20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

altunay

lazar çok gereksiz bir transfer ne bindirme var ne orta açma var inşallah bu hafta adem alkaşi güzel oynar birdaha bırakmaz formayı ademin o etkili bidirmelerini ve ortalarını çok özledik

kýzýlyýldýz55

isteksiz gibi kısa pas verirken bile aciz kaldığı anlar oluyo  sıkıntısı mı var acaba

fanatik samsunsporlu

şampiyon takımın milli oyuncusu adam gibi bir orta yapamazmı ya

oguz_5528

Bomba resmen ofansif yönü yok orta açmayı bilmiyor 4 gözle adem'i bekliyorum

Ollivanders

Adem i hiç izlemesek Dani Alves diye yutturacaksınız adama. Tamam Lazar iyi olmayabilir ama adem de lazar x 5 degil.

sadece55

Lazar hakkaten çok büyük hayal kırıklığı oldu

Akyol

23 Eylül 2011, 16:28:09 #201 Son düzenlenme: 23 Eylül 2011, 16:31:23 Akyol
Adem bizim Adem, Lazar'da bizim Lazar futbolcularımızı bu kadar kolay harcamayalım. Gidenler bilir Ordu'da oynadığımız Mersin maçını  ;) Adem'in ilk maçıydı rezalet oynamıştı. Futbolcuların böyle dönemleri olur Lazar'da bunu yaşıyor adapte olduktan sonra çok daha iyi bir Lazar seyrederiz...

fındık

Alıntı yapılan: Akyol - 23 Eylül 2011, 16:28:09
Adem bizim Adem, Lazar'da bizim Lazar futbolcularımızı bu kadar kolay harcamayalım. Gidenler bilir Ordu'da oynadığımız Mersin maçını  ;) Adem'in ilk maçıydı rezalet oynamıştı. Futbolcuların böyle dönemleri olur Lazar'da bunu yaşıyor adapte olduktan sonra çok daha iyi bir Lazar seyrederiz...

Abi sorun bizim milletimizde istiyorlarki gelir gelmez maıcon olsun alves olsun istiyorlar.Az futbolu ve futbolcuyu anlamaya çalışsak Türk futbolu o zaman düzelecek ama biz göremeyeceğiz :o

FaTiH_HaN

Lazar dolu tribünler önünde oynamaya alışkın değil yüzünde hep tedirgin heyecanlı bir ifade var top ayağına geldiğinde orta mı yapsam top mu sürsem pas mı versem diye çok düşünüyor bence zamanla alışacaktır.

sosaka

bence de zamanla alışacaktır takıma bu atmosfere

Ollivanders

Hayır Adem'in de ne oldugunu biliyoruz. Sabır biraz sabır.

Sercan

3 hafta sonra Lazar değişilmez olacak,eminim ;)

brigand

bende kızıyorum maç içinde yada sıcağı sıcağına. tamam güzelde paralar kazanıyorlar. ama bi düşünün sizi alıyolar çat diye uzaklara başka ülkeye koyuyolar. arkadaş yok aile yok tanıdığın gittiğin mekanlar yok. yabancısın. dil bilmiyosun vs vs. bu şartlarıda göz önüne almak lazım. genç bir insan tüm bunları çok daha zor göğüsler diye düşünüyorum. bu aslında tüm yabancılar için geçerli. ve aşırı yetenekli olmadıktan sonra bunları hızlı aşmak zor. bence haftalar ilerledikçe daha iyi olacak. belki de kırmızı kart onun için daha hayırlı olacak. neyse takıma katkı sağlayacağını düşünüyorum.

minci

Yukarıda yorum yapan arkadaşlarım mükemmel bir şekilde durumu özetlemişler. Söylediklerinin tümünün altına imzamı atarım. Ademi hepimiz biliyoruz. Son derece dürüst, ahlaklı, çalışkan ve yetenekli diyebileceğimiz bir futbolcumuz. Bu takımda da rahatlıkla Lazarla dönüşümlü olarak oynayacaktır ve verimli de olacaktır. İdmanlarda iyi çalışıyor. Galiba taraftardan biraz destek bekliyor. Zenkeye verilen desteğin bir bölümü Ademe de verilebilir. Böylece Adem de kazanılmış olur. Pal Lazar nasıl bir adam olduğunu G.Birliği maçında gösterdi. Yani kumaşı iyi olan bir futbolcu. Herşeyi farklı olan bir ülkeye gelmiş, yediğinden içtiğine, soluduğu havaya önünde oynadığı taraftara, kadar herşey farklı.  Etrafında sohbet edebileceği kimse yok. Ayrıca ailesinden, vatanından ve dostlarında  ayrı. Bunlar o yaştaki bir insan için kısa sürede aşılabilecek şeyler değil. Belli bir süreç gerektirir. Ancak uyumu yakaladığı an bize çok yararlı olacağına çok inanıyorum. Bize düşen bu süreci kısaltmasına onu destekleyerek ve anlayışla karşılayarak yardımcı olarak destek olmaktır.

Lusage

Macaristan'ın Moldova'yı deplasmanda 2-0 yendiği maçta Pal Lazar 18 kişilik maç kadrosunda yoktu.