Sizce? (Puan hesabı)

Başlatan s_uzunkaya, 25 Temmuz 2007, 10:39:37

« önceki - sonraki »

celebi

Tamam abi biz dün veisle görüştük meseleyi amçtan önce ben fikret abi veis toplayacağüız paraları

veis

İlk turda Boluspor ile eşleşen Samsunspor'da yönetici Bahadır Saraç ise, Boluspor'u elemeyi hedeflediklerini belirterek, Samsunspor'un sesini kupada duyurmak istediklerini söyledi. Saraç, kulüp olarak bazı sıkıntılarının bulunduğunu vurgulayarak, ligde hedeflerinin kümede kalmak olduğunu kaydetti. İleriye dönük hedefler yaptıklarını ve kademe kademe Süper Lig'e yüremek istediklerini belirten Saraç, "Samsun.....ajans sporr

maço

abı kurban ısını yenı okudum bende elımden geldıgınce yardım ederım ama ıstanbula geldıgımde 7sı gıbı gelıyorum bbenım yerıme bı arkadas versın ben ona payıma dusenı verırım

celebi

Alıntı yapılan: "selahattin55"ÇELEBİ saat önemli değil siz kaç derseniz o saatte olur saatte problem olmaz.ama senden başkada ilgilenen yok zannedersem.bu işi dernekte organizeyi sen yaparsın tamam mı öğretmenim.

Selahattin abi saat 2:15 gibi orada olursa koç iyi olur

veis

selahattin abi okudum abi hatta dün konuşdu maçdan önce dernekde ve maç saatinde herkes yardım edecek.ama yaptıgın iş harika çok sagol.