canik belediye'sinden samsunspor'a arsa

Başlatan Ahmeti, 28 Ocak 2011, 10:26:18

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

hahaha...
Ben Engin abinin Kumaş boyama işlerinde daha aktif görev alacağını düşünüyorum.. ;)
Beslenme işleri elbtteki Maraton Başkandan sorulur.. :)
Güvenliği ben sağlarım.. :)
Ali İhsan Hocam bizi sendikalaştırır. :)

mehmet yılmaz

Çağrı, öyle birşey olsa

Yaparım, bilirsin ;)

Bu arada hayatımda hiç bir zaman müdürlük gibi birşey düşünmedim ama Samsunspor Lisesi diye birşey olursa, hiç beklemem... Mevzuattan falan anlamam, alayına gideriz, biz Samsunsporluyuz :) :)

rehber öğretmen olarak sendikal hareket Ali ihsan'ı unutmuşum bir an. Kendim gibi onun da öğretmen odluğunu unutuyorum bazen :) ekledim şimdi.

Sınav başarısı 0
Deplasman başarısı 100

hahahaha....  8)

Gerçi kadroyu bana kurdursalar sınav başarısı da çok iyi olur o okulun, forum dışında da Samsunpsorlu olan epey kaliteli öğretmen arkadaşlarımız var. Forum içindekileri geç, alayı deli :)

babasamsunlu

@ samsuni  Forum içindekileri geç, alayı deli

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bi nsan kendi tebasına bu kadar mı güvenmez arkadaş..

Forza Maraton Başkan Faşo Ağa Samsuni  8) 8) ;D ;D ;D ;D ;D

cgr

Ünlü düşünür , yazar , araştırmacı gazeteci Vatan Bey'i nasıl unutursunuz kadroda ?  8)

Okulun Edebiyat Öğretmenliği görevini Vatan55'in gönülden yapacağına inanıyorum... :)

Tufan

hem gençlerin temelden yetişmesi adına hemde kalıcı gelir elde edilmesi adına valla çok güzel bir gelişme  >l<

mehmet yılmaz

Haydaaaa....
Daha okulu borsaya sokacak, halk arz edecektik. Seni azlediyorum bu görevden babasamsunlu! Yomra Lisesine sürüldün :) :)

Maratona kantin işletmesini verelim ama çocukları obeze çevirir diye korkuyorum :)

Ahmeti

benim anlayamadığım osman genç'te yusuf ziya yılmaz gibi topu bomba diye karakola götürenlerden futbolu hiç sevmez herhalde işin içinde eğitim olduğu için destek çıktı

babasamsunlu

:) :) :) :)
Halka arz etmekte bişey yok Sayın Faşo Samsuni...

Beni öyle saçma yerlere sürebilecek bir müdür daha anasının karnından doğmadı eyyy kendini bilmez  >:( >:( 8) 8) ;D ;D ;D ;D

Ayberk

Kerem abiyi de revire oturtun daa 1dk!!! 1dk!!! 1dk!!! :-[

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ayberk - 28 Ocak 2011, 18:01:49
Kerem abiyi de revire oturtun daa 1dk!!! 1dk!!! 1dk!!! :-[

Olmaz... Öğrenci sağlığı bizim için herşeyden önce gelir! :)

King Of The North

cembaba

Musti

Resim öğretmeni (Pankart cızıktırma boyama işlerinden sorumlu) acep kim ola?

Sercan

Mehmet abi Allah izin verirse 2012 de müzik öğretmeniyim,beste falan öğretmek lazım liselilere :))

emre

kardeşim bu sitedeki öğretmenleri görünce zaten hayatta öğretmen olmaktan daha güzel bişey yok..  :D