Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Pardon manken mi basketçi mi ;D Şaka şaka inşallah faydalı olur takıma. Patır patır her gün transfer haberi alıyoruz Sbk'dan hadi hayırlısı, Tek dileğim Avrupa'da Samsun adını başarı ile duyurmaları

kuzey55

oofff bu sene bunun için bütün sbk maçlarına gidilir haa :D

berusa55

21 Temmuz 2009, 17:09:06 #122 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2009, 17:21:19 berusa55
Şiişşt. Asılın diye koymadık kızın resmini beyler  :D

Şaka bir yana umarız bu isimlerle imzalar atılır ve bir iki kaliteli yabancı takviyesiyle en az geçen seneki kadar ses getirir SBK; ne diyelim.

YaşarDoğu

21 Temmuz 2009, 17:15:55 #123 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2009, 17:32:28 YaþarDoðu
Restorant sahabı sayın Tayincinin feneriuma gönderdiği çelenkten sonra SBK nın benim nazarımda pek bi kıymeti kalmadı.

edit

Sbk ya olan sevgim azaldı, ama başarısız olsun demiyorum.

Ama bir gerçek varki 

Samsunspor >  sbk

berusa55

kuzey55

21 Temmuz 2009, 17:29:08 #125 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2009, 17:30:55 kuzey55
H Grubu
Samsun Basket
Dynamo Kursk (Rusya)
Municipal Targoviste (Romanya)
K.V. Imperial AEL (Rum Kesimi)

EUROCUP rakiplerimiz hayırlı olsun...gs nin geçen sene elediği 3 takım bizim gruba düşmüş.

berusa55

K.V. Imperial AEL (Rum Kesimi)!

Bu maça özellikle gidilir!!

YaşarDoğu

Bak demedi demeyin Rum kesimini burda haşlarlar ;D ;D

kuzey55

12.11.2009
vs Dynamo Kursk                     Rusya

19.11.2009
vs K.V. Imperial AEL              Türkiye

26.11.2009
vs Municipal Targoviste          Türkiye

03.12.2009
vs Dynamo Kursk                     Türkiye 

10.12.2009
vs K.V. Imperial AEL              Kıbrıs Rum Kesimi

17.12.2009
vs Municipal Targoviste          Romanya

rumlar samsuna gelecek.

Sadece Samsunspor

İsimleri bişeye benzemiyo :) Rumlar şimdi burayamı gelecek ;D Güzel bi maç olacak >:(

Ben Ofosu

21 Temmuz 2009, 18:15:12 #130 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2009, 18:18:15 Ben Ofosu
şu bir gerçek ki , SBK camiası fenerrum patrikhanesine gönderdiği çelenk ile,kamuoyu nezdinde sempati kaybetti .3 gündür üstüste yapılan transferlerin maddi kaynağı hala açıklanmadı,ben fanatik bir samsunsporlu olarak,SBK'ya verilen maddi-manevi desteklerin kapsamını bilmek istiyorum. buraya girip sadece sbk hakkında uzmanlaşan arkadaşlar var gördüğüm kadarıyla,onlardan cevap bekliyorum ? önünde Samsun ismi olan herşey bizi mutlu ve onore eder,ancak bazı gerçekleri kamuoyunun bilmesi gerekmektedir.

rakiplerimize gelince,Rum takımı ile yapacağımız için 1453-1923 şekilli , Fatih'i , Atatürk'ü , Ecevit'i resmeden bir pankart asılması güzel olur. ne zaman yunanistana veya rum kesimine gitsek , tarihimize dil uzatan pankartlarla karşılaştık, spor dostluk-kardeşlik palavlarını geçiniz , spor bazen ekonomik,bazen siyasi mesajlar için önemli bir araçtır.

zaten rumları desteklemeye , karadeniz'in bazı kentlerinden taraftarlar gelecektir , Ata toprakları kan çeker tabi  :)

cem and naz55

21 Temmuz 2009, 19:46:27 #131 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2009, 19:53:42 cem and naz55
adım geçtiği için cevaplayayım ben bana söylenene aktardım burda yalan konuşup elime ne geçebilir
ayrıca gülşah akkaya hAberi denge gazetesinden alıntı(sadece kısalttım)benim abartılı yazışım değil internetten bakabilirsiniz...
daha fazla bütçe ayrıldığını sbknın içinden birinden duydum bu benim uydurmam değil
ben yalan yazmadım.....
not;tayincinin yaptığı yolladığı çiçek tayinciyi bağlar,sbkyı değil,çiçek sbk adıyla yollansaydı katılırım
her zaman yazarım benim için bu şehirde SAMSUNSPOR
SBK bu şehrin reklamını yapıyorsa onuda desteklerim,destekliyorum vede destekleyeceğim(insanlar bunu kullanıp yanlış yerlere çekmesinler konuyu,bu sitede açığımızı arayan insanlar oluyor koz olarak)
insanlar sadece sbk ilgili bilgi veriyorum tek sbk için yazıyorum olarak benimsemişler ama;
samsunsporla ilgili bilgim oldundada yazıyorum,herkes neye inanıp inanmakta hürdür
ancak kimse bana SADECE SBK İÇİN SBK KONULARINA KATILIYOR DİYE HUY TUTMASIN BENİ HEDEF GÖSTERMRSİN,

beşnumara

bunların arasından dynamo kursk takımını duydum sağlam takımdı geçen sene yani bize göre  en azındanişu da bir gerçek ki her şey içerdeki maçlara bakar o da taraftar bakar :'(

bazı arkadaşlar sbk'nın bulduğu madenin açıklanmasını istiyor heralde.ben sbk'nın avukatı değilim beni sitede bilen bilir ama geçen sezon bitmeden önce içerde birinden duyduğum" gelecek sezonki yabancıların parası hazır" gibi bir cümle duymuştum.bırakıyoruz gidiyoruz gibi açıklamalara ben de inanıyordum az kalsın.çünkü o cümleleri duyan bendim.errea mağazasının açılışına beyaz ev veya hüseyin tayinci adına çelenk gitti mi bilmiyorum ama bu davranışlar bu sene tribünleri çok etkileyecektir. avrupa maçlarında siyasi mesajlara çok dikkat edilir.onun için o pankartları salondan içeri alacaklarını düşünmüyorum tabii adamını ayarlamazsan zor ;)

cem and naz55

Alıntı yapılan: salon55 - 20 Temmuz 2009, 12:58:48
merak etmeyin arkadaşlar.yeni isimler gelecek mesela guard mevkine ilsu ile anlaşacaklar. kimin yalan konuştuğu konusunu açıklıyalım.ben gülşahı almadılar demiyorumki arkadaş hala pahalı oyuncu aldığımızı savunuyor ona cevap veriyorum. unutmayalım geçen sene aldığımız hangi oyuncuyu kim tanıyordu ?veya hangisi çok flaş oyunculardı? bir gerçek var ortada bazı oyuncular kötü gidişlerine son vermek için bazı takımları tercih ederler .geçmişleri onlara çok para verdiğimiz anlamına gelmez.asıl püf noktası geçen seneki oyunculardan daha fazla para hiç bir oyuncuya  bu sene verilmedi.bu tür oyuncular son senelerinde iyi bir finiş yapmak isterler samsunu tercih etme sebebi bu.ayrıca avrupa kupası oynamamızda diğer etken olduğunu düşünüyorum.yani herşey para değil anadolu kulüpleri parlayacak oyuncuları bulmak zorunda yoksa hgersene ver parayı al kim dayanacak. geçen seneden paralı yönetime gelince her yönetici kendi payına düşen katkıları verecek fazlası yok herkes gücü oranında katkı yapıyor.bunlarıda abertmanın anlamı yok .son bilgiler bunlar
ben gülşahı çok pahallı aldılar diye bir cümle kurmadım denge gazetesinden alıntı yaptım(kısaltarak)adımız yalancıya çıktı bundan sonra SBK hakkında yazmıyorum

jean

ıse bak ya ne fransa nede belcıka takımı denk geldı maca gıtme hayalım suya dustu