Samsunspor:2 Galatasaray:1

Başlatan kral55, 21 Şubat 2005, 21:22:26

« önceki - sonraki »

kral55

Muhammet çıktı ayari  girdi.İnşallah kötü bir değişiklik olmaz muhammet sol kanatta çok iyi idi.

kral55

Samsunspor show yapıyor.Büyük samsunspor herzaman böyle oyna.

kral55

Serkan çıktı musa girdi.Defansa niye çekiyorsun ertuğrul?

kral55

77. dakika necatiye penaltı verildi.Niye defansa çekiyorsun ertuğrul?

kral55

78. dakika golü yedik.Hakan şükür attı.Neden defansa çekiyorsun ertuğrul?2-1

kral55

85. dakika maç 2-1 devam ediyor.

kral55

Takım tamamen defansa çekildi.Allah sonumuzu hayır ede.

kral55

kral55

Ertuğrul geriye gelin diyormuş samsun tamamen kapanmış.Aman dikkat et samsunsporum.89. dakika 2-1

kral55

3 dakika uzatma verildi....haydi samsunsporum.shorunmu çok iyi oynuyor.Böyle devam et.

kral55

Lay lay lay lay lay lay lay lay  lay Samsunspor.

kral55

Puanımız 27 oldu gelecek umutlarımızı artırdın yaşa samsunspor.

curva55

İşte bbudur beee samsunspor kendini gösterdi mükemmel oynadık samsunspor laylaylaylaylaylaylaylaaaa samsunspor

salihcakir

öncelikle samsunsporumuza bize bu hafta sonunu bu denli mutlu geçirme ve galatasaraylı dostlarla gönlümüzce dalga geçme fırsatını sundukları için gerçekten çok teşekkür ediyorum..kendilerini de üstün mücadelelerinden ötürü tebrik ediyorum..
şimdi de televizyondan seyrettiğim kadarıyla maç izlenimlerimi ve acizane maç analizini sizlerle paylaşmak istiyorum..
maçın başında samsunsporumuz rakibine oranla daha tutuk gibi göründü..maçın havasına düdükle beraber giremediler..ama yaklaşık 10 dakika geçtikten sonra artık samsunsporumuz daha konsantre daha bilinçli daha baskılı futbol oynayan bir ekip gibi oldu..bundan sonraki dakikalarda(maçın bazı bölümleri hariç) rakip sıradan bir takım hüviyetine dönüverdi.. sahada sistemini daha fazla yansıtan; istediğini sahada daha fazla gerçekliştiren ekip samsunsporumuzdu..yetenekli oyuncularımız biraz daha fazla olsa takımımızın şekli inanki çok daha fazla değişir..bununla birlikte gollerden sonra rahatlayan; serkanın(çok akıllı ve teknik) önderliğinde hem rakibin direncini kıran hem tribünlere şov gösterisi yapan bir samsunspor vardı..fakat bu esnada bence ertuğrul hocanın maç seyrince yaptığı tek hata oldu..oda akıllı tecrübeli soğukkanlı takımı yönlendiren serkanı oyundan alması idi..belki o değişiklikte serkan yerine caneri oyundan alsa maç 3-0 olacaktı..ama bu skorla da olsa üç puanı aldık..üstün mücadelelerinden ötürü tüm futbolcularımızı ve teknik ekibi tekrar tebrik ediyorum..tabi bu galibiyetin anlam taşıması için bundan sonraki haftalarda daha istikrarlı bir grafik çizmesi şart..

timofte

arkadaşlar şimdi maçtan yeni geldim çok uzun yazamayacağım ama gerçekten çok mutluyum özellikle istanbuldan gelen bazı kendini bilmezlerin yaptıkları, polisin buna sessiz kalışı ve hakemin g.sarayı kazandırtmak için yaptıklarından sonra bu galibiyet çok güzel oldu. sevgili kral 55 te maçı izleyemeyenler için canlı yayın yapmış burada sağolsun..  :wink: