Şaban Yıldırım'a Teşekkür Metni

Başlatan oğuzhan55, 14 Eylül 2005, 00:16:17

« önceki - sonraki »

yönetici

Şaban Yıldırım'a teşekkür metnini site adına yayınlatmak üzere internetspor.com ve ajansspor.com siteleri ile bağlantı kuruldu.

kullanıcılarımıza duyurulur.

ngonge

Alıntı yapılan: "Samsunspor.biz"Şaban Yıldırım'a teşekkür metnini site adına yayınlatmak üzere internetspor.com ve ajansspor.com siteleri ile bağlantı kuruldu.

kullanıcılarımıza duyurulur.

ben internetspor a yollamıştım dün.
ama ilgilenmediler,umarım bu sefer yayınlarlar..

oğuzhan55

Böyle bir düşünceyi samsunspor taraftar sitesi dışındaki diğer spor sitelerinde de yayınlatmak için göstermiş olduğunuz gayretten dolayı samsunspor.biz'e teşekkür ederim.
Bu metin belirtilen sitelerde yayınlanırsa bütün spor camiası hem Samsunspor tarfatrının ne kadar "vefalı" olduğunu hem de Sayın Şaban Yıldırım'ın bu kadar yoğun bir taraftar sevgisini hak eden "düzgün karekterini" görmüş olurlar.Böylece herkes Samsunspor taraftarının sportif başarıdan çok kişisel karektere daha çok önem verdiğini anlamış olurlar.

beşnumara

arkadaşlar gerçekten sizlere çok teşekkür ediyorum statta bazı samsunspor taraftarlarını görünce  öyle karakterli kişilerle aynı takımı tuttuğumdan utanıyorum ama bir tarafta da takımına ve her ne kadar başarısız gibi görünse de şaban hocaya destek veren sevgili samsunspor.biz forum üyelerini de görünce gerçekten çok duygulanıyorum.şaban hoca başarısız gibi göründü ama bizi yüzüstü bırakıp adice satan  efendi diye bildiğimiz ertuğrul sağlama verilen destek şaban hocaya verilmedi üstelik ertuğrul sağlam hem 5 hafta da 2 puan alıp şaban hocadan daha az başarı gösterdi hem de geçen sene bizim en iyi topçularımızı onun yüzünden kaybettik  onun için şaban hocaya çooooook ama çoooook teşekkür ediyorum sana bundan sonraki hayatında başarılar dilerim bir de şaban hocanın veb adresini veya e mail adresini bilen var mı varsa bana bildirirse iiiiii olur :oops: