışır futbol oynuyacaktık. Şampiyona yakışır futbol bu mu? Bende bu maçı sattık demek istemiyorum ama hüseyin kalpar gene memleketine güzelliği yaptı :( Biz şimdi maç sattık demiyelimde millet bu skoru, bu oyunu görünce ne dicek?

55(tuncay)55

bu kadar da olmaz be kardeşim inş. rize yi yenip şampiyonluk kupasını kaldırırız
ama bana öyle geliyorki iki takımada beraberlik yettigi için maç berabere bitebilir

55(tuncay)55

bence gençlere şans verseydik bu kadar kötü olmazdı >:(

city ultras

ayip ettin samsunspor hic yakismadi,hic antepe gitmeseydiniz daha iy olurdu.

bu sirada bursaspor taraftarina tebrik ederim helal olsun adamlara. >l<

Ollivanders

Rezillikti tek kelimeyle. Hakeme veya ona buna sallamayacagım. Ortada suren bir mucadele var ve sen rehavete kapılmışsın. Altıpasının içinde adamlar verkaç ustune verkaç yapıyor ,o kadar saçma goller yiyorsun ve gol yapabilecegin pozisyonları kolayca harcıyorsun ki akla zarar. Biz hiç bir zaman boyle rahat maç kazanamadık.Benim bu yenilgi agrıma gitti. Lidersin sen ya. Lidere yakısanı yap.Hadi bakalım Rizeyi mi yenecegiz.bence yenemeyecegiz.Karşıyaka ile oynadık onlarında ligi bitmişti ama hiç bir zaman bu kadar lakayt davranmadılar. Bu yenilgiyi 2-3 gunde hazmedemem ben. Yakışmadı.

King Of The North

Keşke izlemesydim dediğim tek maç bu oldu bu sezon, bir de Yozgatta izlediğim Bolu maçı, arkadaşlar da İstanbuldaki Güngören maçını da dahil edebilirler buna, ne Zenkesi, Ne Agbetusu, ne Kemalı, bu kadar kötü oynanır mı, mücadele yok, nasıl şampiyon olmuşssunuz demezler mi adama? ayrıca lide biz değiliz Mersin, ikili avarejda üstümüzdeler...Rizeye patlamaları lazım...

furkan5534

evet mersın lider ! hiç yakışmadı.. rize macı ıkı takımada yetıyor olsada rizeye koy SAMSUN'm.. Koy rizeye 3-5 sene kendıne gelemesın!!

aaa55

ugurozkan

Alıntı yapılan: furkan5534 - 08 Mayıs 2011, 21:54:36
evet mersın lider ! hiç yakışmadı.. rize macı ıkı takımada yetıyor olsada rizeye koy SAMSUN'm.. Koy rizeye 3-5 sene kendıne gelemesın!!

mersin değil biz lideriz. ikili averaj yalnızca lig sonunda uygulanıyor şimdilik genel averajla lideriz.

SametYılmaz55

yorum yapmak gelmiyor insanın içinden arkadaşlarımla maçı izliyorum dediklerine hiç bir karşılık veremedim.Tamam lige çıktık ama bu kadarda rezil bir futbol oynanmaz ki arkadaş.Üstünüzde ki forma Samsunspor forması onun ağırlığı yeter!!!rezil ettiniz resmen bizi >:( >:( Çıkın rize maçında adam gibi top oynayın yoksa defolun gidin >:( >:( sizin yüzünüzden bugün resmen ..... oldum ulan millete >:( >:( >:( >:( >:( >:(