Bank Asya 1.Lig 13.Hafta l K.Erciyesspor - Samsunspor'umuz: 1-5

Başlatan AntZ, 07 Kasım 2009, 16:25:25

« önceki - sonraki »

furkan5534

aynen umut yok... Sonuç belli değil mi zaten kendımızımı kandıralım..

sBc-1984

Gorkem

ne diyeceğimi bilemiyorum 1 puan bile iyi olur ama deplasman fobisi işte mağlubiyet olmaz inşallah

Gaziosmanpaşalı3455

08 Kasım 2009, 15:31:52 #18 Son düzenlenme: 08 Kasım 2009, 15:32:23 Gaziosmanpaþalý3455
Arkadaşlar;Samsunsporlular boşuna bu bağırtı çağırtı kendinizi üzdüğünüzle kalırsınız.Ben bunu altay maçı sonrası çok daha iyi anladım sen trübünde kahroluyorsun futbolcu kardeşim çıkarken gülücükler dağıtıyor şakalaşıyor otobüsüne biniyor ayaklarını uzatıyor ve sıcak araçta sıcak oteline veya uçağa gidiyor.Onun için herşey 90 dk.içinde olmuş bitmiş o keyifli sahada rezil olan o deildi samsunsporun tarihine kara leke olarak geçecek sezonun kadrosunda o bulunmuyordu sanki.Arkadaşlar futbol öle bir meslek ki kimsede ruh yok kimse kendi şehri olsa bile giydiği kutsal formayı takmıyor.paramı alıcak sanki demeyin kendi vitrinine bakıyor.Bir anadolu kulübünde oynayan genç kardeşimle telefon da görüşürken dedim ki ne olacak sizin bu takımın hali o genç kardeşimde bana abi takımı boşver ben sezon sonuna kadar ilk 11 yapsam araya bi ikide gol sıkıştırsam kesin transfer patlatırım.dedi.işte olayın özü bu arkadaşlar sen kendi derdine yan adamların umrundamı?ya sezon sonu bi transfer patlatırsa...... Bİ ABİZİN YAZISI HELAL OLSUN İYİ ETÜT ETMİŞ

#BAFRALI#

55JNR55

umarım lig tv'deki anadolu adına çok önemli maç olan sivasspor - kayserispor maçının maç başlıyor bölümünü izleyenler vardır ve taraftarlar adına yapılan yöneticinin konuşmasını dinlemiştir herkes bu maçı kaçırmayın derim çok zevkli maç olacağa benziyor...

k.erciyes maçına gelince de ümidim umudum yok malesef bu takıma karşı bir beklentim kalmadı kötü bir gerçek herkeste bir karamsarlık mevcut ki bunda da haksız değiliz malesef ben bu maçı alabileceğimizi düşünmüyorum hatta takımın oynadığı futbola bakarsak alabileceğimize inanmıyorum nedense...

bluegreen55

Bu maçı alacaz  arkadaşlar. Takım 2  hafta  hazırlanma şansı  bulacak... başka şanslarıda yok. Bişeyler olacak ve biz bu maçı alacaz.Tabi maçı almak için gol atmamız lazım onuda artık kendi kalelerinemi atarlar penaltımı olur bilmem ama bişey olacak ve biz bu maçı alacaz...

kuzey55

sanki içimden bir ses bu maçla çıkışa geçeceğiz diyor.ben umutluyum.hep böyle gol atamadan kazanmadan gidecek değil bi yerden başlayacağız.bence bu başlangıç erciyes maçı olacak...

bezgınbekır

Alıntı yapılan: kuzey55 - 08 Kasım 2009, 19:20:00
sanki içimden bir ses bu maçla çıkışa geçeceğiz diyor.ben umutluyum.hep böyle gol atamadan kazanmadan gidecek değil bi yerden başlayacağız.bence bu başlangıç erciyes maçı olacak...
İNsallah hocam hepimizin temennisi bu yönde

Tufan

lige verilen arada toparlanmamız lazım artık beceriksiz yönetime rağmen iyi hazırlanıp kazanmalıyız.

atakan

eskiden hoca gitsin diye oynamazdı topçular.şimdi yönetim gitsin diyemi anlamıyorum.yada bu takım  düşsün de bizde rahat rahat takılalım istediğimiz yere gidelimmi diyolar.akıl sır ermiyor artık.

kaptan 55

her hafta diyoruz dibe vurduk artık bi yerde patlarız diye diye patlayan bizler olduk

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: kuzey55 - 08 Kasım 2009, 19:20:00

Takım 15 Günlük arayı Antalya'da kamp yaparak geçirecek ve kamp ile birlikte Oktay Delibalta'nında iyileşip takıma dönmesi söz konusu ve hoca bu ara dönemde takımı daha iyi tanıyacak yani olumlu şartlar oluşuyor kazanabilmek için, hayırlısı bakalım...

SSBiz Gençlik

Bu maç çıkışımız olacak inşallah...

UMUTLUYUZ BİZ SAMSUNSPOR'LUYUZ...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 09 Kasım 2009, 12:01:48
Bu maç çıkışımız olacak inşallah...

UMUTLUYUZ BİZ SAMSUNSPOR'LUYUZ...

Valla helal olsun sana dostum...bu inanç futbolcularda olsa inan şuan konyanın üstündeydik ..

:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)