STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: omerasik - 18 Eylül 2011, 14:43:57
Bende gidiyorum maca bileti stattan alicam hangi bloktan alayim farkeder mi ?
deplasman trıbununden alsan yeter

omerasik

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Eylül 2011, 14:44:26
deplasman trıbununden alsan yeter

Oyle alicam zaten ama 4 blok varmis deplasmana , o zaman ayri ayri degildir bi yerde toplaniriz tribunde..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: omerasik - 18 Eylül 2011, 14:46:58
Oyle alicam zaten ama 4 blok varmis deplasmana , o zaman ayri ayri degildir bi yerde toplaniriz tribunde..
koltuk numarası onemlı degıl  ;)

emre

Alıntı yapılan: omerasik - 18 Eylül 2011, 14:46:58

hocam Beşiktaş'ın maçı yarın ama Beşiktaş evinde oynayacak sanırım.  ;)

Tufan

omerasik kardeşim birde bjk formasıyla falan gitme nerden alırsan al nasılsa önemsiz bi maç senin için al_sana
yok anlamıyorum üye olurken büyük puntoyla yazmasa belki anlarım ama gayet açık yazıyor SADECE SAMSUNSPORluların sitesidir diye.

ali ihsan

BÜYÜK BAŞKAN deplasman tribününde ki yerini alırsa şaşırmayın beyler  8)

furkan5534

sırınevlerdeyım cınconlu ultravestilere laf attım koyucaz koyucaz bugun dıye. ortalık karıstı  :D :D mactan sonra hesaplascakmısız  ;D  şuana kadar 1 SAMSUNSPOR'lu kardeşimiz geçti maça giden 7-8 tanede cinconlu

davidsavage

45 bine yakın seyirci olacağı tahmin ediliyormuş,gs yönetimi 40 binde bayrak dağıtcakmış. Trabzonla oynuyacağımız maçtada bizim yönetimimiz dağıtsa Samsunspor bayrağı ne güzel olurdu.

SAMSUNLU ORUMA 55

Kısa ve Öz.. Gs 1-2 Samsunspor Maç Böyle Bitecek..  :-*

Ajan

Alıntı yapılan: furkan5534 - 18 Eylül 2011, 15:08:31
sırınevlerdeyım cınconlu ultravestilere laf attım koyucaz koyucaz bugun dıye. ortalık karıstı  :D :D mactan sonra hesaplascakmısız  ;D  şuana kadar 1 S SAMSUNSPOR'lu kardeşimiz geçti maça giden 7-8 tanede cinconlu
kardeşim ne gerek var ortamı germeye oraya tribün ile alakası olmayan çoluk çocuğunu alıp maça gelen insanlarda olacaktır çıkista başlarına birşey gelse bunun vebalini alabilecek misin

kumköylü ahmet

kadromuz bellimi arkadaslar gecen haftayla ayni galiba??mustafa sarp ilk 18de varmi?

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: Ayberk - 18 Eylül 2011, 12:27:57
valla ben maçların en yoğun izlendiği site camii civarında olurum ama diğerlerini bilemem :) Çoğunluğu arenada zaten tayfanın :evet:

bende 7 8 arkadaşımla gelicem siteden arkadaşlar bi yer belirtirse kalabalık bi şekilde izleyelim maçı

usare

Site cami altında olacak sanırım biçok kişi..

kuzey55

site camiisinin altında olacağız..

bu arada taksimde 600 civarında taraftarımız toplanmış şuanda...