4.Hafta | SAMSUNSPOR - Kasımpaşa 0-1

Başlatan Tribün_ali, 04 Eylül 2006, 16:53:01

« önceki - sonraki »

cem and naz55

demekki bizim tribünden gördüğümüzü hocamız kenardan görmüş muhammet ve barış bu takımda oynayacak kapasitede adamlar değil muhammet şeker içinde diyorum tufan ve sinan demircioğlu varken onlara forma düşmez bu formlarıyla biz elazı maçını iki kanatsız kazandık ne sağ ne sol taraftaki adamların hiçbir artısı olmadan kazandık

preator

ya kasımpaşa maçıyla ilgili bişey yazmaya gerek yok klasımıza yakışmaz samsunsporun kimle oynasak ta mesut olamayız zaten türkiye liginde aslında biz UEFA da ŞAMPİYONLAR LİGİNDE oynayacağımız maçları hayal etmeliyiz ah keşke o günlere gelsek bu futbolcular ve yöneticiler bizim kadar inansa ooo şimdi ne güzel günler geçerdi samsunda

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "cem and naz55"demekki bizim tribünden gördüğümüzü hocamız kenardan görmüş muhammet ve barış bu takımda oynayacak kapasitede adamlar değil muhammet şeker içinde diyorum tufan ve sinan demircioğlu varken onlara forma düşmez bu formlarıyla biz elazı maçını iki kanatsız kazandık ne sağ ne sol taraftaki adamların hiçbir artısı olmadan kazandık

Muhammet uzun süredir belli bir seviyede ve maalesef hem seviyesi yeterli değil hem de üzerine bir şey koyamadı. Üstelik Lig A'da bile risk almadan oynamaya çalışıyor. Barış için daha iyimserim. Herşeyden evvel genç bir oyuncu ve yeterli kondisyon yüklemesinin yapılmadığı takımda 100-110 m.'lik bir sağ koridoru ileri-geri kullanması gerekiyor. (M.Şeker'in öyle bir derdi yok, çakılı oynuyor gibi sanki!) Bu da onun ileri çıkışlarda dönüş sorunu yaşamasına sebep oluyor. Barış muz orta denilen kesmeleri yapalien bir oyuncu; idmanlarda ve bilhassa Orduspor maçında bunu gösterdi. Bu nedenle ileride iyi olacağına dair inancım var. Ama Tufan ve Sinan transferlerinin gayet isabetli olduğu kesin; hiç bir şey olmasa rekabet olur takımda!

Ayrıca Evren hepimizin dikkatini çekiyor zaten ama bir de Mehmet polat gerçeği var. Bu adam vakt-i zamanında A Milli Takımda da oynamış ve futbolun temel prensipleini bilen bir oyuncu. Savunmanın sadece kesmekten ibaret olmadığını; geriden de enine ve dikine isabetli paslarla oyun kurulabileceğini gösteriyor. Taraftarın geçmişi unutup Polat'a destek olması lazım diye düşünüyorum.

Ama sorumu tekrarlıyorum; bu takım nasıl antrene edilmiş? tribünlerin gördüğü bariz eksikler nasıl olup da ihmal edilmiş bilemiyorum...

bodensee55

bravo moriuk cok guzel analioz etmisin ..senio tebrik ediyorum futboldan anlyiosun sen

sinoplu

Bı macı kazanamzsak gecen haftakı galibiyetin hic bir anlamı kalmaz

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "bodensee55"bravo moriuk cok guzel analioz etmisin ..senio tebrik ediyorum futboldan anlyiosun sen

:)  :D  :lol:

taylan gezgin

samsunspor kasımpaşayı mutlaka yenmeli. ki yenecek tecrübeye de sahip. forvette caner yok bu şans mı şanssızlık mı bilemem ama teknik direktör değişikliği ilaç gibi gelir umarım

hasselbaink

Alıntı yapılan: "taylan gezgin"samsunspor kasımpaşayı mutlaka yenmeli. ki yenecek tecrübeye de sahip. forvette caner yok bu şans mı şanssızlık mı bilemem ama teknik direktör değişikliği ilaç gibi gelir umarım

Caner bir anda parladığı Fener maçından sonra sürekli krediden yedi; yetenekli olduğu kesin ama bir şeyler eksik sanki. Mevcut form durumundan ötürü "ah ulan keşke oynasaydı!" denmeyecek. İnşallah kendine çeki düzen verir; Samsunspor'un ona ihtiyacı olacak!

Bu hafta içeride Kasımpaşa
Sonra;
D.Bakır (D)
Altay (İ)
Telekom (D)
İstanbul (İ)

maçları var. bence fikstür bir seri yakalamak için çok elverişli. İnşallah başarır takım bunu.

darknESS

beyler k.paşa  maçında size başarılar. cihat ateş(gesenin şampiyonlar liginde ilk  golünü atan)  yasin sülün gibi artık ahı gitmiş vahı kalmış oyunculardan kurulu paşayı geçeceğiniz düşüncesindeyim. yeni hocanızında gerçek anlamda ilk maçı olacak.  benim merak ettiğim bilet fiyatları nedir bu maç için. tekrar  başarılar diliyorum.

hasselbaink

bilet fiyatları yarın açıklanacak
kocaeli maçı maraton 7.5 lira kale arkası 5 liraydı kapalıyı bilmiyorum çünkü işim olmaz orayla...
bu mçata da aynı olur sanırım!
Eskişehirde biletler pahalıymış ama yine de stad doluyormuş diye duyduk

darknESS

bizde açık 10 kapalı 20 lira. kale arkası tirbünlerimiz yok ne yazıkki. geçen istanbul maçında 23bin kişiyi bulduk ama turnike sistemi değiştiği ve arıza yaptığı için çok fazla beleşçide girdi kapasitenin üzerinde adam aldığımız ve diğer sebeplerden 20 milyar ceza yedik. şehir başarıya aç olduğu için yoğun bir ilgi oluyor.

tuzlalı

Güzel bir galibiyet alacağımızı hissediyorum inşallah. Kadro iyi, moral iyi, umut veren bir tablo ve galibiyet için herşey var. Hayırlısıyla alacağız bu maçı. Çakar geçeriz K.paşa ya.
Skor tahminim 5-1 inşallah.

samet

berusa55

kadir55ist

selam
bu maçın kesin favorisiyiz ama kasımpaşa belki zayıf gibi görünebilir ama iyi oynamaya çalışan bir ekip bir deadamlarda sanki amatör ruh var futbol oynamak için sahaya çıkıyorlar bence çok güzel bir maç olacak gollüde olabilir ama gollerin çoğunu biz atarız...