9.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:3 - Trabzon:1

Başlatan yaman55, 03 Ekim 2005, 22:09:44

« önceki - sonraki »

curva55

trabzonun sitelerinde bazıları samsun maçı bize satar gibi laflar ediliyor.Çok cahilinsanlar var gerçekten.

kral55

Alıntı yapılan: "curva55"trabzonun sitelerinde bazıları samsun maçı bize satar gibi laflar ediliyor.Çok cahilinsanlar var gerçekten.

Niye öyle diyorsunki skip.Bizi çok seven bu takıma ve taraftarlarına bir jest yapıp maçı vermeliyiz. :P Yahu bende laz'ım ama bizimkilerin bazılarıda saflıktanmıdır cahilliktenmidir bilinmez garip ifadelerde bulunuyorlar.

curva55

bunlar böyle konuştukça ben daha bi gaza geliyorum keşke futbolcularda benim kadar gaza gelse. :)

Rentboy

ya boşversenize şu adamları akıl karı bir tane bile çıkmazmı düz kontak herifler :lol:

samet

trabzon maçında hepinizi çiftliğe bekleriz.onları çiftlikten geçirmeyelim.çarşambalılar..

yirmiuc

supporter

daha maça bir hafta var ama tese liler forumlarında fena halde gaza gelmişe benziyor. yirmiüç sormuş taraftarları gelir mi diye, onlara yakın yerlerden biriyiz. trabzonlular genelde bizim maçlara geliyor. zaten onlar gelmese bile şehrimizde de bunların yanlıları epeyce var. hatta forumlarında en sert lafları edenler de bu samsundaki trabzonlular. ama terbiyesizlik yapıyorlar. erdoğan arıca nın g.birliğinin başındayken söylediği sözde bile samsuna kompleksini ortaya koyan samsunda oturan bir trabzonlu sözkonusu. allah ekmek yediği yere pisleyenleri bildiği gibi yapsın.

curva55

Sevgili abilerim arkadaşlarım bu maça birlikte kale arkasına gidelim.Böyle önemli bir maçta takımımıza hepbirlikte destek verelim.Maçtan öncede çiflikteki tura katılalım.Ne dersiniz???

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "curva55"Sevgili abilerim arkadaşlarım bu maça birlikte kale arkasına gidelim.Böyle önemli bir maçta takımımıza hepbirlikte destek verelim.Maçtan öncede çiflikteki tura katılalım.Ne dersiniz???
maca gideliimmi

supporter

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"maç pazar günü saat 15 00 da gerekten de yuh yani oruç tutanlara saygı yok
yapsana akşam iftardan sonra herkes maça gitsin

federasyonun kararı. sanırım maç naklen de yayınlanmayacaktır. ama yayın olmasa bile halkı dikkate almadan bir maç saati düzenlemesi yapmak gerçekten saygısızlık.

salihcakir

sanırım hafta içi yapılacak bir itirazın neticesinde maçın saati değişecektir.

kral55

Samsundaki bir şahıs aklı sıra takım hakkında bilgi vermiş.

AlıntıSamsundaki bir taraftar olarak elbette maça gideceğiz.Herkeside bekleriz.Ayrıca buradaki taraftarda az ateşli değil.Zaten gelenler takımın galibiyeti için geleceklerdir.artık maç seyretmeye gelen adam TS  maçına gelmez, gelmesinde. oyun izlemek istiyorlarsa tiytroya gitsinler bize maç alacak seyirci lazım.

Ancak şunu iyi bilinki çok zor maç olacak.Erdoğan Arıca geldi geleli 3 maçtır Samsun galibiyet göremedi.Hoca Trabzon maçının dönüm noktası olacağını söylüyor.Samsunda hucümda brezilyalı bir çocuk var iyi adam hava toplarına oldukça hakim.serkanı söylemeye gerek yok herhalde tam bizim defans onun rüyasını gördüğü defansdır.Adnan Kais Musa ortasahadaki iyileri.Savunmalarıda Petkov kenan fena değil.Ayari ve ali akdeniz sol kanatta iyiler.Bu bizim oynadığımız sağ kanata karşılık geliyor.

Artık bizim hoca ne düşünür bilemem ama Fatihte yokken işimiz oldukça zor.Ayrıca M Yımaz Samsun defansı arasında erir gider.Ben bir kontratak takımı bekliyorum.M Yılmazda kontratak oynaması zor.Ancak ileride kim oynar onu tahmin etmek dahda zor.

