Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

Sioux

Allah rahmet eylesin, gerçek bir Samsunsporluydu.

doðan

Cennetin kapısında bkleyen bir kardeşimiz daha var artık ....

Sizin sevdanızı taşımaksa biz nasip ...
varsın sevdamıza sevda katsın ...
eksilmeyecek ruhunuz baş ucumuzdan ..
Sizsiz trbün eksik olacak ...
Aşkımza aşk katsın hayaliniz..Mekanınız cennetolsun temennim değil gerçeğim..

Teoman a ; Yaşar abime , Şirin ana ya .. tüm SAMSUNSPOR lulara selam söyle ...
:'(  :'(   :'(   :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

cem 55

mekanın cennet olsun aslan kardeşim yazılarını dikkatle takip ederdim öyle içten öyle samsunsporumuza baglı samimi yazılar yazardınki seni hiç unutmayacagız hepimizin başı sağolsun

Tufan

bu seneki Dardanel maçıydı galiba emin değilim tekerlekli sandalye ile maç çıkışı görmüş boynumdaki site atkısını gösterip selam vermiştim. Allah rahmet eylesin gerçekten zor bir durum Rabbim kimseye çaresiz dert vermesin.

serkancengiz

Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun güzel kardeşim

vanlioglu

salihcakir

Allah (cc) rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.

Mehmet Abi'nin de dediği gibi bir gün olacağını ve o günün çok da uzak olmadığını biliyorduk, bekliyorduk. Hangi birimiz için o gün uzak ki!

Ama her ölüm ani işte. Allah rahmet eylesin bir kez daha. Sevenlerine sabır sebat versin.

pitbul055

Çok üzüldüm ,Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

s_uzunkaya

hastalıktan çekilen sıkıntılar günahına kefaret, ecrine ecr olurmuş. mekanı cennet olsun.

kerem55

Allah (cc) rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.

kaptan 55

ALLAH rahmet eylesin..

harbi SAMSUNSPOR'lu bir kardeşimizi daha kaybettik.

fatih55ankara

Allah rahmet eylesin ailesine Allah sabırlar versin.Mekanı cennet olsun inşallah

Ertuğrul Sağlam

Akşam oynayacağımız maç için büyük bir heycan içindeyken gazetede Harbisamsunsporlu'nun vefatını okuyunca resmen buz kestim maça dair ne heycan nede bir istek kalmadı bende.
Kendisini siteden tanıyorum ve böyle Harbisamsunsporlu bir kardeşimizi daha kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum.
Allah rahmet eğlesin mekanını cennet etsin Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum....

özkan

Allah rahmet eylesin..Mekanın cennet olsun güzel kardeşim..Anne-Babana Allah sabırlık versin.. :-[

Pergani 55

olamaz diyesim geliyor ama Yüce Allaha isyan olmaz takdiri ilahi...çok üzüldüm Ailesine ve tüm sevenlere başsaglıgı diliyorum Allah sabır versin. Bu dünyada hiçbirşey için üzülmeye degmiyor. Mekanın cennet olsun Allah taksiratını afeylesin.