Lig A 10.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ 1-0 İ.B.B.

Başlatan baha55, 15 Ekim 2006, 17:38:07

« önceki - sonraki »

baha55

hadi hayırlı olsun arkadaslar..şu mübarek saatde actım ki konuyu samsunsporumuzada mübarek sonuc  getirsin...arkadaslar ben ce  bu  maçı eze  eze   mükemmel bi  futbıol  ve  seyirci organizasyonu ile alacagız...inşallahh...yorumlarınızı bekliyorummmm

samsunkral

haydi bismillah bu daha biiiirrrr geçen hafta bi kıpırdama olmuştu demekki hakikaten değişen bişeyler var.Haftaya televizyonda bizde görelim şu değişikliği bakalım

MeL_55

bu maci da yeneriz insallah !! ozaman play-offlara katiliriz !

King Of The North

Samsunsporum galip geldiği zaman sitede yoğunluk oluyor,inşallah şampiyon olduğumuzda burası kilitlenecek o günleri de göreceğiz hayırlısıyla.B.Şehir Belediye maçı bizim için dönüm maçımız olacak.Hem moral açısından hem de hedeflerimiz açısından lideri yenmek Samsunsporumuzda dengelerin yeniden yerine oturacağına bir işaret olacaktır.Heyecanla maçı bekliyorum tv'den Samsunsporumu uzun zamandır izlememiştim umarım uğurlu gelirim ve şu kırılab şeytanın bacağı bir daha alçı tutmaz hep kırık kalır.

Sadece Samsunspor

dediğiniz gibi istanbulspor maçında iyi mücadele koyduğumuz doğru sebatıda yenince moralaer üst seviyeye çıktı inşaalh bu maçı kendi evimizde alıp şöyle güzel bir seri yakalarız ben walla güveniyorum aynı hır ve mücadele ile biraz zorlansakta alıcaz banko samsun

MeL_55

bilmiyenler !! samsunspor - istanbul b.bld saat türk saati olarak 20.00 pazartesi !!!

D SPOR YAYIN VAR !!!!!!!!!!!!!!

kadir55ist

selam
inşallah lideride devirip efsaneyi geri döndüreceğiz.
kupa maçında uydurma kartla maçı almışlardı ama bu sefer penaltılarda olmayacak.
allahın izniyle net bir skorla yeneriz.

almanyali-55

insallah istanbuluda yenecegiz en buyuk samsunspor inadina..... :lol:

bengülü

inşallah ibb  yeniceğiz samsunpor bize çift bayram yaşatacaktır iş şimdi taraftarımıza düşüyor 19 mayıs stadını full doldurmalıyız ve futbolcularımızda iyi moralli ve motiveli çıkacaklar sahaya ceyircimiz destek verince zaten gerisi gelir bu takım bu sene süper lige çıkacaktır

O.YILMAZ

Lider ile maçımızı eze eze alacaz inşallah... Bu maçı alırsak takım kendine güveni gelecektir. Kazanmayı öğrenmeye başlayacaktır. Kazandıkça taraftarının desteği artacak, arttıkça kazanma zorunluluğu artacaktır.

Lideri devirip bu lige Samsunspor'un geç kalmış damgasını vurmamız gerekiyor artık.

jean

lami cimi ok hazir d sporda yayinliyormus samsunsporun bu mavi yeniden alip tekrar lige ortak olmak zorunda bence saha ava,tajimizi iyi kullanacaz zaten bu sene hic mac alamadik icerde bu sefer basaracaklar allahim sen yardim et

veis

kupa maçında sırıtmadık adamlara karşı ama maçtaydım dikkat etdim adamlar büyük sahayı sevişyorlar kanatlara top atıyorlar ve kanatlar saat gibi işliyor yani demem o ki samsun kanat ları kaparsa bunlar göbekden giremez geçen lig a programında sipikerde aynen şunu söyledi belediye attıgı gollerin hepsini kanatlardan bindirmelerle atmış umarım levent hoca bunu dinlemiştir.çünkü samsunspor bu maçda maglup olursa 1.lig hayal ilk 6 hayal yalan yok

34 SS 1965

bu mac zor ibb gercekten cok ıyı bır takım işimiz hiç kolay değil inşallah 3 puan bizim olur ama bu maç berabere bitecek gibi geliyor bana

hasselbaink

Maçın başlama saati 17:30 olarak değiştirildi.

Bayramın birinci günü olması nedeniyle stadın yine dolmayacağını düşünüyorum. Ancak bayram için gidenden çok bayram için gelen olabilir. Kupa maçında fena oynamamıştık İ.Bş.Bld. karşısında ve A.Sebat'ın da morali var ama ben takıma yine de güvenemiyorum. İnşallah yanıltırlar beni.

maviay55

Maç saatlerinde değişiklik
Turkcell Süper Lig, Fortis Türkiye Kupası ve Türk Telekom Lig (A)'da oynanacak üç karşılaşmanın başlama saati değişti.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, daha önce 22 Ekim 2006 Pazar günü saat 20.30'da oynanacağı duyurulan Fenerbahçe-Kayserispor Turkcell Süper Lig müsabakasının başlama saatinin 20.00'ye alındığı bildirildi.

Açıklamada, 23 Ekim 2006 Pazartesi günü saat 20.00'de oynanacağı duyurulan Samsunspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor Türk Telekom Lig A müsabakasının başlama saatinin 17.30 olarak değiştirildiği kaydedildi. :!:  :!:  :!:
Daha önce, 26 Ekim 2006 Perşembe günü saat 20.00'de oynanacağı duyurulan Fenerbahçe-Gaziantepspor Fortis Türkiye Kupası Grup 1. müsabakasının ise saat 19.00'da başlayacağı ifade edildi.

16.10.2006

Kaynak : AA
www.superspor.com

bayramın ilk günü memleketimizden uzak samsunsporumuzla her ne kadar stadda olamasakda uzaklarda gönlümüz sizinle olacak..bi bayramda samsunsporum yaşatsın..haydi efsane samsunsporum tam zamanı..