Yukarıda söylediğim gibi iyi oyun beklemiyorum ama kazanmalıyız. Kazanmak içinde bizlerde Tribündeki yerimizi alacağız ve takımı sonuna kadar destekleyeceğiz.

kral55

Yine Samsunda yaşayan bu mahlukata şahış bile diyemiyorum bakın neler yazmış.
Alıntıya Erdoğan Arıca afkursun dursun.

Geçen sene kimin büyük olduğunu çok iyi gösterdik Samsun Spor taraftarına, ,

öyle muhteşem bir taraftarımız vardı ki bütün stad bordo mavi şampiyon Trabzon sesleriyle inlemişti.

Bu senede inşallah maçtayım yine inletecez. Trazbonlu inatçıdır yenilgiyi kabul etmez.

Savaşacaz kazanacaz. Hiç bir zaman yıkılmadık. hiç bir güç bizi yıkamaz. yeniden şahlanacağız.

Biz Trabzon Sporluyuz alayına isyan, bu başkaldırı hiç bir zaman durmayacak

kral55

Trabzonsporlular ve trabzon halkı...
 Öncelikle politika desteğiyle ayakta duran küçük,sosyokültürel alanda gelişmemiş,gelenek ve göreneklerde yozlaşmaya gitmiş,herzaman başkent Samsun'un gölgesinde kalmış bir şehrin ve takımın bireyleri olduğunuz için sizin için derin bir üzüntü içinde olduğumu belirtmekle yazıma başlamak isterim.
 Tabi sizin bu kin ve Samsun düşmanlığınızıda bir bakıma anlamak gerekir.Nede olsa o küçük , küçücük, miniminnacık şehrinize tıkılıp kalmışsınız ve pek fazla medeniyete ulaşamadan yaşıyorsunuz.Tabiki kültürel anlamda müthiş bir gelişme içinde olan yaşam standardı oldukça yüksek olan hertürlü sosyal etkinliğin rahatça yapıldığı bir şehir olan Samsunu kıskanacaksınız tabiki hak veriyorum bende olsam kıskanırdım.
Hava,kara,demiryolu ve deniz ulaşımı açısından müthiş bir pozisyonda bulunan,iklim açısından karadenizin yeşilini almış olan ama yağışın abartılı olmadığı ve optimum düzeyde olduğu iş imkanlarının geniş olduğu ve politika desteği olmadan gelişimini hızla sürdüren başkent Samsunda sizin trabzondan kaçıp cennete kavuşan bireylerde var tabiki.Takip ettiğimiz yazılardan nasıl bir kıskançlık içinde oldukları görülüyor.
Bakın onlara da hak veriyorum.Onlar Samsunun nasıl bir cennet mekan olduğunu gördüler ve kendi küçük trabzonlarının asla yanına yanaşamayacağı bir mekan olduğunu anladılar ve bu yüzden bermuda çırpınışı içindeler.
 Ancak biliyorsunuzki kültürel gelişme nesillere aktarılırken sizin gibi gelişimini tamamlamamış toplumlarda biraz zor oluyor.Samsuna gelip biranda bir kültürel şok yaşayan  halkınızdan bazı kimseler bu şok içinde bu büyük şehrin büyük takımı hakkında konfüze bir kişilik örneği sergileyerek ileri geri kelamlarda bulunuyorlar.
 O arkadaşların yaptığı hakkında çok güzel özdeyiş ve atasözlerimiz vardır fakat bunları anlayacağanızdan büyük şüphe duyduğum için burada yer vermek istemiyorum.
 Size tavsiyem gelin Samsuna gidin sahile bankta oturup denizi seyredin.Sonra sevgi kafeye gidin bir Samsun pidesi yeyin.O güzel havayı içinize çekin.Gidin çifliğe gezin ama adam gibi gezin.Sonra gidin stada büyük samsunspor taraftarlarını izleyin.Sonra başkentin takımını izleyin.Sonra o takım sizin takımı nasıl yeniyor onu izleyin ve uslu uslu şok dozu artmadan şehrinize dönün.
 Ha birde giderken çarşambaya da bir uğrayın.Nede olsa orayada yeşilırmak kenarına bir gezi yolu yapılıyor henüz bitmedi ama siz birde orada gezin.Ama bunu yaparken akıllı uslu olmayı ihmal etmeyin.Benden öneriler bu kadar.

curva55

abi bu yazıyı kaydettim bilgisayara :wink: