Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Arkadaş birşey mi dedik herkes yüklendi bana,elbette yine her sene ki gibi alacağız tamam yüklenmeyin ben daha yeni reşit oldum : P

ahmetsefa55

geçenlerde yapılan açıklama yinelenmiş.bu konuya özen gösterelim.
sosyal paylaşım sitelerinde de mücadeleye devam.
AlıntıLütfen lisanssız ürün almayınız...

Kulübümüzün kalıcı ve düzenli gelir kaynaklarına kavuşturulması sürecinde, günümüzde futbol kulüpleri için önemi her geçen gün artan, lisanslı ürün ve store mağazacılık konusuna büyük önem veren yönetim kurulumuzun bu konudaki çalışmaları, profesyonel bir anlayışla ve büyük bir özveri ile sürdürülmektedir.
Bu çalışmalar yürütülürken bir yandan da Samsunspor'umuza gönül veren herkese büyük görevler düşmektedir. Kulübümüz adı ve armasını izinsiz kullanarak veya lisanlı ürünlerini taklit ederek haksız kazanç sağlayan ve kulübümüze büyük zarar veren korsan ürünlere karşı, büyük taraftarımızın, gerekli hassasiyeti göstererek, kulübümüzün yanında olmasını ve resmi store mağazalarımızdan lisanslı ürünlerimizi satın almalarınının önemini bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Samsunspor'umuz üzerinden rant elde edenlere karşı olmanın ve lisanslı ürün kullanarak gönül verdiğimiz Samsunspor'umuza katkıda bulunmanın, her taraftarımızın Samsunsporluluk duruşunun bir parçası olduğuna inancımız tamdır.
Öte yandan unutulmamalıdır ki; yönetim kurulumuz, Samsunspor kulübünün idari faaliyetlerinin yürütülmesi ve geleceğinin sağlam temellerde inşa edilmesi yanında, her plartformda kulübümüzün haklarının korunması ile görevli olup, tüm yasal yollara başvurarak bu görevini yerine getirme kararlılığındadır.556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede marka hakkına tecavüz durumları sayılmış ve bunlara yönelik yaptırımlar da gösterilmiştir. Kulübümüz, yasalar çerçevesinde izinsiz isim kullanımı ve lisanssız olarak satılan ürünler nedeniyle büyük maddi zarara uğramakta olduğundan,haklarını ihlal eden, bu ürünleri yasalara aykırı olarak üreten ve satan üçüncü kişilere karşı, tüm hukuki yolların ivedilikle uygulayacağını bu vesile ile tüm kamuoyuna ihtaren tebliğ ve ilan ederiz.
Üçüncü kişilerin başvurulacak hukuki yollar sonucunda, karşılaşacakları yaptırımları dikkate almalarını ve yönetim kurulumuzun bu hususun takipçisi olacağından ve her türlü yasal yola başvuracağından şüphe duyulmamasını bir kez daha kamuoyunun bilgisine sunarız
Samsunspor Kulübü
Yönetim Kurulu
http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=487

ChucKeR

suat panpam şöyle bi twit atmış.

AlıntıAnadolu takımları şehir desteği olmadan yaşayamaz. Kombineler, lisanslı ürünler elde kalmamalı.

ve ardından yeni sezon formalarımızı paylaşmış.

http://yfrog.com/kjg85xhj

lucarelli

Bolu ve TKİ formalarını nike yapıyor ama bizim formalar 55 çeker valla. bu arada bizim eski kırmızı formadan farklı bu seni kırmızı formamız.

Tufan

yakından görmek lazım ama ben beğendim bugünkü formayı.

5555

Bence içinde bulunduğumuz durumu göze alırsak formalarımız gayet güzel, bazı arkadaşlar formalar kötü diyor ama dün akşamki maça bakarak linyit'in giydiği forma ortadaydı.. tamam arması olsa yeter ama kardeşim bildiğin çarşaf yani , inanıyorum ki errea bu formalar konusunda yapacağı en güzel iyiliklerden birini yaptı takımımıza..

Ayberk

nike'ın forma kolleksiyonu bir harika zaten, yeşil sahada görmesem seher iç giyim 2012 defilesi zannederim :D üstte beyaz fanila altında beyaz paçalı don ;D

Burak

Dünkü Tavşanlı formasından sonra konuşulmaz herhalde kreasyon :)

Ekrem

Aslankaya

arma olsun formaya gerek yok don atlette olur yanı fark yapmaz ki ;)

Sioux

nikeın tavsanlıya bastığı beyaz pazar fanilalarını gördükten sonra adidas, puma, nike diye ortalığı velveleye verenler durulmuştur umarım. sağolasın errea.

ChucKeR

uzun kollu forma satisi talep ediyorum.

Theofanis Gekas

AhmetDenizci

Formalarımız satışa ne zaman çıkacak acaba ?

Kodalak

evet satışa çıksa da alsak hemen,zira şirketin halı saha maçları var,giyince şekil oluyor  :D  :D  :D