1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

defans saglam sonerde bugun cok iyiydi bu takim kolayina gol yemez ilk mac kazaydi bugun hatasiz ucurdu takimini hep boyle ol canimizi verelim

beşnumara

Maçlarda oyuncularımız hata yapacaktır elbet insandır sonuçta ama biz de eleştirirken dozunu ayarlamamız lazım hakan arslan turgay da dahil bu arada erdemi de uyaralım be ;)

Desiqner

Usta bugün iyi diyoruz ama biraz yan top çalışsın üzerine gelen topu bile yumrukluyor bugün olmadı yarın olabilir.Lütfen Soner Lütfen...

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 01 Ağustos 2012, 10:55:53
Giresunun geçen sene minimum 15 maçını izlemişimdir can sıkıntısından evde.Soner iyi bir kaleci.Giresunu çok maç ipten aldı.Garip refleksleri var tam yedi dediğin topları kurtarıyordu.Benkendisinden Bankasyadaki Ahmet Şahin performansı bekliyorum.Burayada yazayim alıntı yapması kolay olsun  8)

Tabi daha çok erken ama lafımın arkasındayım.Ama arada hatalı goller yiyecektir öyle bombalarıda var : )

Ajan

03 Eylül 2012, 02:23:56 #79 Son düzenlenme: 03 Eylül 2012, 02:53:22 Ajan
Kaleciliğine lafım yok ama tipi,vakit geçirme çabaları falan bana bile itici geliyor rakip takım taraftarlarını düşünemiyorum bu kadar fazla vakit geçirmeye oynamamalı

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: Ajan - 03 Eylül 2012, 02:23:56
Kaleciliğine lafım yok ama tipi,vakit geçirme çabaları falan bana bile itici geliyor rakip takım taraftarlarını düşünemiyorum bu kadar fazla vakit geçirmemeye oynamamalı

Şu Kondüsyonumuzu arttırıp 90 dakikaya yaymaya başlayıncaya kadar böyle devam etsin ama ondan sonra yapmaya devam ederse tepki çeker diye düşünüyorum

Nuri Asan

ferhat odabasi vardi nami pire ferhat. onun kadar bu alemde kimse tepki cekemez. cekerse de kalecimize dil uzatanin dilini keseriz

Sioux

maçın yıldızıydı, göztepeyegeçit vermedi
tebrikler soner

Burak

Beklentim iyi olmadığından çok güvendiğim bir kaleci değildi ama bu maçta çok iyi oynadı böyle oynarsa sezonun vazgeçilmezi olur ama tabi daha çok erken

King1965

suan tum sıtelerde sonere alkıslar var ama bu adam hata yapıp gol yerse yerden yere vurulacagını ıyı bılıorum :S

hacettepeli

stili rüştü'ye benziyor. mutlaka hatalı gol yiyecek bir kaleci izlenimi veriyor ama beğendiğimiz ahmet şahin'de çok kötü goller yemişti. destek verelim biz yeter.

mehmet yılmaz

Soner'i Göztepe deplasmanı için en başa yazmak lazım. Mükemmel oynadı. Zaten onun için "eğer gününde olursa maç kazandırır" demişti bir arkadaşım, nitekim öyle de oldu. Kötü oynadığı gün de olacaktır ama bu ligde şu kaleci Soner'den daha iyi diyebileceğimiz bir isim var mı? Bence yok. En fazla eşittirler.

samuray

maçın kahramanıydı soner dünyanın en iyi kalecileri bile hatalı gol yer tabiki sonerde yiyebilir bu onu bir anda kötü kaleci yapmaz şimdi destek zamanı köstek değil soner ve diğer futbolcularımıza hepsine yönetime hep destek tam destek msj.ı verme zamanı

Jnr.Serkan

Antrenmanda güven vermeye devam ediyordu

lucarelli

En son Ahmet Şahin ile çıkmıştık, şimdi de Soner Şahin ile çıkarız inşallah.