20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

Sercan

Bundan olsa olsa macarların takoz recep'i olur...

55_OrHaN_55

adam tam bir mal. macar milli takımı bu oyuncularla yine de iyi iş çıkarıyor. bravo demek lazım.

özkan

Yğnim;gel futbolu bırak,sana orlardan akıllı başlıda bi kız bulalım evlenrelim.Üniversitenide oku adam gibi otur masabaşı bi işin başına.Öyle yeşil sahalarda koşmalar falan sana göre değil be yeğnim.

fındık

2. yarı başlangıcında taraftarı alkışlaman beni deli ediyor  :x(( :kafa: >:( :rulet: al_sana

Desiqner

Hacım senden on numara döner ustası olur.Çiftlikte bi lokantaya sokalım seni öyle döner bıçağını kafana göre salla.Hayır ayağını salladığın zaman bizim içimiz parçalanıyor... Her hareketin faul.

Sol Açık

İyi niyetli ama boş bir oyuncu. Ordu maçında kırmızı da görebilirdi, penaltı da yapabilirdi vs. Peki faydalı bir hareketi?
Benim aklımda kalmamış...

masbene

Alıntı yapılan: Sol Açık - 12 Ocak 2012, 10:52:11
İyi niyetli ama boş bir oyuncu. Ordu maçında kırmızı da görebilirdi, penaltı da yapabilirdi vs. Peki faydalı bir hareketi?
Benim aklımda kalmamış...
kaldı ki her hakem ceza sahasında adamı düşürdüğü pozisyonu es geçmez çalardı düdüğü

kumköylü ahmet

aldinmila biletini mal  :D

emre

Petko'nun pesinden topuk topuk topuk topuk..

fanatik samsunsporlu

ne zaman gönderecekler bu malı

kalptenþimþek

petkoviç gidince hepten mal olmuştur ..

fanatik samsunsporlu

yetim kaldı artık :(

mehmet yılmaz

Bugün Atakum'da bir banka şubesine gittim. Küçük bir işim vardı. Öğle arasına yakındı ve içeride bir tek müşteri vardı; Pal Lazar...
Görevli bayan euro işlemlerini yaparken bir yandan da benim işlemimi yaptı. Dedim ki,
- Bu Pal Lazar'a çok para vermişler mi? Mahvetti bizi..
Bayan da demez mi?
- Evet ya... Hiç oynayamıyor!
Bayan taraftarımıza helal olsun, Pal Lazar'a yazıklar olsun dedim bir kez daha..
Çok yazık, paralara da yazık o çocuğa da yazık :(

burakbas

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2012, 15:58:21
Bugün Atakum'da bir banka şubesine gittim. Küçük bir işim vardı. Öğle arasına yakındı ve içeride bir tek müşteri vardı; Pal Lazar...
Görevli bayan euro işlemlerini yaparken bir yandan da benim işlemimi yaptı. Dedim ki,
- Bu Pal Lazar'a çok para vermişler mi? Mahvetti bizi..
Bayan da demez mi?
- Evet ya... Hiç oynayamıyor!
Bayan taraftarımıza helal olsun, Pal Lazar'a yazıklar olsun dedim bir kez daha..
Çok yazık, paralara da yazık o çocuğa da yazık :(

abi halını hatrını sorsaydın  :D :D ;) :P

babasamsunlu

anca klavyeden atar gider yapsın samsuni.
iş başa düşünce hemen sofuluk kimliği altında huşu içinde davranışlar sergilesin..
eyyamcı samsuni  :x(( :x((