Diyarbakır'a Gitmeye Gerek Var Mı?..

Başlatan samsunew, 05 Mayıs 2008, 23:45:02

« önceki - sonraki »

samsunew

05 Mayıs 2008, 23:45:02 Son düzenlenme: 06 Mayıs 2008, 00:09:23 samsuni
bizim için çok sıkıntılı bir sezondu ligi 15.sırada bitirdik aslında lig bizim için malatya maçından sonra bitmişti zaten en azından futbolcularımızın kafasında bitmişti.çünkü aslında onlar amaçlarına ulaştılar 6 maçlık yenilmezlik serisi ve takımın ligden düşmemeyi garantilemesi futbolcularımızın kulüp yönetimine samsunspor taraftarlarına ve samsun halkına çok açık ve net bir cevabıydı asıl mesaj şuydu para ve huzur varsa bizde varız para ve huzur yoksa bizde yokuz biz bu takımı ligde tutarak şerefimizi ve onurumuzu kurtardık şartlar ve imkanlar daha iyi olsaydı bu takımı süper lige bile çıkarabilirdik.evet mesaj tam net olarak buydu doğruyduda bu ligin en iyi kadrosu samsunsporumuzun kadrosuydu şampiyon olarak çıkabilirdik ama futbolcularımız istemedi.malatyaspor maçından sonra tatile girdiler özellikle malatya maçının samsun kamuoyu ve samsunspor taraftarı için ne kadar önemli olduğunu bildikleri için bunu daha öncedende planlayıp programladıkları gibi son vurguyu malatya maçında yapıp üzerlerinden sorumluluğu atıp topu yönetime bıraktılar.kusura bakmayın kahin değilim ama ben bu tabloyu 3-4 ay öncesinden gördüm malatya maçının kilit maç olduğunu ve o maçla birlikte bizim için ligin bittiğini malatya maçından sonraki bütün maçları kaybedeceğimizi hatta sakarya maçını skoruyla birlikte bildim.özür dilerim acı ama gerçek şuki diyarbakır maçının sonucuda aynı olacak yani diyarbakırada 3-0 kaybedeceğiz.futbol kamu oyunun ortak düşüncesi şu samsunspor futbol takımı ve futbolcuları malatyaspor maçından sonraki bütün maçları satıyor futbolcular bu sayede klüplerinden alamadıkları parayı rakip takımlardan alıyorlar maç satarak klübün kasasınada para giriyor kaybettiğmiz maçların skorları bile bununla doğru orantılı tabiki asla inanmak istemediğim hoşuma gitmeyen beni çok üzen zor bir durum aslada inanmayacağım ama velevki öyle oluyor diyelim peki maddi durumları en az bizim kadar kötü olan diğer takımlar bu paraları nereden buluyorlar kim kime ne kadar para veriyor kim ne kadar para alıyor eğer öyle oluyorsa bizim futbolcularımız samsunsporumuzumu satıyor yoksa kurtardık dedikleri şereflerinimi peki bu son tablo onlar üzerindede bir şaibe oluşturmuyormu eğer öyleyse bana samsun halkına samsunspora gönül vermiş bütün insanlara bunun cevabını verin ve diyarbakırspor maçını 3-0 kaybetbeyin allah rızası için samsunsporumu bizim ve sizin yarınlarınızı satmayın sattı dedirtmeyin bu tür iddialara neden olacak söylemlere meal vermeyelim.samsunspor futbol klubü hem bizim hem siz değerli futbolcu kardeşlerimin AİLESİ' dir.bugün paralarını alamayan futbolcular birtek siz değilsiniz kocaelispor ve sakaryasporlu futbolcuların durumlarının sizden aşağı kalır yanı yok hatta puan cetvelinde bizden daha iyi durumda olan malatyaspor ve diyarbakırspor icralarla boğuşuyor ama o takımların futbolcuları hem şereflerini hem onurlarını hem yarınlarını hemde takımlarını kurtardılar.bu siteye üye olan değerli kardeşlerim allah rızası için biriniz bu yazıyı kopya edip götürün orhan hocaya verin perşembe günü yapacağını iddia ettiği basın açıklamasında önce futbolcularımıza sonrada cümle aleme karşı okusun gerçek bir samsunspor taraftarının duygularına tercüman olsun.saygılarımla ...