Bank Asya 1.Lig 14.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Kasımpaşa

Başlatan MeL_55, 23 Kasım 2008, 17:14:01

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: raslantı - 25 Kasım 2008, 23:25:52
kardeşim aynı sıkıntı bizdede var sankı bir kopyası bizim yönetimiz hepsi rizeli herkes rizeli  futbolcular bile cogu rizeli gecen sezon turkcell super lig kasımpaşa rize macında macı resmen rizeye sattılar ben aslen rizeli olmama rahmen rizesporun dusmesini istedgim bundan dolayı rize taraftarıda bunu kabul ediyo yonetım adamlar gidiyor kendi taraftarı dısardayken rize tararftarına bedava içeri alıyor artı  bu nedenle ceza yiyiyo otobus bile kaldırmıyorlar gecen hafta karabuk deplasmanına kendi imkanlarımızla gittik bakalım samsuna otobus kaldırıcaklarmı yoksa bizmi ayarlarız bilmiyorum

sıkıntılarımız aynı ama başarılarımızda bir o kadar harika olacaktır. bizi sömürenlere, bizi bizim takımımızdan soğutmaya çalışanlara, kulüpten para çalıp reklam yapanların inadına SAMSUNSPOR

Kaya

Birinicisi sitemize gelen dier rakip traftarlar gibi sende hoşgeldin ve inşallah güzel muhabbetlerde beraber oluruz

İkincisi SAMSUNSPOR gibi bir efsaneyle kasımpaşa takımını bir tutmak gibi bir yanlışa düşmeyelim lütfen eğer siyasi anlamda bu takıma destek sağlanmış olsa idi biz buralarda değil süper lig de kafaya oynardık ama olsun yanlızlığımızı katık ettik sevdamıza yolumuza devam ediyoruz

Son olarak bazı takımların bazı siyasi dönemlerede kayırıldıklarını tüm türkiye biliyor bunu inkar etmenin anlamı yok neden kasımpaşa bu dönemde süper lig gördü ve neden senelerdir lig yüzü göremeyen eskişehir halen süper ligde bunları da düşünmek lazım onun için biraz daha açık düşünelim herkesin bir adamıın olduğu bu güzel ülkemizde gerçekleri konuşmaktan kaçınmayalım... yolunuz açık olsun başarılar dilerim(bizim maçtan sonra) sevgili kasımpaşalı

raslantı

Alıntı yapılan: iak5529 - 26 Kasım 2008, 01:28:15
Birinicisi sitemize gelen dier rakip traftarlar gibi sende hoşgeldin ve inşallah güzel muhabbetlerde beraber oluruz

İkincisi SAMSUNSPOR gibi bir efsaneyle kasımpaşa takımını bir tutmak gibi bir yanlışa düşmeyelim lütfen eğer siyasi anlamda bu takıma destek sağlanmış olsa idi biz buralarda değil süper lig de kafaya oynardık ama olsun yanlızlığımızı katık ettik sevdamıza yolumuza devam ediyoruz

Son olarak bazı takımların bazı siyasi dönemlerede kayırıldıklarını tüm türkiye biliyor bunu inkar etmenin anlamı yok neden kasımpaşa bu dönemde süper lig gördü ve neden senelerdir lig yüzü göremeyen eskişehir halen süper ligde bunları da düşünmek lazım onun için biraz daha açık düşünelim herkesin bir adamıın olduğu bu güzel ülkemizde gerçekleri konuşmaktan kaçınmayalım... yolunuz açık olsun başarılar dilerim(bizim maçtan sonra) sevgili kasımpaşalı

ya zaten bir samsunspor kasımpaşa bir kasımpaşa samsunspor  olamaz ama kasımpaşa spor klübü çok eski klüblerdendir 1921 yılında 3 takımın birleşmeyle kuruldu işte semt takımı oldugundan dolayı hep kucukmus gibi goruyor aslında ole arastırıldgında kasımpaşanında geçmişin saglam oldugunu gorebiliriz siyasete gelirsek recep tayyip erdogan bize yaptırdıgı staddan baska hiç bir faydası olmadı olmasında zaten kımse ıstemıyor stad eskı istanbul bşb baskanı ali mütif gürtuna  zamanında baslayan bir projeydi diger semtlere stad ve yanlarına spor kompleski yapılıcaktı bu oncelık kasımpaşa tanındı o kadar stad klübüde ait degil devlete ait sadece kasımpaşa kiralık bence buraya siyasetle degil yonetımın degişimyle geldik hatırlayın altayla ankarada oynadıgımız final macınu 90 ve 120 gol attık son sanıyelerde atamasak cıkamıcaktık süper lige veya kume duşmezdik  bu sene yani ben basaraıların bole seylere leke dusurulmesı sevmiyorum her takım için gecerli ama sizin gorusunuz saygıyla anlayıs gosterim

veis

King Of The North

Kasımpaşa'yı evimizden eli boş gönderemezsek sıkıntılı günlerin göbeğine düşeriz,ilk devreyi 20 puan üstünde kapatamazsak vay halimize.Şu hakemler de artık siyasi çizgilerinden çıkıp adam gibi maç yönetsinler,Kasımpaşa sayın başbakanımızın doğduğu ve desteklediği yer olabilir ama biz de Samsunsporuz elbet gün olur devran döner.

Mert

seckin55

Tufan

siteye ne oluyor ya sorun var herhalde?
yarın maça düzelir umarım...

55.hakan

girdiğimize göre düzelmiş bu maçta takımdan galibiyet bekliyorum kasmpaşanın oyununu çok beğenmiyorum deplasmanlarda kötü oynayıp kazandılar bu maçta burhan ve oktaydan birer gol bekliyorum

55.hakan

Hasan, Mesut, Gökhan, Turgay, Burhan Turgut Oktay Hakan Kenan Sefa Sercan onbiri ile oynayacakmışız canın yerine mesut var inşallah bu maçta kendini gösterir orta sahada ben murat ında oynamasını isterdim.

GençKozluklu

Bu maçı kazanacağız. Sitemideki sorunda giderilmiş. Emeği geçenlere çok teşekkürler

cem 55

klasik kadromuzla cıktık cezalı can ın yerine mesut defansın solunda tribunlerde büyük bosluklar var bende murat yıldırımı kadroda görmek isterdim

cem 55

yedekler eray ismail ömür murat volkan veysel ve hakan akman

cem 55

cok tehlikeli bi yerden serbest vurus kasımpasa kullanacak dakika 2

cem 55

ilk 3 dakika kasımpasa topa daha cok sahipti simdi oyuna dengeledik sercan sakatlık geçiriyo dakika 5