Sedat Yüce Ankaraspor'a niye verildi?

Başlatan Aslankaya, 15 Haziran 2013, 22:30:58

« önceki - sonraki »

Aslankaya

vay be. hayat size ne yaşatacak bilemezsiniz.ben bu başlığa 2-3 sene sonra kaçan balık büyük olurmuş,sedat şimdi şu takımda oynuyor diye yazmayı planlarken ölüm haberini paylaşıyorum.bu genç yaşta ölümler çok üzüyor.allah rahmet eylesin.

Milli futbolcuya son görev

Antalya'da denizde boğularak hayatını kaybeden ve Türk futbolunu yasa boğan Milli futbolcu Sedat Yüce'nin cenazesi memleketi Amasya'da toprağa verildi. Sedat Yüce'nin tabutunun üzerine Ankaraspor ve Milli takımda giydiği formalar bırakıldı

CENAZESİ DEFNEDİLDİ
Antalya'da denizde boğularak hayatını kaybeden Ankaraspor ve U19 Milli Takımı'nın futbolcusu Sedat Yüce, memleketi Amasya'da son yolculuğuna uğurlandı. Amasya'da futbola başladıktan sonra Samsunspor altyapısında da forma giyen 20 yaşındaki Sedat Yüce'nin cenazesi, Hacılar Meydanı Mahallesi'ndeki evine getirilerek helallik alındı. Tabutun üzerine milli takım ve kulübünde giydiği formaları konulan Yüce'nin cenazesi, Sultan Beyazıd Camii'nde kılınan öğle namazına müteakip cenaze namazının ardından defnedilmek üzere Büyük Kızılca köyüne götürüldü.

SAMSUNSPOR DA KATILDI
Cenazeye genç futbolcunun ailesi, Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal, Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, eski milli güreşçi Mahmut Demir, Yeni Amasyaspor, Ankaraspor ve Samsunsporlu futbolcular, A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Levent Şahin ve yakınları katıldı. Yüce'yi yetiştiren antrenör Rasim Tufanoğlu, sağ bek mevkiinde oynayan öğrencisinin başarılı bir sporcu olduğunu belirterek, Türk futbolunun kara bir gün yaşadığını söyledi.

http://www.habergazetesi.com.tr/guncel/26659/milli-futbolcuya-son-gorev/

jean

allah gunahlarini affetsin en zor olumlerden birisi bogulmak valla bende cok korkuyorum oyle olmekten yinede yapacak birsey yok kader