Teoman Taş'ın Hikayesi TRT'de Yayınlandı (Video Sayfa 8'de)...

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Eylül 2010, 16:42:43

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

yok mu maili bunların? bu tunç denen herfi hangi gazetede yazıyordu?  >:( >:( >:(

kaan

FaTiH_HaN

fanatikte yaziyor diye biliyorum

berusa55

Tunç Kayacı'nın Fanatik gazetesindeki maili:

tunckayaci@fanatik.com.tr

lucarelli

Kaya

Bir yazı metni oluşturalım hepimiz aynı mesajı atalım..

mehmet yılmaz

Bn söverim bunlara. o yüzden siz bir ortak metin hazırlayın, ben şimid içimden geldiği gibi yazacağım!!!

trthaber@trt.net.tr

tunckayaci@fanatik.com.tr

kalptenþimþek

bu arayan zat-ı muhteremin numarası düşmedi mi?? olaya direkt dalmak lazım..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 03 Eylül 2010, 01:49:49
bu arayan zat-ı muhteremin numarası düşmedi mi?? olaya direkt dalmak lazım..

belgeseli yapan ekipten aradılar beni, hemen mesaj attım zaten program biter bitmez. bence onların da bir suçu yok, hazırlayıp vermişler görüntüleri.

şöyle birşey yazdım ve zaman gazetesi mailimle yolluyorum şimdi.

bu geceki bank asya günlüğü programında samsunspor taraftarı rahmetli av. m. teoman taş'ın hikayesinin yayınlayacağını bildirilmişti bize. ancak gecenin bir yarısına kadar yüzlerce taraftar, rahmetlinin anne ve babası, akrabaları... pek çok kişi beklerken "yetiştirememe" bahanesiyle bunu gerçekleştirmediniz.

sizin için normal bir yayıncılık anlayışı olabilir bu, bir maçın golünü verememek gibi birşey belki ama sanırım siz bizlerin neler hissettiğini anlamadınız! ortada insani bir durum vardı, bunu bile göremediniz!

böyle bir sorumsuzluğu yakıştıramadığımı belirtir, Tunç Kayacı ve Öykü Serter'in şahsında TRT'ye de teessüflerimi bildiririm.

Mehmet YILMAZ
Samsunspor Taraftarı ve Spor Yazarı

Kaya

02 eylül 2010 gecesini 03 eylül 2010 gününe bağlayan saat 00.30 başlangıç saatli Bank Asya günlüğü adlı programınızda  bizim için manevi değeri yüksek olan,sitemiz kurucusu büyük SAMSUNSPORlu M.Teoman TAŞ ile ilgili görüntüleri taahhüt etmenize ve alenen söylemenize(Derneğimize açılan telefon ile) rağmen yayınlamadığınız için sizi,kurumunuzu kınıyorum.Bu yanlışı en kısa sürede düzeltmenizi diliyorum.Saygılarımla bir SAMSUNSPOR taraftarı....

Ben bunu gönderiyorum..

Kaya

Mehmet abi yazını görmedim gerçekten güzel yazmışsın eline sağlık....

mehmet yılmaz

Bank Asya Günlüğü programında samsunspor taraftarı Merhum M.Teoman Taş'la ilgili birşeyler gösterilecek diye gece yarısına kadar bizi bekletip, sonunda programı kapattığınız için sizi kınıyorum. Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir? Rahmetlinin ailesi, arkadaşları e büyük Samsunspor taraftarını kandırmaya, bekletmeye hakkınız olamaz!

bu da bir başka örnek...

kalptenþimþek

Adanalıların sofra muhabetini bile bizim programı izlemek pahasına içimize sindirdik..
Devlet televizyonu gelmiş adamların ayağına, adam sözde ciddi bir açıklama yapıyor, yandaki heriflerİN umurlarında değil dünya, kebapları götürüyorlar..
Eyy gidi koca TRT...

AntZ

Gece 00:30 dan 01:30'a kadar oturdum 1 saat boyunca Bank Asya 1. Lig Günlüğü programını izledim. Ne yorumlarını beğenmediğim Tunç Kayacı için, ne BBG Öykü Serter için, ne takımım hakkında verilen yanlış transfer bilgileri için...

Sadece sahada oynanan futbola değil, tribün, taraftar hikayelerine de yer vereceğini söylediğinde, sunum kalitesi düşük olsa da TRT nin bizlerin düşüncelerini anladığını düşünmüştüm. Yanılmışım.

Bizim için manevi değeri çok büyük M.Teoman Taş ve ailesine bu saygısızlık yapıldıktan sonra maç görüntülerinin, gollerin, haftanın oyuncusunun, haftanın takımının, Tunç Bey'in lütfedip takımımız hakkında söyleyeceği iki kelimenin bizim için inanın hiç önemi yok...

Bu ciddiyetsizliği TRT gibi bir kuruma hiç yakıştıramadım.

Umarım eskiden olduğu gibi program kaliteleri belli bir seviyenin üstüne yükselir de bizler de tekrar TRT izlemeye başlarız...

Saygılarımla

ahmetsefa55