PTT 1.LİG 4.Hafta Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan fanatik, 15 Eylül 2012, 18:41:38

« önceki - sonraki »

Gorkem

doðan

Alıntı yapılan: Stoper - 24 Eylül 2012, 15:45:48
Besleyemedik öldü...
Sağlık olsun.

öylede demesen iyiydi.........  :D :kanka:

samsunmania

mehmet yılmaz

24 Eylül 2012, 18:15:42 #333 Son düzenlenme: 24 Eylül 2012, 18:21:06 salihcakir
Şurada yaptığımız esprileri bile ciddiye alıp, başkanı arayan ve tuhaf tuhaf sorular soran mahluklar var bu şehirde.
Çok ilginç gerçekten de.

Adminlerden ricam gülücüklerin havada uçuştuğu o yazıları silmeleri olacaktır.

S.b.ç Çağrı

Boluspor maçı tribünümüzden kareler.

S.b.ç Çağrı

samuray

Alıntı yapılan: misafir - 23 Eylül 2012, 20:35:10
Yanlız kaleci canlı bomba gibi buna bur care bulamazlarsa bu lig de canımız çok yanar
biz başka maçmı izledik gollerde kaleci hatası yok göztepe kartal maçlarını bi hatırla diyorum arkadaşım

YaSeF55

Hakan Arslan' yerdeyken kafasını tekme geleceğini bile bile uzatması ayakta alkışlanacak bir pozisyondu bence.Her futbolcu yapmazdı o müdahaleyi...
O hareketi görünce terry'in pozisyonu geldi aklıma..

http://video.mynet.com/bugra_bugra_bugra21/John-Terry-den-olumune-atlayis/604744/

twitter

kalptenþimþek

ercan0655

usare

Abi geçmiş olsun ya. Maçtan sonra gördüm iyi gibiydin. Size yaramadı protokol ben söylim. :)
Hepiniz maç ortalarında yanımıza geleceksinizi ileride :deli:

berusa55

Başkan Kar, Boluspor Kalecisi Eser'i Hastanede Ziyaret Etti

PTT 1.Lig'de pazar günü yapılan Samsunspor-Boluspor maçında futbolcu Musa Sinan Yılmazer ile çarpışarak Medicana Hastanesi'ne kaldırılan Kaleci Eser'i Samsunspor Başkanı Emin Kar ziyaret etti.

PTT 1. Lig'de pazar günü yapılan Samsunspor-Boluspor maçında futbolcu Musa Sinan Yılmazer ile çarpışarak Medicana Hastanesi'ne kaldırılan Kaleci Eser'i Samsunspor Başkanı Emin Kar ziyaret etti.

Genel Koordinatör Hasan Şengün, yardımcı hoca Taner Gülleri ve futbolcu Musa'nın eşlik ettiği Başkan Emin Kar, Boluspor kalecisi Eser'e 'geçmiş olsun' dileklerini ileterek, "Büyük üzüntü içindeyiz. Allah'tan korkulacak bir durum yok. Samsunspor olarak her zaman yanındayız. Bir an önce sahalara dönmeni bekliyoruz" dedi.

Bu arada, kaleci Eser ile çarpışan futbolc Musa Sinan Yılmazer ise üzüntülerini dile getirerek, "Çok üzgünüm. Pozisyonda hiçbir art niyet yok. Allah daha büyük sakatlıklardan korusun" diyerek arkadaşına moral verdi.

Salı günü ameliyat olacağını belirten kaleci Eser, Başkan Emin Kar'a teşekkür ederek, "Sizlerin burada olması moralimi düzeltti. Kesinlikle bir kasıt yok. Futbolun içinde olan şeyler. İlginiz nedeniyle teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Doktorlar kaleci Eser'in burun ve şakağında kırıklar olduğunu, ameliyata alınacağını ve en az sahalardan 3-4 ay uzak kalacağını söylediler.

SAMSUN  (İhlas Haber Ajansı) 4 saat önce..

ismail

3-4 ay da çokmuş. Allah yardımcısı olsun  :hnk:

samuray

büyüksün başkan ya bu ziyaretiniz çok anlamlı futbolculuğunda efsane oldun bakanlığınlada efsane olacaksın  >l<