Lig A 6.Hafta | SAMSUNSPOR - Altay : 0-2

Başlatan MeL_55, 17 Eylül 2006, 22:10:44

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntı yapılan: "canikli"
Alıntı yapılan: "MeL_55"
d spor yayin var

Alıntı yapılan: "canikli"birader maç pazartesi gün değil mi? Yani ayın 25'i yoksa ben mi yanılıyorum?
başlığı düzeltirsen sevinirim.

sagol kardesim !! D SPOR YAYIN VARDIR !!

55ertan

takimda cok ilginc futbolcular oynuyor halimiz duman altay parcalicak bizi :oops:

oğuzhan55

Yenilirsek tuhaf karşılayacak bir durum olmadığından yenersekte mucize olup istikrarlı bir şekilde devamı gelmeyeceğinden sonuç nasıl olması gerekiyorsa öyle olsun demekten başka bir çare yok.Görünen bir gerçek varki Levent Eriş teknik olarak takımda faydalı olacak diye bekliyorsak bunu biraz daha çok bekleriz.Takımın aldığı sonuçlara bakarsak taktikten önce uzun ömürlü yeni bir ruha ihtiyacı var.Hoca bunu başaramazsa teknik bilgilerinin hiçbirini sahaya yansıtamaz.Bence Levent Eriş'in taktikten çok bunu düşünmesi gerekir.

Artık ölmeyi düşünen hastalığından kurtulamayacağı ümitsizliğiyle yaşayan bir hastaya ordinaryus profösör getirip tedavi ettirmeyi denesen ne olur.Bu vücut bu tedaviyi kabul etmek istemedikten sonra ne fayda gelir.Ama hastaya yapılan tedavilere cevap vermesi tekrar eski sağlığına kavuşması için psikolojik bir destek verilse daha başarılı olunmaz mı?Çünkü önce kafa olarak vücudun tedaviye hazır olması gerekir.Tıpkı bizde şu anda yapılan bütün teknik çalışmalrın vermediği sonuçlar gibi.

hasselbaink

Bu maçtaki en büyük kozumuz Altay kaecisi Allum Bouker olacaktır. Bizdeki performansını Altay'da da sürdürdüğünü biliyoruz. İnşallah aynen devam eder. Gerçi bizim Kerem'de onun talebesi ama öbürü daha usta gibi.

samsunum

Arkadaşlar para cezası böyle devem ederse samsun bu maçı alır.diyarbakır maçına herkes yeneriz dediniz ama n oldu yenildik bu sefer yenilceğiz diyorsunuz a ben emin konuşmayımda bu maçı ALACAĞIZ DİYORUM

HADİ SAMSUNUM GÖSTER KENDİNİ

supporter

http://www.altaylist.com/haber.php?haberno=188

Allum Altay'lıları da delirtmiş. Bu belayı başımızdan savdığımız çok iyi oldu. Ya bu adamı geçen sene başında transfer eden adam takımı resmen yakan adamdır neyse ki şimdi bari yok. Talebesi Kerem2den de kurtulursak kale sağlam olacak.

34 SS 1965

valla bu hafta barı bıze karsı aptalca oynasa ama sımdı samsuna karsı bu panterlesır :D

Tribün_ali

oh iyi oldu alluma altayı yenip cıkışa gecmeliyiz

Amsterdamli

Isin bi garip yanida biz adamlarin 1. kalecisini aldik ve yedek bekletiyoruz. Onlarda bizim gecen sene elden cikardigimiz kalecimizi 1. kaleci olarak gorevlendiriyorlar.

kerem55

takımın son şansı mübarek ramazan günü sinirimizi bozmazlar inşallah

hasselbaink

Samsunspor bu sezon Lig A'da 5 maç oynadı ve bu maçlardan 3'ünden mağlup ayrıldı. Bu üç maç da TV yayınının olmadığı karşılaşmalardı. Tv'nin verdiği iki maçı da kaybetmedik. Alın size bir züğürt tesellisi!

berusa55

insallah ligA'da kalırız!ne hallere düstük!yazık:(

veis

bence kupa maçına asılmayalım hatta gençler oynasın.altay maçı son şans tek tesellimiz bizim puanımız 4 liderin 12 fazla bişey yok yani altay maçı samsun için milattır.hatta daha önemlidir.kupa maçına asılır isek sakatlık ceza başımızı çok kötü yakar.bence samsunumuz sadece altay maçından önce hazırlık maçı olarak düşünmeli kupayı.

KotuCocuk55

içerde oynadığımız düşünülürse,kazanıcamızı pek zannetmem,zevksiz bir maç ve beraberlık diyorum!

MeL_55

altay bizi süründurcek böyle devam ederse