Samsunspor:2 Galatasaray:1

Başlatan kral55, 21 Şubat 2005, 21:22:26

« önceki - sonraki »

Anonymous

Bu mesaj forum kurallarına aykırı olduğu için silinmiştir.

salihcakir

çaça arkadaş senin ne demek istediğini anlamaya çalıştım ama pek başarılı olamadim..sana zahmet olmazsa biraz daha açıklarmısınız..kimlere deve diyorsun; neden deve diyorsun..

yönetici

Kurallar son derece açıktır. Kimsenin kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkı yoktur.
Halbuki Fikirleri olgunlukla ifade etmek mümkündür.
Diğer forum üyelerine hakaret eden çaça isimli kullanıcıya  no-post verilmiştir.

timofte

Şehrimizde 'şampiyonluğa oynayan' bir İstanbul takımı ile karşılaşacağız:

- Sabah pide yaptırmaya gittim. Pideci Urfalı. Eskiden Öz Samsunlu birisi işletiyordu, koyu da bir Samsunsporluydu, her yerde Orhan Gencebay posterleri asılıydı. şimdi ise samsun-galatasaray maçını konuşuyor şimdiki pideci. kafasında bir fener bahçe beresi, bu samsunlular ancak fenere oynar. g.saraydan dört tane yiyecekler dedi.

- Şehire geçmek üzere dolmuşa bindim kocaman bir galatasaray bayrağı içinde. bir ara insem mi dedim sonra öğrenci olmadığım halde öğrenci parası vererek içimdeki öfkeyi yatıştırmayı denedim.  :)

- Sonra Büyük otelin önünde geçiyordum, 20-30 tane görmemiş İstanbul özentilisi medya maymunu, fotoğraf ve imza alma peşindeydi.

şimdi atkımı yanıma almış vaziyette maç saatini bekliyorum
umarım kazanan Samsunumuz olur.

salihcakir

bende timofte abinin yazdıklarından sonra oluşan karanlık tabloya karşın bir umut ışığını sizlere aktarmak istiyorum..dün kadıköy-kartal arasında çalışan bir minibüsün ön camında kocaman samsunspor flaması asılıydı..hemen gözlerim arabanın üstünde bir numara aradı..ama yoktu..plakasını kaydetmiştim..ama şu an yanımda deil..yakşama açıklarım..
bu arada umarım akşama kazanırız..hadi hayırlısı..

bengülü

slm arkadaşlar inşaallah istanbul medyasına iyi bir ders verir samsunsporumuz cim bomun p. yeneceğiz tam kadro sahaya çıkarsak

kral55

Maçın ilk yarısı bitti 0-0.Maçı radyodan dinliyorum.Samsun ve serkan iyi oynuyor.Maç sonucuda iyi olacak inşallah.Yanlız spiker herzamanki gibi galatasaraylı.

kral55

dakika 52 goooooooooooooooool.Gooooooooooooooool.

kral55

kais golü attı.Spiker üzüldü ama ne yapalım.

kral55

Yaşa samsunsporum böyle devam et şu maçı kazanalım.Boynumuz bükük ayrılmayalım.

kral55

Samsun gol gol gol Samsun gol gol gol.

kral55

62. dakika Hasan Şaş'ın şutu direkten döndü.Aman samsunsporum defansa çekilme eskisi gibi oyna.

kral55

Goooooooool gooooll goooooool gooooool gooooooool goooooool.Yaşa thomas.Dakika 65

kral55

Sivasta -5,6 derece sıcaklık var ben fanilayla dışarıda bağırıyorum.Yaşa samsunspor.

kral55

üç,üç,üç,üç,üç,üç