Yeni Canik Meydanı

Başlatan samsunum, 05 Ağustos 2012, 12:20:21

« önceki - sonraki »

samsunum

Canik'in, Ay Yıldız Binası Boy Gösteriyor
Samsun'un en büyük meydanı ile birlikte yapılan hizmet binası hızla yükselirken, Türkiye'de ilk ve tek olan ay yıldız motifi de kendini göstermeye başladı.
Canik Belediyesi tarafından Karşıyaka Mahallesi'nde Samsun'un en büyük meydanı ile birlikte yapılan yeni hizmet binası hızla yükselirken, Türkiye'de ilk ve tek olan ay-yıldız motifi de kendini göstermeye başladı.

Canik Belediyesi'nin altın projelerinden olan belediye hizmet binası, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı ve otopark projesi inşaatı hızlı bir şekilde ilerliyor. Ay-yıldız görünümüyle Türkiye'nin ilk ve tek projesi olan hizmet binası ile Samsun'un en büyük meydanının inşaat çalışmalarını yakından takip eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik'e her zaman en iyiyi yapmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.

Kaba inşaatı tamamlanan ve ay-yıldız motifi ile dikkat çekmeye başlayan yeni hizmet binasının inşaatını gezen Başkan Genç, "Canikimize hem görünümüyle farklı olan hem de teknolojik bir bina kazandırıyoruz. Yeni binamızda her şeyin en iyisine layık olan Canik halkına daha kaliteli hizmet vereceğiz. Bu nedenle yeni binamızı vatandaşlarımızın en verimli şekilde yararlanacağı biçimde yapıyoruz. Binamızın iç ve dış kaplama işleri sürüyor. Bu yıl sonunda inşallah yeni binamızı tamamlayacağız" dedi.

Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nın 20 dönümlük alanıyla Samsun'un en büyük meydanı olduğuna işaret eden Başkan Genç, "Farklı bir projeyle hayata geçirdiğimiz meydanımızı daha çok insanlarımızın aktif şekilde yararlandığı, gösteriler yaptığı, etkinlikler düzenlediği kültür meydanı şeklinde planladık. Hizmete girdiğinde özellikle bu bölgeye büyük bir hareketlilik kazandıracağına inanıyorum. Samsun'un en büyük meydanı olması nedeniyle de bu şehir için büyük bir yatırımdır" diye konuştu.

http://www.haberler.com/canik-in-ay-yildiz-binasi-boy-gosteriyor-3807131-haberi/

KEŞKE YENİ MEYDANIN İSMİ SAMSUNSPOR MEYDANI OLSAYDI  :( :(

Tufan

Ayberk

orada Samsun'un en büyük meydanı olacak kadar geniş alan yok ki :o

binikalamadım

inşallah bunu da sel yutmaz...

Burak

Yahu belediyenin önündeki meydandan DEMOKRASİ meydanı mı olur.  :-X

Ahmeti

Göz göre göre yalan söylemek diye buna diyorlar herhalda nasıl Samsun'un en büyük meydanıymış ben anlamadım
Eğer Samsun'daki belediyelerin önündeki alanlardan bahsediyorsa o zaman haklı.

binikalamadım

belki Canik'in en büyük meydanı demek istemiştir... ???

berusa55

ult55ras

sanayiyi çevre yoluna taşısalar, yeni stadımızı oraya yapsalar...

burakbas

Alıntı yapılan: imparatorcelil55 - 25 Eylül 2012, 23:17:10
sanayiyi çevre yoluna taşısalar, yeni stadımızı oraya yapsalar...

bunun canik meydanı ile alakasını söylesene kardeşim.  8)

Başlık bulunmaktadır.
http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=8590.1560

berusa55

seyf55

en büyük meydan derken orada bir yanlışlık olmalı

Ayberk

o en büyük meydan olayını ben en baştan beri anlamadım zaten

berusa55

Cheregi

133 m yükseklikten 2 meydan... Başkan belediye binasınıda işin içine kattı herhalde  :)