Starbucks Samsun'da

Başlatan berusa55, 24 Aralık 2012, 17:21:40

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Mocha'nın maliyeti onlara 30 veya 40 kuruşmuş toptana vurunca, en küçük tall boy 7.50 tl ye satılıyor. Arada gidip içilebilir ama sürekl gidip takılıncak yer değil.

Sercan

02 Temmuz 2013, 14:16:00 #16 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2013, 14:21:23 Sercan
Valla starbucks tarzı yerlere gitme gibi bir alışkanlığım olmadı hiç. Sadece çıktığımız sezon Adanaspor deplasmanında gitmiştik. Bazı dingillerin belki manita düşürürüm diye cebindeki 3 kuruş parayı da oralara vermesini zaten hiç anlayamadım. Samsun için iyi mi oldu? Bence iyi ama sonuçta bana hitap eden bir yer olmadığı için aramıyorum. Ha arkadaşlardan gidelim diyen olursa arada giderim, bokunu çıkarmamak şartıyla. İmam Çağdaş Samsun'a bir şube açsa çok daha mutlu olurdum :)

##kdc##

Asgari ücretle çalışıyorum diye ağlayıp, starbucks diye yırtınan arkadaşlarım olmadığı için şanslıyım  :)

seydo55

demir bardakta servis yapıyorlarsa ben giderim arkadaş gideriz dimi ceko abi  :rulet:

brigand

Alıntı yapılan: seydo55 - 03 Temmuz 2013, 15:53:59
demir bardakta servis yapıyorlarsa ben giderim arkadaş gideriz dimi ceko abi  :rulet:

Diğer bardakta soğuk suda veriyorlarmış hıaammmınnaa : )

O bu değilde bizim '' frappuccinoooooo isteyeoorummm '' davası gerçekleşirse fenalar fenalar : )