9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

Kais

5 metre önündeki kaleye topu havalara dikiyor ya.yazık vallahi.

ali ihsan

Gol vuruşu diye bir özelliği yok.Dağlara taşlara vuruyor maaşallah ...

55_OrHaN_55

bu adam ne zaman gol atacak, ne zaman bir işe yarayacak? gol pozisyonuna girdiği zaman "garanti kaçırır" diyorum ve haklı çıkıyorum. bir kere de beni yanılt be savaş :-[

Dartagnan

Son vurus fiyasko... hep karavana

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 16 Mart 2010, 16:07:00
Son vurus fiyasko... hep karavana

Avatarını değiştirmeni öneriyorum :):) :P :P ::) ::) ;D ;D :o :o

erkutdem55

Hacettepe maçında hayatının maçını oynamış,haberimiz yokmuş.hala şaşkınım dar açıdan iki vuruşu da kaleyi tuttu,hem de gol oldu.Hayret doğrusu !!!!

sersa

Turgut geçen sene savaştan daha beterdi ki savaşın tekniği iyi biraz daha sabretmemiz lazım bence...

Dartagnan

Alıntı yapılan: sersa - 16 Mart 2010, 17:59:47
Turgut geçen sene savaştan daha beterdi ki savaşın tekniği iyi biraz daha sabretmemiz lazım bence...

mehmet yılmaz

Ben halen ümitliyim Savaş'tan... Çok kötü iki maç perdormansı sergiledi ama iyi futbolcu bence.

beşnumara

savaş iyi kötü tartışılır ama takımda santrafor olmayınca fatura savaşa kalıyor gol atamadığımızda.geçen sezonu hatırlayın.turgut nerelerden neleri kaçırmıştı.

edmontdante

Çabuk bir  oyuncu,içeri iyi koşu yapıyor iyi buluşuyor ama kendine avantaj sağlamayı bilmiyor.Kaçırdığı golde çapraz sürmek varken topu kenara taşıdı oysa ki bomboştu ve böylece pozisyonunu öldürdü.Ayrıca çok aceleci,biraz daha soğukkanlı olmalı.Adana maçı ve Bbu maçta kaçırdıkları bunun örneği.Son dakikalardaki pozisyonda da çok acele etti.2 adım daha atabilirdi.Bu kadroda alternatifi yok malesef,inşaallah bir şeyler yapar çünkü buna ihtiyacımız var

erkutdem55

Bu adamın yapması gereken gol atmak.Gerisini Oktay,Turgut,Murat,Turgay hatta ofansif anlamda Adem zaten yapıyor.Yani diğerleri işini yapıyor.ben Savaştan çalım atmasını oyun kurmasını istemiyorum ki,gerek de yok zaten,ayağına geleni,en azından çok kolay olanların 50%sini gol yapması.Bu adam gol vuruşu yapmayı bilmiyor ki,bu adamın yapamadıklarını şanssızlıkla açıklarsak yandı gülüm keten helvam.Bolu'da attığı golde bile kalecinin üstüne gidecek top adama çarpıp kalecinin üstünden gitti.Samsunspor'un tek forveti bu kadar kapasitesiz olamaz.Çift forvet oynasak derim ki diğer adamın önünü açıyor,mücadelesi diğer forvete katkı sağlıyor.Ama çift forvet oynama lüksümüz yok,zaten dünya futbolunda artık çift forvet oynamak çok lüks.Bu adama Oktay,Turgut ve Murat Yıldırım gibi çok üst düzey adamlar top getiriyor,önüne servis yapıyor.Son dakikalarda plase vuruşu yaparken heyecanlanan var mıydı?Ben heyecanlanamadım,dışarı atacağından emin gibiydim sanki.
Umarım beni utandırır.

Nuri Asan

Son vuruşlarınız düzeltirse Sercan dan dahada kaliteli oyuncu bence

Ollivanders

hala sercandan mı bahsediyoruz ?  Bu bizim sercan mı yoksa bursalı sercan mı ? eger bizim sercansa diyecek birsey yok

Akyol

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Mart 2010, 21:05:02
hala sercandan mı bahsediyoruz ?  Bu bizim sercan mı yoksa bursalı sercan mı ? eger bizim sercansa diyecek birsey yok
Bizim Sercan'a laf yok özledik çok :-*