FIBA 2013 Ümit Kızlar Avrupa Şampiyonası - SAMSUN [4-14 Temmuz 2013]

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 17:51:13

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

maşallah gençler, site ahalisi olarak epeyce ilgilisiniz basketbolla :)
pardon bayan basketbolla...
Bizim nesil de önce steffi graf sonra da martina hingis yüzünden tenisi ayrı bir severdi :)

Not. Steffi Graf'ın gençlik fotoğraflarına baktım da öyle pek ahım şahım değilmiş ama herhalde sarışın olduğu için ilgimizi çekiyordu. Tıpkı Kim Basinger, Samantha Fox ve Hayat Ağacı dizisi nedeniyle Türkiye'de fenomen olup ABD'de bile kimsenin tanımadığı Sam ( Kelly Rutherford ) gibi...

Kaya

Valla bir pivotumuz olsa adam akıllı final garanti diyebilirdim ama izlediğim savunma ribauntlarındaki sıkıntımız diğer maçlara da yansırsa işimiz çok zor.

Benim turnuvadaki favorim İspanya..Ahh ispanya  :rulet:

Ayrıca Ana Ivanović'i de çok severim  :D İyi tenisçidir.  :P :holey:

Kodalak

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Temmuz 2013, 01:20:10
Bizim nesil de önce steffi graf sonra da martina hingis yüzünden tenisi ayrı bir severdi :)

Not. Steffi Graf'ın gençlik fotoğraflarına baktım da öyle pek ahım şahım değilmiş ama herhalde sarışın olduğu için ilgimizi çekiyordu. Tıpkı Kim Basinger, Samantha Fox ve Hayat Ağacı dizisi nedeniyle Türkiye'de fenomen olup ABD'de bile kimsenin tanımadığı Sam ( Kelly Rutherford ) gibi...

ne adamsın  ;D

vesselam...

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Temmuz 2013, 01:20:10

ah o yokmu martina ah

sadece55

Bu muhabbet Arifin Manchestera attığı golü youtube da aramaya doğru gidiyor :)

King1965

feticalik

Arkadaşlar ücretsiz organizasyon. Şu salonu boş bırakmayıp ilgili yerlere cevabı verelim. Dün ordaydım bugün de oradayım inşallah :)

feticalik

seyf55

Akyol

Alıntı yapılan: Kaya - 05 Temmuz 2013, 01:31:48

Benim turnuvadaki favorim İspanya..Ahh ispanya  :rulet:

Oyuncularıyla olsun taraftarıyla olsun İspanyollar çok güzel şeyler hak ediyorlar di mi İnanç   8)

Ollivanders

twitter

berusa55

cany

yeni salonda yapsalarmış ya keşke. ben orda sandım önce

berusa55

Alıntı yapılan: cany - 05 Temmuz 2013, 17:04:03
yeni salonda yapsalarmış ya keşke. ben orda sandım önce

Finaller orda Can; grup maçlarını şehirdeki salonlarda yapmaları çok mantıklı olmuş. Grup maçlarına rağbet eğer yeni salonda olsaydı bu derece etkili olmayabilirdi. ;)