Samsunspor:2 Galatasaray:1

Başlatan kral55, 21 Şubat 2005, 21:22:26

« önceki - sonraki »

kral55

Bu maçla ilgili bir yorum yapamıyorum artık.Samsunspor neyapacağı belli olmayan bir takım oldu artık.Ne yorum yapsam boş.

bengülü

arkadaşlar bizim bu maçı mutlaka almalıyız sakatlarımız iyileşirse biz galatasarayı yeneriz biz tam kadro maça hiç çıkamadık ivanov olursa ne song nede tomas durdurabilir bizi bebn bu macta serkan ivanov ikilisini ilk onbirde oynatmasını istiyorum. .

curva55

Bu maç bizim için çok önemli galatasarayı yenmemiz lazım bütün eksikler tamamlanıyor diye biliyorum ayari celil serkan şvanov hepsi tam anlamıyla oynarsa bu maçı kesin alırız.

cico

bu maç piyasa maçı arkadaşlar bizimkiler kendini göstermek için canla başla oyanayacaklar skor hakkında yorum yok

kral55

Galatasaray 11 maçtır yenilmiyor.En son 05.11.2004 tarihinde deplasmanda diyarbakıra yenilmiş.Samsunsporun işi çok zor.Haydi samsunsporum bari bu kez boynumuzu bükme.

nklsedat

Samsun Bu maçı Geleceği için almalı yoksa işler karısabilir

kral55

Ergün ve ayhan sarı kart cezalısıymış.Umarım samsunspor akıllı oynarda hakan şükürden klasik golleri izlemeyiz.Riberye de dikkat etmemiz gerekir.Bunları ben görüyorum umarım ertuğrulda görür.

curva55

Bu maçı mecburalmamız lazım bunu galibiye için almalıyı ayrıca benim düşündüğüm başka bir sebepde var.Eer biz bu maçı alamazsak bizim sürekli eleştiren ve küçük gören ityanbul medyası bu seferde gaye yattığımızı fenere asıldığımızı böylce gs ye yardım etimizi falan söylerler.Bunlar zaten maymun adamlar onlardan herşey beklenir birde günümüzde yine gündemde ayrıca taraftar desteği çok önemli herkes ayakta izlemeli özellikle maraton arda tezavrat yapmalıki takım ateşlensin bir tek grupların bağırmasıyla olmaz. :wink:

kral55

Sevgili skip.Yazdıklarının tamamına katılıyorum.

Svelto

Ben yurt dışındayım, elimden geldiği kadarıyla maçları televizyondan, haberleri Halk Gazetesinden takip ediyorum. Her maça, biz bu maçı alırız, düşünmesi gereken rakibimiz, bizim gerçek gücümüzü herkes sahada görecek gibi Teknik Direktörümüzün, Futbolcularımızın demeçlerini okuyorum. Maçı televizyondan seyrettiğimde ise tatsız tussuz bir maç, sahada 2-3 futbolcu dışında gezinenler felan görüyorum ve Konya - Rize gibi takımlara yeniliyoruz.
Şimdi de Galatasaray maçı var, yine demeçler aynı, yenilgilerimizin tesadüf olduğunu Galatasaray maçını kazanarak kanıtlayacağız felan...
İnşallah kazanırız ama benim görüşüm büyük takımlarla ayda yılda bir yaptığımız maçlarda horozlanıp, diğer maçları kaybetmenin hiçbir anlamı yok. Tesadüf, şans diye bir şey yok, biz rulet, tombala, loto oynamıyoruz, futbol oynuyoruz, iyi oynayan istekli olan sahada karşılığını herzaman alır!!!
Belki de yanlış düşünüyorum ama Samsunspor Futbol takımını hiç iyi bir geleceğin beklediğini göremiyorum, gördüğüm kadarıyla takımla taraftarda birbirine küsmüş ALLAH sonumuzu hayır etsin.

Herşeye rağmen azda olsa bir umudum var umarım Galatasaray maçı güzel günlerin başlangıcı olur...

Rentboy

walla samsun yen artık ya ne zaman güldürecen bizi ama olsun biz seninle acıyı da öğrendik inşallah bu günlerde geçecek we samsunsporumuz layık olduğu yere gelecektir....

beşnumara

ah samsunspor ah nerden nereye sezon başında uefayı hedefleyen bir takımdık düştüğümüz şu hallere bakın ya önce 5 futbolcu kadro dışı sonra 4-2lik beşiktaş malubiyeti ne olacak senin bu halin sırf ertuğrul hocanın kaprisleri yüzünden tutturdun bi serkan inadı oynattığın forvete bak ya elin ivanovunu oynatıyorsun sen kendi öz evladını bu kulübe küstürüyorsun bu serkan aykutu sen sezon başından itibaren oynatsaydın en az bize 10 puan demekti bir de utanmadan taraftara ateş püskürüyorsun :evil:

timofte

yarınki maçın bilet fiyatları belli oldu.

kale arkası ve maraton  10 YTL
kapalı  30 YTL
VIP 75 YTL

cico

çok haklısın kral samsunlu bu söz herşeyi anlatıyo

elbette bir gün gelecek ve seni bu hale getirenler hesap verecektir

curva55

Umarım gruplar maçta iyi ses çıkarır bu maçta tribünlerimizi türküye görücek ondan herkes maça gitmeli.