Bank Asya 1.Lig 18. Hafta / K.Karabükspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2010, 13:54:25

« önceki - sonraki »

Akyol

Hayır 8 saat deyince nereye gidiyoruz dedim birden  ::)  Bu akşam nabız yoklaması yapılacak gelen olur mu diye şayet olursa site ahalisi olarak gideriz diyorum...

kalptenþimþek

09 Ocak 2010, 21:08:40 #31 Son düzenlenme: 09 Ocak 2010, 21:11:10 kalptenþimþek
İlk yarıdaki maç sonunda, karabük yerel basınının Yücel İldiz'e yaptıkları;"vay efendim Samsunspor'u nasıl yenemezmişiz de" çıkışlarını unutmadık..Yerel basıncıkları,Karabüklü arkadaşlarıma da bir başka gözle bakar hale soktular beni...i...ler..
Dün os....ğumuzla mücadele edemeyen,karabükten bir gurup titrini bilmeyen, hazımsız, görgüsüz, zekaözürlü cenaba bu maçta dersini vermek boynunun borcudur Samsunsporum..  

ankarta 55

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 09 Ocak 2010, 21:08:40
İlk yarıdaki maç sonunda, karabük yerel basınının Yücel İldiz'e yaptıkları;"vay efendim Samsunspor'u nasıl yenemezmişiz de" çıkışlarını unutmadık..Yerel basıncıkları,Karabüklü arkadaşlarıma da bir başka gözle bakar hale soktular beni...i...ler..
Dün os....ğumuzla mücadele edemeyen,karabükten bir gurup titrini bilmeyen, hazımsız, görgüsüz, zekaözürlü cenaba bu maçta dersini vermek boynunun borcudur Samsunsporum.. 
kurt kocayınca itin yücel ildinizin maskarısı olurmuş o hesap  bizim armamız yeter karabüpe yücel ildizide biliyoz sen karabükde ki topcuları samsuna ver başında hüseyin hoca geçsin şimdiye avrajla değil biz  10 puan farkla lider olurduk yücel ildizi başarısı değil bu iş sendikanın başarısı affedersiniz bu takımın başına it bağla o da en kötü play off oynatır

80lerden

ilk dakikalarda gol yemezsek, ilk yarı gol atarsak ve attığımzdan fazlasını yemezsek yeneriz :D
şaka bi yana ilk yarıyı önde bitirirsek 2. yarı da atarız ve yeneriz

celebi

karabük özellikle 2. yarı iyi oynayan bir ekip. bizim ilk yarı gol bulmamız lazım diye düşünüyorum ve ben yenebileceğimizi düşünüyorum skoruda bir öncek sayfada yazdım ;) artık lig başlasın

kalptenþimþek

10 Ocak 2010, 00:58:23 #35 Son düzenlenme: 10 Ocak 2010, 01:00:56 kalptenþimþek
Alıntı yapılan: lazoviç55 - 09 Ocak 2010, 22:11:02
 kurt kocayınca itin yücel ildinizin maskarısı olurmuş o hesap  bizim armamız yeter karabüpe yücel ildizide biliyoz sen karabükde ki topcuları samsuna ver başında hüseyin hoca geçsin şimdiye avrajla değil biz  10 puan farkla lider olurduk yücel ildizi başarısı değil bu iş sendikanın başarısı affedersiniz bu takımın başına it bağla o da en kötü play off oynatır

Burada, İldizin hakkını vermek gerekiyor..Karabük yerel basınından bir aklıevvel, "Samsunsporu nasıl yenemeyiz?" dediğinde;"Siz Samsunsporu zayıf bir takım mı zannediyorsunuz? Samsun büyük bir camia ...."gibisinden çıkışmıştı..
O gün zorumuza giden, anlık, dönemlik çıkışları sindirememiş, ..tü aklından yukarıda sümsük heriflerin, koskoca Samsunsporumuzu aciziyet içinde tasvir etmeleriydi...

KotuCocuk55

Maça bir hafta var,heycan bastı resmen..
Yeni ve Hüseyin Hoca ile devre arası kampı görmüş samsunsporu çok merak ediyorum doğrusu..

Karabükte galibiyetle başlarsak şüphesizki playoff hesabı yapacağız önümüzde 16 maç kalacak ve biz bir maç önce lideri kendi evinde yenmiş olacağızki bu da normaldir...
Kovalıyalım olmazsa olmaz geçen sezonki halimiz ve bu yaz dönemi ve düşmesek iyi diye girdiğimiz bir sezondu unutmuyoruz..
Ama kovalayıp ucundan kaçırır bu güzel havayı korursak sadece 2 ama adam gibi takviye ile seneye şampiyonluğa oynarız...

