STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

55musa55

Sol Açık

İki tarafta da kart cezalısı yok!

Evet zor, ama daha bu iş bitmedi. Dönem başlarken, sezon sonuna kadar 7 galibiyet bize yeter diye hesap yapmıştım Şimdilik 1'ini alabildik, ama olsun 11 maçımız var, 6'sını kazanalım. İmkansız da değil hani:
İçerde: Fenerbahçe, Eskişehir, Bursa, G.Antep, MİY, Sivas
Dışarda: Karabük, A.Gücü, Antalya, Kayseri, Beşiktaş

Deplasmandan en az 6 puan çıkartacağımıza inanıyorum, içerdeki 6 maçta da 4-5 galibiyet bize yeter. Olmayacak şey kesinlikle değil.

Herneyse, özeti şudur bu yazının;
Fener'i yenelim, gerisi gelir...  ;)

cembaba

Bazı şeyleri başarmak için ilk önce inanmak gerekir. Baktığımız zaman Samsunspor'umuzda inanan futbolcu sayısı çok az. Başarısızlığı tek bir futbolcu üzerine veya tek bir merci üzerine yıkmak mantıksız. Futbolda bazı şeyleri başarmak istiyorsanız belirli bir kenetlenme, birliktelik gerekmektedir. Bu kenetlenme başarıyı getirir. Futbolcularımıza ve teknik ekibe bunu aşılamamız gerekiyor.

Birlik olma çağrısını ne kadar üst düzey yetkililer tarafından yapılmasa da taraftarlarımız olduğundan daha fazla yapıyor. 17. sıradaki takımın maçına 10.000 kişi gidiyor. Bugün Samsun'daki gerçek Samsunsporlular, takımının sonuna kadar arkasında.

Dün İBB'yi mutlak yenmemiz gerekiyordu. Fakat olmadı. Ama bu takıma küsüp, maça gitmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Bugün her zamankinden daha çok sahip çıkmamız, takımın arkasında daha çok durmamız gerekiyor. Şimdiden; "düştük, bittik, kümeye gidiyoruz." diyen insan zaten Samsunsporlu olamaz. Daha çok birlik olmamız gerekiyor.

Şimdi önümüzde çok zorlu bir 90 dk. var. Fenerbahçe'yi yenip, Karabük Deplasmanına çıkarma yapacağız. İnanmak başarmanın yarısıdır derler. Biz gerçekten inanalım, futbolculara ve teknik ekibe inandığımızı gösterelim. Zaten başarı kendiliğinden gelecektir.

Sadece inanın...

twitter

Bance yarın Samsun'da olur diye tahmin ediyorum.

kuzey55

celebi

masbene

ertuğrul

adem    kemal    valdo   bahia

serdar    murat c.  fink    uğur

bance(ekhigo)   gekas

SametYılmaz55

fenerin tek forvet oynaması bizim için bir avantaj aslında.kemal formda olursa bienvenuyu her türlü yer saha içinde.stoch'un oynadığı kanadı iyi tutarsak ve alex'in topla buluşmasını ne kadar çok engellersek o kadar rahat bir maç olur bizim için

fındık

Fener'i yenersek ki yeneceğimizi düşünüyorum, İ.B.B maçının telafisini yapmış oluruz. Hergün  dua ediyorum inşallah kabul olur.

cembaba

Bilet fiyatları açıklandı.

Vip A Tek- Vip A Çift - 100.00 TL
Vip B Tek- Vip B Çift - 50.00 TL
Maraton - 20.00 TL
Belediye Evleri Kale Arkası - 10.00 TL
Şehir Tarafı Kale Arkası - 10.00 TL
Misafir Takım - 10.00 TL

Ayrıca erkenden alın biletinizi... Yarın saat:10.00 itibari ile satışa çıkar.

fanatik samsunsporlu

ademin tarafında stoch var.bu maçta inşallah kaçırmaz adamı.alex e de fink baskı kuracak herhalde.inşallah bu futbolcularımız başarılı olur.gekas ta yazar golünü

isa55

Stoch sağ ayak sol ayak her türlü vuruyor. 2 metre bile bırakmamak lazım.

Theofanis Gekas

stoch adem?????? 4 tane adem olsa 1 stochu belki rahatsız edebilir,stochun ceza sahası dışında önü 1 saniyeliğine bile açılırsa 9. jeneriklik golünü bize atar

ChucKeR

Alıntı yapılan: muratertan55 - 30 Ocak 2012, 14:15:54
stoch adem?????? 4 tane adem olsa 1 stochu belki rahatsız edebilir,stochun ceza sahası dışında önü 1 saniyeliğine bile açılırsa 9. jeneriklik golünü bize atar

iyi de kardeşim o zaman ilk maç nasıl gol atamadı fener? hele ki kendi sahasında. daha formdayken. bizim kadro daha kısıtlı iken.
top bu işte ne olacağı belli olmaz.
ibb maçı öncesi tüm durumlar bizi işaret ediyordu kaybettik. çarşamba günü tam tersi olabilir. tabii takım kötü bununda farkındayız.

özkan

Adem o stochu tutar,gider gekasada asisti yapar  ;)