7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

usare

Daha genç abicim en az 3-4 yıl oynar musa kendine bakarsa. Türkiye'de futbolcuları olgunluk dönemidir bu yaşlar.Bence çok faydalı olacak inşallah, çok maç kazandıracak bize.

celebi

hakan gibi olacaktır diye düşünüyorum inşaallah.

samuray

bencede 3,4 sene daha oynar musa evine hoşgeldin

AhmetDenizci

6 yıl aradan sonra beni hatırlamaz belki diyordum ama ilk gördüğünde hemen "Kardeşim" deyip sarılması o kadar duygulandır ki.. İyi ki geldin evine abi :)

US

Musa takımımıza tecrübesiyle fayda sağlayacaktır.

Kaya

Hazır ve idmanlara çok iyi..Ara en çok bize yarayacak..Musa Kartal maçına fiziki açıdan yetişebilir..

hacettepeli

tecrübeden daha fazlası var bence yaptığımız en iyi transfer.

KotuCocuk55

Hayal di gercek oldu hemde 1.ligde!
Musa aydın cok önemli bir güc.Takım ve yönetim bu motivasyonu 34 haftalık maratona planlı bir şekilde yayabilirse bir samsunspor klasiği yapıp seneye tekrar süper lige cee diyebiliriz.

Karabudun

Mahallemizin çocuğu.Küme düştüğümüz sezon giderken tüm Kadifekale'nin boynunu bükmüştü.Kızdık,bozulduk ama küsmedik.İnşallah iyi bir sezon geçirir,takımı şahlandırır.Ancak o zaman gönlümüzü alır.Şimdilik eleştiri de övgü de yok.

samuray

musa hazırsa kesinlikle oynamalı bolu maçında

ErkÇay55

Şu anda Erhan hocamız kanal55 de canlı yayında musanın gribal enfeksiyon geçirdiğini performansına göre bolu maçında oynatıp oynatmayacağına karar vereceğini söyledi.

samuray

ya inşallah bir an önce iyleşip sahada yerini alır musa

Theofanis Gekas

Allahtan en büyük dileğim 2. cenk işler vakasını bize yaşatmaması

55_OrHaN_55

bu hafta pek varlığını belli edemedin ama neyse bunu saymıyoruz. maç 2-0 iken girsen böyle olmazdı. 5 dakika dayanamadan 2 gol yedik yine.

cezayir55

zamana ihtiyacı var fizik olarak bayağı kötü