Bulvar Samsun [A.V.M.]

Başlatan berusa55, 26 Ekim 2009, 16:45:43

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 27 Temmuz 2010, 18:01:46

tekelin altıda otopark olacakmış cumhuriyet meydanının altındaki ile birleştirilip işletmesi büyükşehir belediyesinin olacakmış. bir ihtimal gazi caddesinin tekel tarafındaki kısmı trafiğe kapatılabilir vergi dairesi de oradan taşınacak vergi dairesinin yanından  meydana dönüş verilebilir ama buranın bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum en önemliside buraya bir SAMSUNSPOR STORE çok yakışır

haberin bir kısmını 3 hafta önce vermiştim  ;D

lucarelli

O otoparkı Büyükşehir Samsunspor'a verse acayip gelir olur...

Bir de forum açılınca trafik çok fena olacak. Bence yanlış yere yapıyorlar. Şehrin candamarı ve en yoğun alanlarından biri orası.

germencisse

Alıntı yapılan: lucarelli - 21 Ağustos 2010, 09:59:43
O otoparkı Büyükşehir Samsunspor'a verse acayip gelir olur...

Bir de forum açılınca trafik çok fena olacak. Bence yanlış yere yapıyorlar. Şehrin candamarı ve en yoğun alanlarından biri orası.

Konu Samsunsporumuz olunca onlar için bütün akan sular duruyor.. :)

cembaba

Orası bencede çok yoğun bir bölge inşaat başlayınca büyük arbede olur.

eLLis

berusa55

22 Ağustos 2010, 02:05:44 #65 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2010, 03:23:48 berusa55
Projenin ismi BULVAR SAMSUN olarak geçiyor. Sanırım turkmall (forum) ile torunlar ortak olduğundan ismi forum samsun değil.

brigand

hayırlı uğurlu olsun Samsun'umuza. ama açıldığında pull and bear ı görürsem ayrı bir sevinirim.Samsun gençliğinin gözü gönlü açılır :D:D:D

berusa55

ali ihsan

Bence o bölgenin kent meydanı tarzında dizayn edilmesi ve trafiğe kapatılması daha uygun olur.Ama trafik sorun teşkil edebilir

berusa55

26 Ağustos 2010, 02:24:38 #69 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2010, 03:55:33 berusa55
Alıntı yapılan: aliihsan55 - 26 Ağustos 2010, 01:46:05
Bence o bölgenin kent meydanı tarzında dizayn edilmesi ve trafiğe kapatılması daha uygun olur.Ama trafik sorun teşkil edebilir

Afişteki yazıya (tekel binaları yenileme, meydan ve yeraltı otoparkı projesi) bakarsak aliihsan dostum aynen senin dediğin tarzda bir şey yapılacak. Cumhuriyet Meydanı'yla bütünleşik ve Tekel binalarının hemen önünde bir meydan tarzı daha açık alan oluşturulacak sanırım. Proje resminden de anlaşılıyor. Ayrıca Gazi caddesi'nin Tekel binalarını kapsayan kısmı da trafiğe kapatılıyor. Gazi caddesi'nden Meydana ulaşmak isteyen araçlar için Osmaniye caddesi kullanılarak Cumhuriyet caddesine akış sağlanacak. Osmaniye caddesinde yol genişletme ve alt yapı çalışmaları devam ediyor...

Not: Mavi çizgili kısım proje kapsamında trafiğe kapatılan bölüm...

FaTiH_HaN

Bittiginde cok guzel olucak anlasilan. Samsun'umuzun merkezinde alisveris yapacak ve zaman gecirilebilecek yeni bi mekan cumhuriyet meydaniyla butunlesecek olmasi ayri bir guzellik katacaktir. Simdiden hayirli olsun diyelim.

Burak

evet cumhuriyet caddesinde(ben ırmak caddesi olarak biliyorum ama) de yol oba restaurantın yanından gidiş geliş şeklinde bölünmüş durumda trafik ışığıda yerleştirilmiş güzel oldu bence bu uygulama çok güzel bir yere sahip olacağız samsun olarak

city ultras

güzel bir fikir böylece meydan daha genis olucak,insahllah meydanda biraz calismalar olur.suan ki yüzü güzel degil.
keske dev bir plazma reklam tv olsa >l<

berusa55

22 Ekim 2010, 02:14:10 #73 Son düzenlenme: 22 Ekim 2010, 14:35:15 berusa55
BULVAR SAMSUN A.V.M.

İnşaat çalışmaları başladı... Proje alanı güvenlik plakalarıyla çevrilerek Gazi caddesinin proje kapsamında kalan kısmı trafiğe kapatıldı. Gazi caddesinden Cumhuriyet Meydanı'na ulaşım Gazi Caddesi'den sağa dönüş yaparak Osmaniye Caddesi - Cumhuriyet Caddesi istikametinden gerçekleşiyor...

lucarelli

İnşaattan sponra orada oluşacak trafiği de hesaba katıp şimdiden önlem almalılar. Yoksa oraya gitmek  ızdırap olur.