SAMSUNSPOR 1-1 Konyaspor

Başlatan yaman55, 02 Nisan 2006, 20:07:16

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

ferdı tayfrurn bı sarkısı var 'sabırım kalmadı'ay nı bızde busekılde arkadaslar hersey bıttı gıbı artık sansımız kalmadı

samet

bu takım düşmez,düşürülür...bunu aklınıza sokun...

yirmiuc

jean

ya tamam ya devam aldik aldik yoksa soylemek istemiyorum

Clint_Eastwood

Azalan umutlarımızın devamı için mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Konya da üst üste galibiyetler alıp UEFA yarışına ortak oldu, çok zor bir maç alacak ya devam edeceğiz yada düşeceğiz... Umutla hafta sonunu bekliyorum...

King Of The North

Konya Uefaya falan gidemez gidecek takımı da hazırlamışlar(Beşiktaş)
Benim korkum çok yoğun stres altında oynanacak maç. maça gelmeyi çok istiyorum ama girememe korkum var izdiham olacak gibi.Böyle stresli bir maçı çeviremezsek o hele hakemler gene yavşaklık yaparsa kimse kurtaramaz bizi.

bengülü

maç bilet fiyatları açıklandı kale arkası 1 ytl maraton 2 ytl hadi hayırlısı

south_london

bekliyoruz konyalıları :wink:

Gurbetci Bülent

Yallah bismillah allahu ekber bu mac artik lig maci degil bizim icin, bu mac kurtulus zaferimiz olacak bu mac efsanenin geri dönüsü olacak bu mac pislik federasyona teslim olmicagimizi gösteren mactir bu mac ölüm kalim maci artik ya variz yada yokuz biz bu ligde.
Renklerimiz kurtulus savasinda ölen sehitlerimizin kanlari gibi K.I.R.M.I.Z.I
Renklerimiz anamizdan emdigimiz helal süt gibi ak
B.E.Y.A.Z
Renklerimiz talihsiz kazada ölen samsunsporlu futbolcular ve antrenör tutugumuz yas gibi
S.I.Y.A.H
Kirmizi-Beyaz-Siyah biz inandik sizde inanin
bizi kimse düsüremicek

sezer-55

kırmızı şimşeklerdik ne oldu bize
haydi dönelim eski güzel günlerimize.

bluegreen55

Samsunspor3-0 Konyaspor

rüyalarıma giriyo artık...

Ladikli

Kupa maçında olduğu gibi maça hızlı başlayıp oyunu Konya yarısahasına yıkmalıyız.bu bizim son şansımız 5 atamasakta galip geleceğiz,gelmeliyiz.yeter artık 9 hafta oldu 3 puanı bir arada göremedik.büyük  taraftar bunu haketmiyor.

jean

alamazssak dustuk daha ugrasmaya gerek bile kalmaz

ali ihsan

İçerideki maçlara baskılı başlıyoruz ancak golü çabuk bulamıyoruz,gol gecikincede stres başlıyor.İnşallah bu sefer öyle olmazda maçı alırız .Çünkü bu son şansımız ve artık telafisi yok.

sezer-55

Bu takımın gerçek taraftarı haydi bu maçta maratona.Artık son şansımız bu maçı aldık aldık alamadık Allah korusun 2.ligdeyiz.Bende bu maça gurbetten geliyorum maçta maraton tribününde yerimi almak temennisiyle.
Kırmızı Şimşeklerdik ne oldu bize
Haydi dönelim o güzel mutlu günlerimize