Bu yolda gidelim 1.5 sene daha bekleriz..Yeterki umut olsun ışık olsun..

Skor daha öncede dediğim gibi 2-4 samsunspor...

Not:Samsunspor kitabında bir abimiz Karabük deplasmanını unutamadığını nasıl dayak yediğini mi kovalandığını mı ne anlatıyordu..Organize olmayı ihmal etmeyelim..

mehmet yılmaz

Önce bıçaklarla Karabüklüler kovalamışlar, sonra bunlar ağaç dallarıyla karşı taarruza geçmişler.  ;D Eskiden mevzusu bol olurmuş Karabük maçlarının ama hiç yenilmemişiz. Artık sorun yok iki tribün arasında, olmasın da zaten, ne gereği var?

emre

tek sorun karabuklulerın bizim forma ve atkılara olan hayranlıkları.. :D gelecek olan arkadaslara duyurulur üstlerine en sevdikleri formaları atkılarınızı almayın,formanızı değiştirmek zorunda kalınca zarara uğramazsınız :D  bakınız gecen sene karabük-samsunspor maçı..

celebi

10 Ocak 2010, 02:02:29 #39 Son düzenlenme: 10 Ocak 2010, 02:03:26 celebi
karabüksporlular geçen sene bizi iyi karşılamışlardı. fakat malumunuz deplasmanda rakip taraftar ne kadar kalabalık olursa ev sahibi takımın seyircisinin adrenal bir  o kadar fazla olur. birde ilk yarıdaki maçta gelen 5-6 kişi sıkıntı çekmişti. ve onlarda ortaığı velveleye vermişleri. şimdi istanbuldan ankaradan samsundan kıarabükten ve diğer çevre illerden geleceklerle sanırım hatrı sayılır bir taraftarımız olacaktır. bu da demektir ki ..................... sanırım bize ayrılan bölümü hınca hınç dolduracağız. herkes hüseyin kalpara ve futbolculara takıma yönetime rağmen güveniyor. ve tahsin çıkmasın karşısına Samsunspor taraftarını önüne orada

samsunmania

ankarta 55

Alıntı yapılan: celebi - 10 Ocak 2010, 02:02:29
karabüksporlular geçen sene bizi iyi karşılamışlardı. fakat malumunuz deplasmanda rakip taraftar ne kadar kalabalık olursa ev sahibi takımın seyircisinin adrenal bir  o kadar fazla olur. birde ilk yarıdaki maçta gelen 5-6 kişi sıkıntı çekmişti. ve onlarda ortaığı velveleye vermişleri. şimdi istanbuldan ankaradan samsundan kıarabükten ve diğer çevre illerden geleceklerle sanırım hatrı sayılır bir taraftarımız olacaktır. bu da demektir ki ..................... sanırım bize ayrılan bölümü hınca hınç dolduracağız. herkes hüseyin kalpara ve futbolculara takıma yönetime rağmen güveniyor. ve tahsin çıkmasın karşısına Samsunspor taraftarını önüne orada
yaw mavi ateş neymiş öve öve bitiremediler bi görelim şunları

ankarta 55

hazırlık maçında  bolu ile 1 1 berabere kaldılar kaleci ferhat odabaşını bide  forvet aydın çetini aldılar aydın bence samsun maçında  oyuna 2.yarıda olsa gireçektir bu adam iyi tutulursa sorun olmaz kalecileri 36 yaşında bülent ataman tecrübe fealn ayağına yatıyolar ama bence bu bizim abdülaziz kaleyi gördümü çaksın köşelere  bu adam  çok fazla oraya buraya uçamaz  inş kazanırız 3 puan alırsak ksk maçı ve mersin maçları dönüm noktası olurm bizler için

aydın uzun

en az 1 ama 3 süper olur.kardeşlerim samsunsporsus hayat olmuyor.başlasın biran önce maçlar.çok özledim.

cem 55

Alıntı yapılan: aydın uzun - 10 Ocak 2010, 13:34:44
en az 1 ama 3 süper olur.kardeşlerim samsunsporsus hayat olmuyor.başlasın biran önce maçlar.çok özledim.
sorma abi ya ne zamandır deplase olamıyoruz özledik valla bank asya 1.lig artık başlasın çok güzel olacak çok grupta herkes bu maça gelecem diyo kalabalık olacaz iyi tribun yapacaz gibi gel artık 17 ocak gel savaş vurdu 1-0 oldu deyip pınarbaşına başlayacaz insallah.