SAMSUNSPOR 1-1 Konyaspor

Başlatan yaman55, 02 Nisan 2006, 20:07:16

« önceki - sonraki »

yönetici

Pazar saat 14:30'da başlayacak olan maçı Yılnur Önen yönetecek.

Anektodlar:

Önen 1995-96 sezonunda Kayseri'de Samsunspor'un 3-2 mağlup olduğu Kayserispor maçını yönetmiş, bu maçta takımımız 2-1 öndeyken Serkan'ın attığı golü önce geçerli sayıp 30 saniye sonra iptal etmişti. Evsahibi ekibin 3.golü de Önen'in uydurduğu penaltıdan gelmişti.

Yılnur Önen 2000-2001 sezonunda İstanbul'da F.Bahçe'ye 2-1 mağlup olduğumuz maçı da yönetmiş ve verdiği iki komik penaltı kararıyla takımımızı katletmişti. Posta gazetesi'nin maç manşeti "Kadıköy'e Yılnur yağdı" olmuştu.Alakasız penaltıyı buradan izleyebilirsiniz..

Bundan sonra 6 ay dinlendirilen ve klasman düşen Yılnur Önen uzun süre Samsunspor maçlarına verilmedi. Yakın zamanda yönettiği maçlarda ise aleyhimize büyük hatalar yapmamıştı.

Bu maçta adaletli bir yönetim izlemek dileğiyle..

yaman55

şu penaltıyı izledim hatırladım o maçı arkadaşlar bu adam tam bir samsunspor düşmanı penaltıyı izleyince sinirlerim tepeye çıktı  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Ladikli

akşam idman sonunda Adnan ve Mustafa ile kısa bir görüşmem oldu.Konya maçının son şansımız olduğunu söyledim.onlarda galibiyetten başka bir sonuç düşünmüyoruz dediler.pazar günü uzun bir aradan sonra hepberaber mutlu bir şekilde stadtan ayrılacaz.son şansımızı kaçırmamalıyız.

kartal55

Alıntı yapılan: "admin_"

Pazar saat 14:30'da başlayacak olan maçı Yılnur Önen yönetecek.

Anektodlar:

Önen 1995-96 sezonunda Kayseri'de Samsunspor'un 3-2 mağlup olduğu Kayserispor maçını yönetmiş, bu maçta takımımız 2-1 öndeyken Serkan'ın attığı golü önce geçerli sayıp 30 saniye sonra iptal etmişti. Evsahibi ekibin 3.golü de Önen'in uydurduğu penaltıdan gelmişti.

Yılnur Önen 2000-2001 sezonunda İstanbul'da F.Bahçe'ye 2-1 mağlup olduğumuz maçı da yönetmiş ve verdiği iki komik penaltı kararıyla takımımızı katletmişti. Posta gazetesi'nin maç manşeti "Kadıköy'e Yılnur yağdı" olmuştu.Alakasız penaltıyı buradan izleyebilirsiniz..

Bundan sonra 6 ay dinlendirilen ve klasman düşen Yılnur Önen uzun süre Samsunspor maçlarına verilmedi. Yakın zamanda yönettiği maçlarda ise aleyhimize büyük hatalar yapmamıştı.

Bu maçta adaletli bir yönetim izlemek dileğiyle..

BU HAKEM ÇOK SAKAT
BEN O MAÇTA KADIKÖYDEYDİM
harbiden alakasız iki penaltı vermişti

bakalım ne olcak

yaman55

busefer inşallah yamuk yapmaz

sezer-55

arkadaşlar bizim maçın hakemini boşverinde Denizli Erciyes maçının hakemi Kuddusi Müftüoğlu çok arayıp buldular heralde bizim maçta vermediği penaltıları denizlispora vermesin bu adam.Futbol federasyonunun bu maça bu adamı nasıl verdiğini çok merak ediyorum.Bu maç kim tarafından gözlenecekse iyi gözlesinler bu maçı.

samet

isyan başlıyorda o zaman...

Ladikli

Maça 2 gün kala statta yapılan idmandan en son görüntüler..

34 SS 1965

hadı hayırlısı artık umutlar bıtmeden barı son kozumuzuda evımızde oynayalım haydı samsunum haydı samsunsporum bızım ıcın oyna kendın ıcın oyna takım ıcın oyna forman için oyna

dr_ahmet

Arkadaşlar kümede kalmak elbette güzel ve dilediğimiz bir şey ancak kalamasakta dünyanın sonu değil...Önemli olan bu renklere gönül vermek Samsunu, güzel insanlarını ve Samsunsporu sevmektir. Benim dileğim yenilsekte, yensekte, berabere de kalsak sonuna kadar takıma ve taraftara yakışır şekilde mücadele etmemizdir. Bundan sonrası Allah'a kalmıştır. Samsunumu ve Samsunsporumu çok seviyorum; her yerde, her şekilde...Saygılarımla

Gurbetci Bülent

Arinki maca at bi zaman kaldi beni simdiden heyecan sardi,ya variz ya yokuz maci olacak.
Diyarbakir yenildi insallah bu aksamda malatya ve ankaraspor yenilir o zaman umutlarimiz daha cok olur.
Mutlak yarin Caner Celil Ceyhun oynamali bastan , insallah gecen haftaki gibi olmaz celil-ceyhun degisikligi.
Kazma rafaele diyecegim birsey kalmadi artik.
is artik futbolculara ve taraftarlara kaldi umarim yarin statda bos bir koltuk bile olmasin ve 90 dk. susmadan destek olsun.
Yarin ya Konyasporu mevlana gibi döndürecegiz yoksa bir dönecegiz.
Efsanenin uyanma zamani gelmistir cak artik simsekler

bluegreen55

72' Ankaraspor 2 - 0 Gaziantepspor

geçmiş olsun ankarada yırttı galiba.
kala kala denizli kaldı..

supporter

Alıntı yapılan: "bluegreen55"72' Ankaraspor 2 - 0 Gaziantepspor

geçmiş olsun ankarada yırttı galiba.
kala kala denizli kaldı..

Çok kötü çok!
Yine yenemezsek "o güzel fikstürümüzle" birlikte gideriz artık..
Hep onunla teselli olduk umutlandık ama kullanamadıktan sonra faydası yok.

Bu maçı almaktan başka hiçbir yol yok. Yeter artık biz bu kadar aciz miydik..
bir arkadaşın daha önce yazdığı gibi

"Kırmızı Şimşeklerdik ne oldu bize?" :(

Ladikli

takım iki buçuktaki idman sonu kampa girdi.biletler geçde olsa stad gişelerinde satılmaya başlandı.kale arkaları ve maraton 1 ytl,kapalı 2 ytl ve vip 20 ytl.yarın yine büyük sıkıntı olacak bilet alma.ona göre arkadaşlar erken gidip alırsalar sıkıntı çekmezler.

RenTinRen

BJK 1 - 2 MLT

yuh başka bişey demiyorum.... ankarada kazandı