Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

cem

09 Eylül 2009, 16:25:07 #255 Son düzenlenme: 09 Eylül 2009, 16:27:02 cem
Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Eylül 2009, 16:22:11
Yönetimin demesine göre Nihan demiş sevgili cem. Sadece haberexen resmi yanlış verip İlkay Maşa fotosunu kullanmış.
öylemi doğrudur ozaman haberesene baktım tek ilkay resmi vardı... ama ilkay ın SAMSUNMU ASLA....kelimesini kullandını biliyorum...dedim gibi ilkayla ilgili yazarım ama karışır bura biraz...özellikle bekliyorum ben ilkay hanımı... iki yüzlü işte ne dersin...

berusa55

Nihan Anaz haberinde kullandıkları İlkay Maşa fotosunu kaldırmışlar. Şimdi oldu... ;)

cem

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Eylül 2009, 16:43:48
Nihan Anaz haberinde kullandıkları İlkay Maşa fotosunu kaldırmışlar. Şimdi oldu... ;)
okey ama ilkay maşanın bir daha samsunmu asla.....kelimesini biliyorum...

berusa55

Alıntı yapılan: cem - 09 Eylül 2009, 16:50:10
okey ama ilkay maşanın bir daha samsunmu asla.....kelimesini biliyorum...

O da ayıp etmiş o zaman.

Revenge

Bu Nihan ANAZ'A NE DESEK AZ. İkinci sınıf bir takımdan aldık,yıldızını parlatıp milli takıma koyduk ama bir türlü Samsun'u beğendiremedik hanımefendiye. Köymüş. Ne diyeyim Allah seni bildiği gibi yapsın.

cem

ben nihan hanıma gerekli yazışmamı yapıp yolladım arkadaşlar içiniz rahat olsun.....)

Ollivanders

Sen koy(!) samsun u begenme ama bir paris milano olan kayseriye git . Hakkettiğin yere gelmissin nankor!

jean

samsuna gelen havalaniyor futboldada oyleydi ilhan tumer ornegi

cem

10 Eylül 2009, 23:13:13 #263 Son düzenlenme: 10 Eylül 2009, 23:18:31 cem
nihan anaz tepkileri duymuş olmalı ki ....bende kendi nacizanemle iyi bir yazı yollamıştım nihan anaza zaten haberexene sevgilisini yollamış..yorumlarda görülüyor..nihan öyle şey demedi felan epey bir savunmaya geçti sevgilisi.... nihan tutuştu ......

gozgoz yýlmaz

Bence haber iyi niyetli değil.
Haberin mantığına bakarsak ayrılıp giden üç sporcu var. Birincisi Julie, Samsun'u özlüyorm, taraftar şöyleydi böyledi diyor ama SBK bu demeçleri amiyane tabirle yalakalık olarak niteliyor. Nihan da aynı şeyleri demiş olsa o da yalakalık kabul edilecek. Nihan'ın Samsun ile ilgili öyle birşey diyeceğini sanmıyorum, çünkü bunu diyen bir sporcu Samsun'dan daha iyi bir kente transfer yapar, mantık olarak. Bence kişisel bir sorun var Anazla ve medyada boy hedefi yapılıyor. Ayrıca Samsun'a "köy" demek için gerizekalı olmak lazım -ki pek de öye bir sporcuya benzemiyordu Anaz. Sağolsun, YZY sayesinde köy değiliz ama körüz!!!

beşnumara

dün bir arkadaşımzıın dediğine göre sbk geçen sezon tarsustaki masörü getirmiş.yani içerde ve dışarda bizimkilere salça olan özellikle iç sahada taraftarlara yaptığı el kol hareketleriyle tepkileri üstüne çeken şahıs.yönetim profesyonel olabilir ama böyle bir transfer yaparken geçmişine de bakacaksın.bu adam senin teknik heyetine ve taraftarına neler yapmış? teknik heyet anlaşır kaynaşır zaten onlar profesyonel de taraftarını düşüneceksin. pardon pardon yaaa sen taraftarını düşünseydin zaten yaptıklarına dikkat ederdin.unutmayın ki maçlarınıza sadece sbk taraftarı veya basketbolseverler gelmiyor.o salona gelenlerin çoğu samsunsporludur.karar alırken samsunsporluluğu da gözönüne alırsanız daha güzel olacaktı.

salon55

neden sanmıyorsun akrabalığınmı var ? ya şu yabancı hayranlığını bırakalım  sbk açıkladı diye yalanmı oluyor? ayıp yavvvvv. nihan anaz para için kulübü mahkemeye "verecek, menejeri ile hiç kimse samsuna transfer olmasın diye çalışacak , 2-3 katı para isteyecek,samsunu beğenmeyip yabancılarıda kalmasın diye kışkırtacak, sende savunacan ayıp vallahi.birde samsun için nedemesi lazım heralde taraftarı övecek yoksa allah çarpar adamı kayseriye transferi köylükle alakalı değil para ile  ilgili ve transfer süresi bittiğinden yoksa takım bulamaıyacaktı.kulüp bu oyuncular için sportif analamda hiç bir olumsuz açıklama yapmadı bunuda dikkate alalım lütfen katkılarından dolayı teşekkürler .bence amaçları samsuna gelince tepkiden kurtulmak kurnazlık yani

Akyol

Sevgili salon55 bu sene nihan'ı da julie yi de alkışlar samsun halkı sen hiç merak etme hee taraftar diyorsan ben şahsen hiçbir maçına gitmeyeceğim sbk'nın geçen sene aşık olduğum takım bu sene profesyonel! olmuş maalesef. Sizlere tribünde başarılar nefesinize kuvvet...

eLLis

11 Eylül 2009, 16:46:37 #268 Son düzenlenme: 13 Eylül 2009, 14:48:53 samsuni
Eğer Samsuna köy diyip kayseriye gittiyse acırım haline boş tribünlere yakışır onu diyen zaten

Yaman55