3.hafta | Elazığspor 0-1 SAMSUNSPOR (G.Kaba dk.84)

Başlatan yaman55, 27 Ağustos 2006, 17:07:14

« önceki - sonraki »

timofte

Süper ligdeki gibi düşünemeyiz çünkü burada zirveyi hedefliyoruz.
İki haftada sadece bir puan alabildik, eğer gerçekten Süper lige çıkmak istiyorsak bu maçta galibiyet için savaşmak zorundayız. Zira altı puanı olan takımlar var ve puan farkı daha da açılırsa kapatmak fena halde güçleşir.

Kocaelispor beraberliğinden sonra yaşanan olumlu gelişmeler bu maça umutla bakmamızı sağlıyor.
Kötü gidiş ve takımdaki ruhsuzluk/inançsızlık erken fark edilerek gereken yapıldı. Şimdi bunların meyve vermesini bekliyoruz. İnşallah Elazığ deplasmanı gönlümüze göre olur.

Amsterdamli

Bu maci iple cekiyorum. Yeni hocamiz ile takim nasil bir goruntu cizecek cok merak ediyorum.

Ustelik alinan yeni futbolculardan sonra ilk 11e yakin futbolculari kestirmek cok zor oldu. Acaba bunlardan kendine yarinki macta yer bulabilenler olacakmi. Sonucta hepsi idmanli ama maca yetisebildilermi ve hocanin kafasindan neler geciyor bilemiyoruz. Sanirim Hakki Bayrak bu macta Levent Erisi yonlendirir cunku kendisi geleleli daha 2/3 gun oldu.

Forvette Serkan sakat ve bu macta yok. Ben Gokhan Kabadan bu macta gol bekliyorum. Uyum donemini uzerinden biraz atmis olmasi gerek tabi arkalarinda oyunu kuracak adam olursa kendileride is yapma imkani bulurlar.

Yarin ilk onbirde kim baslar diye sorarsaniz sadece su futbolculari sayabilirim.

Caner Altin - Gokhan Kaba - Adnan Gungor - Kenan Yelek - Evren Kurkcu - Mehmet Polat

Clint_Eastwood

Umutlar Gökhan Kaba denen ağır vasıtaya kaldı ise vah Samsunum vah!

bluegreen55

maçı kanals veriyomuydu veriyo ise maça internetten ulaşabileceğimiz linki verebilirmisiniz???

Amsterdamli

Kanal S sadece Samsundaki maclari veriyormus sevgili Bluegreen.

Bu mac D Sporda canli yayinlanacak. Sen uydu olan biryere gitmelisin. Tanidigin biri yada biryer varsa gidip rica et maci acsinlar senin icin. Bende 20 dakika sonra evden cikip maci izlemeye gidecegim.

Bol sanslar! Guzel bir mac bekliyorum umarim galip geliriz.

hasselbaink

Maçın başlamasını bekliyoruz
Bir galibiyet kadar bir umut ışığına ihtiyacımız var; bu takımdan birşeyler olur demek istiyoruz.

Beraberlik ağır basıyor...
Haydi Samsun!

foreversamsun

arkadaslarr ben samsun dısında yasıyorum.ıc saha maclarımızı verecek olan kanal s  ın uyduda yayını yokmu?  bunun dısında samsunun uyduda olan yerel kanallarının frekans bılgılerını verırsenız sevınırım..macı 1-0 alırız ve golude evren kurkcu atar...

hasselbaink

Alıntı yapılan: "foreversamsun"arkadaslarr ben samsun dısında yasıyorum.ıc saha maclarımızı verecek olan kanal s  ın uyduda yayını yokmu?  bunun dısında samsunun uyduda olan yerel kanallarının frekans bılgılerını verırsenız sevınırım..macı 1-0 alırız ve golude evren kurkcu atar...

http://www.samsunspor.biz/viewtopic.php?t=2036

bu topicte gerekli bilgiler var
elazığ maçı uyduda ve D Spor'da. Kanal S sadece iç saha maçlarını verecekmiş.

foreversamsun

ilk devre skoru 0-0...bu takımda muhammet seker vebarış oynadıgı surece kahır cekmeye devam ederız.ıkısınınde takıma faydası yok bızlere saç baş yolduruyolar sadece..sag ve sol kanat yok gıbı oynuyortuz resmenn.defansta evren ıkı mutlak pozısyonu engelledı 2ye 1 kalmış olmasına ragmen.mehmet polatta masallah habıre ıskalar top sektırmelerr.kenan faul yapmadan bır topa vurarak macı bıtırır ınsallah.ıkıncı devre duzelırler ınsallahh..

ngonge

ilk yarı itibari ile, elazığdan iyiyiz ama defansta bazen adam paylaşımında hata yapıyoruz, çok dikkatli olmak lazım. evren bizim bu seneki transfer yıldızımız olmuş bu kesin.

önliberoda mehmet polat ve o.sahada serkan dökme nin olması bizi baya geliştirmiş, nihayet az çok top çevirebiliyoruz.

serkan özdemir forvet oynuyor eksiklikten dolayı. elinden geleni yapıyor. gökhan kaba ise nihayet biraz daha derli toplu geçen haftaya göre.

bir not elazığ'a, çok sert oynuyorlar. hakemler kart göstermekten çekiniyorlar ve malesef ofsayt diye güme giden 2 net pozisyonumuz var..

son olarak biraz daha hücum varyasyonumuzu geliştirirsek bu maçı alırız. :wink:

cagdasahmet

Forvette sıkıntı cekiyoruz.kral'da yok zaten...

hasselbaink

Takım yine iyi değil ama en azından mücadele etmeye çalışıyor. Serkan Aykut'un sakatlığı büyük bir şanssızlık oldu bizim için. Olsa yazardı kesin.

Evren çok iyiydi; Serkan Dökme de ilk maçı olmasına<  rağmen iyi göründü. Elazığ pek iyi değil; seyirci desteği de zayıf! Hele bir Malatya maçındaki kıyaslanmaza bile... Bu bizim için avantaj çünkü seyirci baskısı yok.

Ortada bir maç ve karambole golü bulan üzerine yatacak gibi görünüyor. İnşallah o biz oluruz.

foreversamsun

ılk ıkı macımıza gore pas yuzdemız bayagı arttı ama pozısyon bulamıyoruz yıne.elazığın kalecısı cok acemı  bırkac yantop bulabılsek hata yapabılırr..ınsallah ıkıncı devre baskılı oynayıp poızısyon yakalarızz.evren  e masallah allah nazardan saklasın suanda hafıf sakatlığpı bıle var mac ıcınde bılegıne darbe aldı kamera gosterdı yuzunde acı ıfadesı vardı ona ragmen canla basla oynuyo cocuk.helal.haydı samsunum ıkıncı devre sevındır hepımızı..

sinoplu

gollllllllllll
gokhan kaba
0-1
cok iyi oldu bu

samsunsporum55

goooooooooooollllll