Samsunspor:2 Galatasaray:1

Başlatan kral55, 21 Şubat 2005, 21:22:26

« önceki - sonraki »

curva55

O azanlar cevabını almış ama vipden bile koltuk fırlatmışlar :twisted:

sejoe

Açıkçası geçen haftaki maçı seyrettikten sonra bu haftaki maçtan pek ümitli değildim. Ama bugünkü samsunspor geçen haftadan çok farklıydı. Özellikle 2. yarı başladığı andan 1. gole kadar geçen sürede mükemmel bir futbol seyrettik. Bu akşam hakettiğimiz bir galibiyet aldık. Fener maçından sonra haksız eleştirilerde bulunan hıncal uluça sahadaki futbolcularımız oynadıkları futbolla gereken cevabı çok iyi bir şekilde verdiler. Bu yüzden de bu galibiyet çok daha anlamlı oldu. Bu maçın kazanılmasıyla futbolcuların da kendine olan güvenleri geri gelecektir. Vip tribününe sataşan haddini bilmezlere de bu skor çok iyi bir ders oldu.

radikal-fma

ve son noktayı ben koyayım 2-1 kazandık. müjdeler olsun iyi futbol oynadık

kral55

Tek üzüntüm bu galibiyetin Trabzon'un işine yaramış olması.

curva55

Trabzon bugün denizliyi yenerse gsnin bir puan önüne geçicek böylece biz bir kere daha trabzona yardım etmiş olucaz biz fenerden puan aldık trabzona yaradı gsyi yendik yine onların işine yaradı ama benim asıl üzüldüğüm fenerin zirvede dört puanla önde olucak olması umarım ben yanılırım ve sebat fenere bir süpriz yapar.

timofte

İstanbul'dan gelen bir grup G.Saray taraftarının devre arasında başlattığı olaylar on dakika kadar sürdü. Samsunspor'un Vip tribününde oturan taraftarları ile İstanbuldan gelen seyircler arasındaki atışma sırasında iki G.Saray'lı taraftar yaralandı. Kendi başlattıkları olaydan kendileri zararlı çıkmış oldular. Bu sırada tribünümüzdeki bayan Samsunspor taraftarları zor durumda kaldı. İstanbuldan gelen seyircilerin bu yaptıklarına Samsun polisi ise herhangi bir müdahalede bulunmadı.

curva55

şerefsizler seneye görüşücez onlarla.

timofte

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Trabzon bugün denizliyi yenerse gsnin bir puan önüne geçicek böylece biz bir kere daha trabzona yardım etmiş olucaz biz fenerden puan aldık trabzona yaradı gsyi yendik yine onların işine yaradı.

@kral55 ve skip, arkadaşlar bence biz kendi işimize bakalım. inşallah trabzonu da deplasmanda çelmeleriz. biz bu yarışın içinde yer almadığımıza göre elbette birilerinin işine yarayacak. ama varsın kimin işine yararsa yarasın. önemli olan samsunsporumuz. inşallah bir gün istikrarın ne demek olduğunu öğreniriz, futbolcularımız istediklerinde neleri başarabildiklerini anlar da şampiyonluğa oynarız yeniden.

curva55

İnşallah ben görebilirmiyi o günleri acaba :(

kral55

Biz onlarla aynı seviyeye inmeyelim.Samsunspor taraftarı kaliteli seyircidir.Biz nicelerini gördük.Onları rezillikleri ile başbaşa bırakalım.

kral55

Sevgili timofte çok haklısın.Ama işin içine Trabzon girince birtürlü  kendime hakim olamıyorum.

kral55

Galatasaray galibiyetini birde ergun gürsoy'a armağan ediyorum.Demeçlerinde Samsunsporu çok rahat yeneceklerini rahat bir maç olacağını ifade etmişti.

kral55

Ataları olan julius caesar'ı taklit etmeye çalıştılar.Güya veni,vidi,vici diyeceklerdi ama veni,vidi,not vici oldu.
Türkçesi:((GELDİm,gördüm ,yendim)(geldim ,gördüm,yenemedik çok güçlüydüler.))

yönetici

@ Kral 55,
farklı farklı kısa mesajlar atacağına hepsini bir postta toplasan daha güzel olmaz mı sence?

HaKan_aĞa

Fincanı taşdan oyarlar cimboma böyle koyarlar işte bu kadar  8)